Natanki

Dziwactwa, cuda, ciekawostki. Czasem straszne, czasem śmieszne...
Awatar użytkownika
niedzwiec
Zaangażowany Infranin
Posty: 354
Rejestracja: śr sty 05, 2011 9:06 am
Kontakt:

Re: Natanki

Post autor: niedzwiec »

Mnie zastanawia Valdemar, dlaczego bronisz kogoś, kto jawnie nawołuje do nietolerancji, a do tego gada momentami takie bzdury, że się włos na dupie jeży.



Ja się wypowiedziałem, dlaczego nie odpowiada mi osoba tego pana - jego mizerna wiedza w temacie, połączona z katolicką indoktrynacją tłoczoną w jego łeb od urodzenia głoszona publicznie z ambony. Pozwolę jeszcze raz podkreślić - ten człowiek jest osobą publiczną, pasterzem swojej owczarni, w której niestety większość potraktuje jego słowo na bardzo serio, wróci do domu i będzie uprzykrzać życie innym.
valdemar99
Infranin
Posty: 288
Rejestracja: wt mar 08, 2011 6:58 pm
Kontakt:

Re: Natanki

Post autor: valdemar99 »

Niedżwieć....ale odpowiedż jest prosta bo nie lubię stadnego linczu pod pozorem tolerancji a wcale nie muszę się zgadzać z poglądami bronionego ................................................................................

..........
Awatar użytkownika
niedzwiec
Zaangażowany Infranin
Posty: 354
Rejestracja: śr sty 05, 2011 9:06 am
Kontakt:

Re: Natanki

Post autor: niedzwiec »

[quote name='valdemar99' post='85374' date='06 czerwiec 2011 - 15:11']Niedżwieć....ale odpowiedż jest prosta bo nie lubię stadnego linczu pod pozorem tolerancji a wcale nie muszę się zgadzać z poglądami bronionego ................................................................................

..........[/quote]



Valdek - jakiego linczu? Człowieku? To jemu wolno wyrażać opinię, a mnie nie? Wyrażanie opinii nazywasz linczem?
valdemar99
Infranin
Posty: 288
Rejestracja: wt mar 08, 2011 6:58 pm
Kontakt:

Re: Natanki

Post autor: valdemar99 »

A czy on imiennie przeklina Obywatela Niedżwiedzia ?...a Obywatel jego tak a kto chciał izolacji , a inne osoby ich kpiny , wyszydzanie , wulgaryzmy , metody ogrodnicze........i wszystkie z tolerancją na ustach.....to właśnie mnie śmieszy.......wiara w nowe bóstwo czyli sieć ...co na you tubie to najprawdziwsza prawda...brak nawet najmniejszej refleksji ze niekoniecznie musi tak być jak widzimy ...no i brak całkowicie młodzieńczego luzu.....
Ostatnio zmieniony pn cze 06, 2011 12:54 pm przez valdemar99, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Aylinn
Homo Infranius
Posty: 462
Rejestracja: wt paź 09, 2007 6:01 pm
Kontakt:

Re: Natanki

Post autor: Aylinn »

[quote name='dino_24' post='85345' date='06 czerwiec 2011 - 09:32']Najlepiej i ''najcieplej'' napisała Ci , zawsze ostra jak ''brzytwa'' Alyna ...



... na co nabrałeś wody w usta ...





Pozdrawiam i bez urazy



[/i][/font][/quote]



Hyhyhy. :D



[quote name='niedźwieć' post='85353' date='06 czerwiec 2011 - 10:05']Dino zauważył również, że nie wyraziłeś zdania o pana Natanku, a jeno odbijasz piłeczkę nieopatrznie przeze mnie rzuconą w pierwszym poście (ta nieszczęsna uwaga o izolowaniu tego pana).[/quote]



Co prawda to prawda, troszkę się valdemarze zapędziłeś w swoim gniewie na niedźwiecia i w sumie przez to zjechaliśmy z tematu.



