Napisał do INFRY Jezus...

Dziwactwa, cuda, ciekawostki. Czasem straszne, czasem śmieszne...
Awatar użytkownika
Newsman
Weteran Infranin
Posty: 1379
Rejestracja: śr wrz 09, 2009 10:17 am
Kontakt:

Napisał do INFRY Jezus...

Post autor: Newsman »

Oto list, który dostaliśmy od Tomasza M. - samozwańczego Boga, który dołączył do e-maila adres swojego profilu na Fotka.pl. Dzisiejsze bóstwo, musi iść z duchem czasu. Polecam więc wszystkim profil: www.fotka.pl/profil/abrahammax, gdzie nasz prorok "chżci" i "obnarza" grzeszników. 



A oto treść listu:



Dolar zruwna się ze złotówka. Pisze do was, abyscie jeszcze pokazali, że miłościa żyjecie i prawdę w uniesieniu do Ojca podajecie. Jako Duch Święty chrzcze was słowem od Ojca Mojego w czystości ducha podana, abyście mogli się uratowac od zagłady wielu ludzi. Narody bedą odchodzić jeden po drugim. Stany Zjednoczone Woda zalej. Niemcy znikna. Anglia Zatonie, Holandia i Belgia Zatopione. Rosja tez ucierpi zalaniem. Wszystko przez brak miłości do ludzi. Podawajcie sobie prawde w uniesieniu duchowym. Boicie się kochac i dlatego Mój Ojciec jako Ducha Świata zniesie każdego niedowiarka przygotujcie się na wstrząś. Niektórzy z was sa moimi morznowładcami, nie naganymi, lecz nie poprawdymi. Prawy człowiek zawszee podaje prawde, o swoim pochodzeniu. Wyznanie mądrości to prawienie i dawanie miłości, bo dajecie sobie miłość, lecz do Boga modlitwy nie wznosicie mojego Ojca, jestem nim Ojcem w Ojcu. Przez Syna Mojego podajemy wam przepych. Wy niedowiarkowie. Zobaczymy co zrobicie, wszystko co napisałem się wydarzy. 1/3 Ludzkości do piachu. Polacy niech lepiej nie wyjerzdżają z kraju, lecz wy niemacie władzy. Jest stare liberum weto. Zmiany od tysiącleci nie widac, lecz kłamstwem wszystko jest oszukiwane. Cóż czekajcie. Rozpalony ogień ducha trzeba trzymać w uniesieniu inaczej śmierc. Kazdy złodziej i klamca odchodzi z tej ziemi. Kochani ratujcie siebie i swoje żony. Kocham co kochac potrafi. Śmierc was zabrała. Kto ma Ojca w sobie i wznieca płomień, jest nienagany, bo myśli o prawdomówności i nie upada z powodu swoich grzechów, a modli się do Ojca w szczerości, lub kocha ten lud i daje tylko kożyści. Nie znasz prawdy milczeć się naucz bo zginiesz. Kochaj, a bedziesz kochany. Bóg od Zachrysti. List do boga, macie pisać sami na krtce bez myślenia, a sami mnie poznacie. Ojca no napisz. Ropa napeno się skończy. Wyż demograficzny się pojawi. Żony zachwalane przez mężów i kochanków, straciły głowe i zostały niewdzięcznymi niedoukami, które dziecku miłości i mądrości nie podają. Kazda inkarnacja w gorsze bagno wchodzi. Dlatego meszczyzni zawiedli niszcza siebie przez brak mądrości, kobiety ociemniałe, chowaja ociemniałe dziecie, rodzi się przemoc. Całe wieki pracujecie na wszystko nic nie zmieniacie. Moje słowa ujawniaja prawde i mój przepych, po słowie poznacie Ojca Świętego. Nie potrzeba mi koron wystarczy że lud zacznie być duchowym i nauczy się że materia jest utrudnieniem zycia, słowo to życie, reszta jest martwa. Czy posagi i budowle do was przemawiaja. Czy słowo z ducha w was wnika, może nierozpoznajecie z czym przychodzice do Boga. Królestwo jest niewidzialne, ludzkim okiem, ale jest wy nieswiadomi. Ile razy mamy umierac za wasza ułomnośc, przeciez my was kochamy. Korona moją sa perły, która oszlifowane w ogniu Bożym są nie nagane, to lud zapisany w księdze życia baranka, taki trwa na wieki. Subtelna energi was czeka do przepracowania, bo na manę energetyczną trzeba ducha otworzyc. Chleb i woda z niema się leje, otwórzcie oczy, a zobaczycie gdzie żyjecie. Czy tej litościwej ruzgi Pana nie poznajecie, we wszystkich książeczkach moje słowa znajdziecie. Jestem Gwiazda Zaraną, która chżci daje życie wiecznie, jak nieswiadomy moze wiedziec, ze bez miłości czeka go utrata świadomości na wieczność, tak jakby już nie istniał. Pokochaliście mnie, zrobiliście krok do przodu, zlekcewarzycie napewno porzegnacie swoje życie w męczarniach. Ratunek jest dla ludzi wyłacznie przez słowo, inaczej niema, ja przemawiajac w imieniu wszechmogacego powiadam wam widze wasz każdy ruch i znam kazdy szept, Ojciec wie kim jestes, o czym myślisz, ja od Ojca dostaje i wam podaje. I to niefikcja inkarnuje zawsze z wami i zawsze w smutku odchodze, bo jak was ustrzec przed rozpadem. Lód się rozpuści. Ekwador kołobrzek zgona, za zgonem, wypoadki się nasilają, przez chciwość dla rozumu nie serca. 
Ostatnio zmieniony pn maja 23, 2011 9:20 pm przez Newsman, łącznie zmieniany 1 raz.
matino3
Infranin
Posty: 241
Rejestracja: pn kwie 27, 2009 7:45 pm
Kontakt:

