Koniec Rzymu. Proroctwo "sejsmologa"

Proroctwa dotyczące Polski i świata. Nostradamus, Wanga, Edgar Cayce oraz inni profeci.
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Koniec Rzymu. Proroctwo "sejsmologa"

Post autor: Arek 1973 »

Ja bym tą przepowiednię podzielił na 3 wątki które zostały przejrzyście sprecyzowane



1 Rodzaj katastrofy

2 Dokładna data

3 Dokładne miejsce



Pierwsze 2 wątki to na 100% prawidłowe odpowiedzi, wątek 3 jednak nie, wprawdzie to tylko około 1300km. od Rzymu ale nie o tą miejscowość chodziło...



Wczoraj w nocy wędkowałem sobie a gdy usłyszałem tą wiadomość w radiu to nie wytrzymałem i musiałem poczłapać do samochodu po laptopa, poprostu to było silniejsze ode mnie :D :P
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
CanisLupus
Infrańczyk
Posty: 124
Rejestracja: ndz sty 10, 2010 10:25 am
Kontakt:

Re: Koniec Rzymu. Proroctwo "sejsmologa"

Post autor: CanisLupus »

Moim zdaniem to przypadek niemający nic wspólnego a tą przepowiednią. Gdyby (odpukać) zatrzęsło się w Skandynawii czy u ruskich tez można by powiedzieć ze się sprawdziło bo to ta sama płyta i tak można naciągać w nieskończoność. Fakt faktem ciekawa zbieżność ale nie popadajmy w skrajności ;)
Korybut
Infrańczyk
Posty: 107
Rejestracja: czw lut 25, 2010 12:43 pm
Kontakt:

Re: Koniec Rzymu. Proroctwo "sejsmologa"

Post autor: Korybut »

Jakiej przepowiedni? Gość po prostu miał łeb i obliczył możliwość trzęsienia na ten dzień. A margines błędu (Rzym a Włochy) był w tym przypadku naprawdę mały. Sejsmologowie chcieliby mieć choć w połowie tak precyzyjne dane.
Dzielmy się wiedzą, bo ona jest kluczem do wszystkiego
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Koniec Rzymu. Proroctwo "sejsmologa"

Post autor: Rysiek23 »

Kim był człowiek, który przepowiadał trzęsienia ziemi?



[ external image ]Kim był Włoch, który posiadał rzekomą zdolność przewidywania trzęsień ziemi? Jak się okazuje, Raffaele Bendandi – astrolog-sejsmolog zajmował się także wieloma innymi popularnymi zagadnieniami, o których słyszał niemalże każdy, jak choćby Atlantydą, nieznanymi planetami naszego Układu Słonecznego i wielkimi katastrofami, które czekają Ziemię i którym wyznaczył nawet datę.



CAŁOŚĆ W SERWISIE INFRA
Korybut
Infrańczyk
Posty: 107
Rejestracja: czw lut 25, 2010 12:43 pm
Kontakt:

Re: Koniec Rzymu. Proroctwo "sejsmologa"

Post autor: Korybut »

Pantanal, nie naginam faktów, tylko stwierdzam to co co myślę. Przypadek? Być może. Ale z drugiej strony dwa z trzech elementów na które podzielił to Arek, zgadzają się. Więc można przypuszczać, że Bendandiemu udało się po części przewidzieć to trzęsienie. I podkreślam przewidzieć, nie przepowiedzieć.
Dzielmy się wiedzą, bo ona jest kluczem do wszystkiego
Awatar użytkownika
PASTOR
Infranin
Posty: 207
Rejestracja: wt lut 01, 2011 8:08 am
Kontakt:

Re: Koniec Rzymu. Proroctwo "sejsmologa"

Post autor: PASTOR »

Reasumując. Nic się nie wydarzyło...Nie wiem jak wy, ale mnie już nudzą te przepowiednie. Gdzieś czytałem, że jego poslizg w wizjach był czasem do kilku dni, lecz i tak nie wierzę, że coś się wydarzy.



p.s



Pantanal- staram się
[left][indent] [/indent][/left]
kropka
Infranin
Posty: 252
Rejestracja: ndz wrz 05, 2010 5:24 pm
Kontakt:

Re: Koniec Rzymu. Proroctwo "sejsmologa"

Post autor: kropka »

Trzęsienie ziemi w Hiszpanii... obudziło Etnę.