[quote name='valdemar99' post='85356' date='06 czerwiec 2011 - 11:05']Zostałem wywołany do tablicy więc muszę kilka zdań napisać :mnie najbardziej zbulwersował ten agresywny atak na człowieka którego ani Panowie ani ja nie znamy , bo żaden z was nie pisał że zna go osobiście , bywał na jego kazaniach zna jego wiernych ...salon salonem ale " pojeb " jest słowem wulgarnym .....mogę cytować o izolacji ...wyrywaniu chwastów ...i dobrze macie do tego prawo ale to wszystko jest zanurzone w sosie tolerancji i to jest sprzeczność ....ja tez słuchałem na You Tubie co ma do powiedzenia , znam opinie Kurii ale Natanka tak naprawdę nie znam....śmieszą mnie jego dziwne opinie ale wasze ogrodnicze tez mnie dziwią ...[/quote]

Dino to świetnie wytłumaczył. Żyj i daj żyć innym. Jeżeli on poczuwa się do tego żeby oceniać jak ktoś żyje to tak samo my mamy prawo go krytykować i oceniać jak on żyje i się zachowuje. A że zachowuje się jak nawiedzony debil to inna sprawa.





[quote name='valdemar99' post='85356' date='06 czerwiec 2011 - 11:05']Nie wiem dlaczego Pani Alyna miałaby do mnie "ciepło" nie pisać.Co do ostatniego zdania które przemilczałem bo nawet przez chwilę nie myślałem żeby komuś zalecać wypadnięcie z forum czy tylko nawet tego tematu.Potraktowałem to jako kobiecą złośliwość ;)[/quote]



To nie była kobieca złośliwość, To był fakt.
That's how I survived. Time and time again. That's my secret. I survived because I willed it to be. ... How did I survive apocalyptic fire? I simply refused to feel the flames.
Awatar użytkownika
niedzwiec
Zaangażowany Infranin
Posty: 354
Rejestracja: śr sty 05, 2011 9:06 am
Kontakt:

Re: Natanki

Post autor: niedzwiec »

[quote name='valdemar99' post='85376' date='06 czerwiec 2011 - 15:53']A czy on imiennie przeklina Obywatela Niedżwiedzia ?...a Obywatel jego tak a kto chciał izolacji , a inne osoby ich kpiny , wyszydzanie , wulgaryzmy , metody ogrodnicze........i wszystkie z tolerancją na ustach.....to właśnie mnie śmieszy.......wiara w nowe bóstwo czyli sieć ...co na you tubie to najprawdziwsza prawda...brak nawet najmniejszej refleksji ze niekoniecznie musi tak być jak widzimy ...no i brak całkowicie młodzieńczego luzu.....[/quote]





Dios mio - Valdek, czy ja Ci wszystko muszę tłumaczyć?

Dobrze, niech tak będzie - czuję się osobiście urażony głoszonymi przez tego pana teoriami, gdyż godzą one bezpośrednio w to, kim jestem i co sobą reprezentuję. Ten pan sieje ziarno nienawiści dla wszystkiego co jest mi drogie. Dla mojej muzyki, tatuaży, kolczyków, poglądów itepe.



Moje przekonania są biegunowo inne od przekonań tego pana, jednakże to co mnie od niego odróżnia, to to, że ja publicznie nie rozgłaszam swoich opinii.



Pamiętaj - ten człowiek ma "moc" wpływania na poglądy ludzi, którzy go słuchają i powinien ostrożniej dobierać słowa.



Co do wiary w sieć - nie wiem o co Ci chodzi, ale na jutubie są surowe materiały nagrane w kościele na kazaniu, czy na sympozjum i te właśnie obejrzałem. Koń jaki jest, każden widzi i nie ma tam żadnej zawoalowanej, pięknej ideologii.



Skończyłem w temacie.
valdemar99
Infranin
Posty: 288
Rejestracja: wt mar 08, 2011 6:58 pm
Kontakt:

Re: Natanki

Post autor: valdemar99 »

Jej pani Alyno co to się porobiło miał być sąd nad panem Natankiem a przerodziło się w wychowanie Valdemara 99;)))))).

Pan dino_24 zgadzam się , świetnie wytłumaczył się z życia dla innych a szczególnie usuwanie chwastów i ten Vlad Palovnik były kapitalne ........:))))))))...zgadza sie dostałem lekcje tolerancji......przed palem i jeszcze zostrzonym każdy pokornieje...nawet dzielny Valdemar99 :))))

A cóż takiego poza straszeniem inwektywami o Natanku napisali inni , ja nawet z przekoru bym próbował coś pozytywnego znależć.

Co do ostatniego zdania ...hm wiec to nie była złosliwość Pani Alyno ale poważna sugestia że powinienem z tego tematu spłynąć aby aby nie przeszkadzać.............

Pani Alyno jedno Pani słowo a już nie będę przeszkadzał swoim nikiem :)



Ale na temat wina jakoś nie usłyszałem odpowiedzi ???????
ODPOWIEDZ

Wróć do „GABINET NIEZWYKŁOŚCI”