„Ukraiński Wolski” – historia Grigorija Kernosenki

Historyczne przypadki spotkań z obiektami UFO i ich pasażerami.
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: „Ukraiński Wolski” – historia Grigorija Kernosenki

Post autor: danut »

Pantanal artykuł i badania tego przypadku zdaje się pominęły najważniejszy punkt. Wyraźnie jest napisane, że zadawano mu mnóstwo pytań dotyczących jego życia osobistego i według mnie w tym te wiadomości są tutaj najważniejsze, no ale specjalnie się je pomija, dlaczego? I tym sposobem takie historie nie będą miały większego sensu...
Ostatnio zmieniony śr maja 11, 2011 11:44 am przez danut, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: „Ukraiński Wolski” – historia Grigorija Kernosenki

Post autor: arek »

mimo wszystko to nie jest przypadek podobny do Wolskiego ,inni ludzie ,tj kosmici.Nie bylo uprowadzenia tylko prośba .

Ukrainca ,wyglada na to, porwali szaracy ,to ich sposób działania ,zmieniona pamięc ,miłosc ,piękne widoki ,a tak naprawdę 5 dni badań jakieś blizny i poczucie misji .

Dlaczego takiego starego ? bo tylko u starych ludzi mozna sprawdzic pamiec genetyczna ,wpływ srodowiska na zmiany osobnicze.Reszta to przypadek .Był w złym miejscu w tym czasie.

Dlaczego nie ujawnia sie nowych technologii ,to proste by nie nakręcac w ty miejscu wyścigu.

W sredniowiecznej japonii zakazano uzywac prochu choc był znany,wrócono do walki na miecze .Podobnie i tu i teraz skoro magnetrony .....
Ostatnio zmieniony śr maja 11, 2011 5:35 pm przez arek, łącznie zmieniany 1 raz.
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Awatar użytkownika
Andrzej 58
Weteran Infranin
Posty: 1041
Rejestracja: sob maja 09, 2009 4:20 pm
Kontakt:

Re: „Ukraiński Wolski” – historia Grigorija Kernosenki

Post autor: Andrzej 58 »

A no uparłem się trzymać ziemii.Czy któreś ze zjawisk nie można wytłumaczyć przy pomocy znanych zjawisk.Począwszy od zjawsk związanych z lewitacją wywołaną w sposób sztuczny.Wspomnę choćby o zjawisku Browna,zjawisku lewitacji przeciążonej cewki.Wysychanie w czasie deszczu i wychodzenia z wody jest wytłumaczalne z fizycznego punktu patrzenia-To oddziaływanie wysokoczęstotliwościowego pola elektromagnetycznego(tak jak w mikrofalówce.).Wysychanie warg też może być pochodną tego zjawiska.Szaradna wspomniała o dylatacji czasu.Tak ,ale jednocześnie powinno wystąpić zmiana długości.Szczególna teoria względności takie zjawisko przewiduje w prędkościach przyświetlnych.A co z masą?.Zacznie rosnąć?.Czy niemożliwe jest tworzenie kopi-klonowanie zwierząt jest namacalnym dowodem.Po co wypytywano Grigorija o szczegóły z jego życia.Czy w tym przypadku może chodzić o znane dziś techniki manipulacji umysłem.Jak wyłączyć człowieka wprowadzając go w stan snu przy pomocy pola małej mocy i częstotliwości odpowiadającej fazie snu.Znane są dziesiątki relacji ludzi ,którzy tego numeru doświadczyli.Różnie te doświadczenia interpretują.Zasadne jest jednak pytanie -po co l zwykłym ludziom miesza się w ich życiu.Czy dobór osób jest przypadkowy?Dlaczego większość doświadczonych wyciąga wnioski skłniając się w kierunku religijnego wytłumaczenia zjawisk . Czy chodzi ,żeby ci ludzie ulegli presji i wyciągali właśnie takie wnioski?Jeśli chodzi o mnie ,to mam na koncie tyle "paranormalnych" doświadczń ,że powinienem dawno przekonywać wszystkich o kosmitach ,świecie duchowym,innych rzeczywistościach reinkarnacji ,prekognicji telekinezie.Byłem już aniołem i diabłem :) Mówiono mi o nieprawdopodobnej aurze,którą posiadam.Straszenie duchami też nie jest mi obce.I co? I nic.Jak nie można mnie było wprowadzić w błąd ,to kolejnym krokiem była próba przekupstwa.Też na nic.Paranormalne przestało być paranormalne.Nici z obróbki.Zastanawiam się dlaczego od wielu lat ktoś nie produkuje już w moim umyśle iluzji rzeczywistości.Niektórym z nas dostarcza się fizycznych dowodów na to ,że wcześniejsze zdarzenia były dokonywane w celu pogubienia się w realiach.Nie ma już szaraków,czy innych stworków a jedynie pokazy dokonywane przez zwykłych ludzi i to w sytuacjach ,które w wielu przypadkach dotyczą innych .Przypadek Grigorija jest też z przed wielu lat.Pewnie świecące krzyże do dla niego miała być wskazówka co do przewidywanych wniosków.Brakujący czas przypomina przypadek Waltona i kilku osób z naszego forum.Jak dla mnie, to przebieg zdarzenia z góry przewidziany był do nagłośnienia.
Morgren
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: wt maja 10, 2011 3:18 pm
Kontakt:

Re: „Ukraiński Wolski” – historia Grigorija Kernosenki

Post autor: Morgren »

Faktycznie, popełniłam niezłą gafę zapominając o masie. Dzięki za zwrócenie uwagi :). Następnym razem będę uważać :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „HISTORIA SPOTKAŃ Z UFO”