Nic? Jest źle kochani.
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Koniec Rzymu. Proroctwo "sejsmologa"

Post autor: arek »

Zaraz ,zaraz ,ale własciciele czy kustosz zbiorów wyraznie zaprzeczał by na 11-05-2011 Bendandi cokolwiek przewidywał .Więc mamy sytuację w której Ktoś opisał trzęsienie ziemi z datą 11-05-2011 którego miejscem epicentrum miał by Rzym.

Trzęsienie ziemi w owym czasie było tylko że w Hiszpanii

Pozostaje pytanie kim był Ktoś .

Gdyby Włoch faktycznie umiał przewidywac trzęsienia ziemi ,przewidzial by to z Japoni które wywołało tsunami,skoro obliczał je na podstawie koniunkcji planet to powinien przewidziec przede wszystkim te najsilniejsze.

Aktywne wulkany są mniej niebezpieczne niż te uśpione .Bardziej bym ,na miejscu Wlochów bał sie Wezuwiusza niz Etny.

Przewiduje ,że Wezuwiusz wybuchnie w czerwcu ,poprzedzi go trzęsienie ziemi.Mamy proroctwo ,Jak sie spełni będę wielki.Tak to działa.
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Koniec Rzymu. Proroctwo "sejsmologa"

Post autor: Arek 1973 »

Przejrzałem wyszukiwarkę i tak jak w art. napisano nic takiego na ten dzień nie przepowiedziano , dziwny zbieg okoliczności.

Dziwne jest to że taki meldunek (post 1 w tym temacie) w ogóle trafił do mediów gdy się teraz okazuje że taka przepowiednia nie miała miejsca, tak, to jest dziwne że o takich sprawach piszą włoskie blogi i fora i chyba się na jakieś przepowiednie powoływali, ale wygląda na to że data została wymyślona i trafnie podana :lol: . Gdyby naprawdę przewidział ten pan ten dzień to byłby sukces jakich mało , a teraz mamy plotkę i trafienie prawie że w dziesiątkę (tylko rejon się nie zgadza) i nie wiadomo w jaką szufladę to włożyć.

Pantanalu, jak myślisz , w jaki sposób doszło do tej "przepowiedni"
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
RickDangerous
Infrzak
Posty: 78
Rejestracja: czw lis 12, 2009 11:24 am
Kontakt:

Re: Koniec Rzymu. Proroctwo "sejsmologa"

Post autor: RickDangerous »

Jaki tam z niego jasnowidz... Rzym stoi i ma się dobrze :) dla mnie burak i tyle.





według mnie należy zamknąć temat..





Pozdrawiam!





[quote name='RysiekINFRA' post='84564' date='12 maj 2011 - 20:24']Kim był człowiek, który przepowiadał trzęsienia ziemi?



[ external image ]Kim był Włoch, który posiadał rzekomą zdolność przewidywania trzęsień ziemi? Jak się okazuje, Raffaele Bendandi – astrolog-sejsmolog zajmował się także wieloma innymi popularnymi zagadnieniami, o których słyszał niemalże każdy, jak choćby Atlantydą, nieznanymi planetami naszego Układu Słonecznego i wielkimi katastrofami, które czekają Ziemię i którym wyznaczył nawet datę.



CAŁOŚĆ W SERWISIE INFRA[/quote]
ODPOWIEDZ

Wróć do „JASNOWIDZE I PROROCTWA”