Koniec świata już dziś (21 maja 2011)

Proroctwa dotyczące Polski i świata. Nostradamus, Wanga, Edgar Cayce oraz inni profeci.
Awatar użytkownika
Newsman
Weteran Infranin
Posty: 1379
Rejestracja: śr wrz 09, 2009 10:17 am
Kontakt:

Koniec świata już dziś (21 maja 2011)

Post autor: Newsman »

Koniec świata 21 maja! 



Onet.pl



Znany amerykański kaznodzieja Harold Camping na falach swojej radiostacji obwieścił, że koniec świata nastąpi dokładnie o godz. 6 rano 21 maja 2011 roku - podaje portal kp.ru.



89-letni "prorok" nie zdradził wprawdzie, jak będzie wyglądać apokalipsa, lecz stanowczo twierdzi, że przeżyje ją 2 proc. ludzi zamieszkujących Ziemię.



Co więcej na pewno wśród ocalałych znajdą się praktycznie wszyscy jego zwolennicy. A tych, jak donosi serwis kp.ru, z każdym dniem jest więcej. Początkowo proroctwa Campinga nie wywoływały żadnej reakcji, lecz obecnie można je obejrzeć na wielu amerykańskich kanałach telewizyjnych.



Camping, niezwiązany z żadnym kościołem, twierdzi, że dokonał nowatorskiej interpretacji Biblii. Pełni ona funkcję kalendarza kosmicznego, który wyjaśnia, kiedy spełnią się różne jego przepowiednie.



Camping, z wykształcenia inżynier, przekonuje, że jego proroctwa są efektem dokładnej lektury Biblii, wyliczeń matematycznych, lecz przemawiają również za nimi inne znaki np. data powstania państwa Izrael w 1948 roku.



Mężczyzna z całą stanowczością twierdzi, że koniec świata nastąpi dokładnie 21 maja tego roku o godz. 6 rano.



Zwolennicy kaznodziei jeżdżą od stanu do stanu, rozdają ulotki, zagadują przechodniów, aby poinformować o zbliżającej się apokalipsie jak największą liczbę osób. W niektórych stanach udało mi się wykupić złowieszcze billboardy.

_________________



Co ciekawe, podobne bilboardy znalazły się także w Polsce. Osobiście to nie wiem, kogo bawią jeszcze podobne zapowiedzi apokalipsy. Polecam stronę "Brief history of Apocalypse", aby zobaczyć, jak wielu podobnych "Campingów" Ameryka wydała w przeszłości... Może komuś uda się policzyć?



Internet jest fajny, ale kiedy zaczyna infekować nas wirus głupoty z USA i rozprzestrzenia się to nawet w telewizji publicznej, to znak, że albo sezon ogórkowy jest blisko, albo w sferze publicznej panuje totalny idiotyzm, który media dalej pogłębiają.
Ostatnio zmieniony sob maja 21, 2011 4:08 am przez Newsman, łącznie zmieniany 1 raz.
matino3
Infranin
Posty: 241
Rejestracja: pn kwie 27, 2009 7:45 pm
Kontakt:

Re: Koniec świata już dziś (21 maja 2011)

Post autor: matino3 »

Ja słyszałem, że ma być o 18, ale skoro o 6 rano, to będę musiał przespać koniec świata...:/
:)

Awatar użytkownika
Sandra
Homo Infranius
Posty: 429
Rejestracja: pt lut 12, 2010 2:05 pm
Kontakt:

Re: Koniec świata już dziś (21 maja 2011)

Post autor: Sandra »

To teraz polecieli na całego 98% ludzkości ulegnie zagładzie, normalnie polecieli po bandzie, nie ma co.
Awatar użytkownika
PASTOR
Infranin
Posty: 207
Rejestracja: wt lut 01, 2011 8:08 am
Kontakt:

Re: Koniec świata już dziś (21 maja 2011)

Post autor: PASTOR »

Istna paranoja. Daje wam rozgrzesznie skoro jutro koniec :)
[left][indent] [/indent][/left]
soudak040771
Homo Infranius Plus
Posty: 702
Rejestracja: ndz sty 31, 2010 4:19 pm
Kontakt:

Re: Koniec świata już dziś (21 maja 2011)

Post autor: soudak040771 »

Nieco więcej jest na tej stronce, wraz z wyliczeniami...



http://www.ebiblefellowship.com/pl/may21_pl.html
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Koniec świata już dziś (21 maja 2011)

Post autor: arek »

no cóż, do 18 pozostało 8 godzin (6 przespałem),wypada pożegnac sie ,tak na wszelki wypadek .wybaczcie mi jako ja wam wybaczam, ide na zakupy do tesco ,po wodę ,make i ryż ,pewnie zakupie też agregat pradotwórczy i choc ze 200 litrów benzyny do niego,a jeszcze cukier, drożdże ,no i butle z gazem .o 17 schodzę do piwnicy .

Jeśli nie zgine o 18 (nie spotkam sie z Jezusem) to bedę musiał przecież życ w mekach jeszcze do października .(ile musi chodzic zacier ?)

Ale pewnie Amerykanom w ostatniej chwili pomoga Aniołowie ,albo Arnold.
Ostatnio zmieniony sob maja 21, 2011 8:32 am przez arek, łącznie zmieniany 1 raz.
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Koniec świata już dziś (21 maja 2011)

Post autor: Rysiek23 »

Arku wstrzymaj się. Znajomi z Nowej Zelandii donoszą, że dobiega u nich 23 i nic się nie stało :/ Szkoda kasy na ten agregat i cukier.
spacemaster92
Full Active
Posty: 544
Rejestracja: sob paź 04, 2008 10:07 am
Kontakt:

Re: Koniec świata już dziś (21 maja 2011)

Post autor: spacemaster92 »

Proszę was ludzie dajcie se spokój z tym końcem świata. To już się śmieszne robi. Jak pierdyknie to nawet nikt nie będzie o tym wiedział. Ciekawe na jakiej podstawie gościu wyliczył se z jakiegoś tekstu datę. Teraz chodzi tylko o kasę. Żegnajcie przyjaciele do zobaczenia w innej gęstości haha
Czy wiesz że tylko jedno naciśnięcie guzika może przekreślić 10 000 lat ludzkiej cywilizacji ? A to ...będzie dopiero początek końca .


"Laa shay'a waqi'un mutlaq bale kul'un mumkin"
 
"Jedno ziarenko ryżu może przechylić szale. Jeden człowiek może odmienić losy całego świata"
spacemaster92
Full Active
Posty: 544
Rejestracja: sob paź 04, 2008 10:07 am
Kontakt:

Re: Koniec świata już dziś (21 maja 2011)

Post autor: spacemaster92 »

Przepraszam, że post pod postem. Już za 10 minut koniec świata haha. Żegnajcie przyjaciele.
Czy wiesz że tylko jedno naciśnięcie guzika może przekreślić 10 000 lat ludzkiej cywilizacji ? A to ...będzie dopiero początek końca .


"Laa shay'a waqi'un mutlaq bale kul'un mumkin"
 
"Jedno ziarenko ryżu może przechylić szale. Jeden człowiek może odmienić losy całego świata"
Adrian744
Infrzak
Posty: 62
Rejestracja: śr paź 01, 2008 8:26 pm
Kontakt:

Re: Koniec świata już dziś (21 maja 2011)

Post autor: Adrian744 »

Jestem synem Bożym i to ja was uratowalem! Oddajcie mi czesc!
ODPOWIEDZ

Wróć do „JASNOWIDZE I PROROCTWA”