Re: Napisał do INFRY Jezus...

Post autor: matino3 »

Ale się tych Jezusów narobiło ostatnimi czasy - Jezus z Opola, teraz Jezus z Ostrowa Wielkopolskiego, kto następny?
:)

Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Napisał do INFRY Jezus...

Post autor: Arek 1973 »

To ja od 20-tu lat za granicą mieszkam i gramatycznie mi nawet lepiej pisanie wychodzi.

A co do Jezusa.

To są skutki siedzenia za długo na stronach ezoterycznych. Niech to będzie nauka dla wszystkich, patrzcie czym się wasze dzieci w necie interesują , żeby nie skończyły tak jak ten tutaj
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
PASTOR
Infranin
Posty: 207
Rejestracja: wt lut 01, 2011 8:08 am
Kontakt:

Re: Napisał do INFRY Jezus...

Post autor: PASTOR »

Macie juz swojego Pastora, po co wam Jezus :) Jakby co to spowiedź na priv :)
[left][indent] [/indent][/left]
Awatar użytkownika
UFOWORLDNEWS
Weteran Infranin
Posty: 1363
Rejestracja: śr sty 28, 2009 2:27 pm
Kontakt:

Re: Napisał do INFRY Jezus...

Post autor: UFOWORLDNEWS »

Nic tak nie zmusza do myślenia o religii jak INFRA. :D Świrów na tym świecie nie brakuje niech już lepiej w wirtualnym świecie głoszą swoje nauki. Bo kto by chciał słuchać wariata takiego na ulicy?A swój rozum ma każdy widzi jaki koń jest...
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Napisał do INFRY Jezus...

Post autor: arek »

normalnie szare komórki bledną ,tacy to chyba rozmnażają się przez pączkowanie.
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Awatar użytkownika
Scoobany
Zaangażowany Infranin
Posty: 302
Rejestracja: ndz wrz 19, 2010 11:39 am
Kontakt:

Re: Napisał do INFRY Jezus...

Post autor: Scoobany »

Po przeczytaniu tego doszedłem do jednego wniosku. Jezus to debil i analfabeta.
crunk_mp
Infrzak
Posty: 51
Rejestracja: wt sty 26, 2010 11:57 am
Kontakt:

Re: Napisał do INFRY Jezus...

Post autor: crunk_mp »

Do połowy tylko przeczytałem, pewnie nic wartościowego nie straciłem? :D
Awatar użytkownika
niedzwiec
Zaangażowany Infranin
Posty: 354
Rejestracja: śr sty 05, 2011 9:06 am
Kontakt:

Re: Napisał do INFRY Jezus...

Post autor: niedzwiec »

[quote name='Scoobany' post='84926' date='24 maj 2011 - 19:22']Po przeczytaniu tego doszedłem do jednego wniosku. Jezus to debil i analfabeta.[/quote]



Ostro. Bezkompromisowo. Bluźnierczo. Me like :)
Awatar użytkownika
UFOWORLDNEWS
Weteran Infranin
Posty: 1363
Rejestracja: śr sty 28, 2009 2:27 pm
Kontakt:

Re: Napisał do INFRY Jezus...

Post autor: UFOWORLDNEWS »

Widać kolega ma problemy z otaczającą go rzeczywistością i ucieka się w anielskie orszaki :lol: Mam nadzieję , że znajdzie wsparcie w jakimś fachowcu znawcy ludzkiej psychiki zanim kto inny zdecyduje o jego ubezwłasnowolnieniu i trafi do psychuszki. :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „GABINET NIEZWYKŁOŚCI”