Czakram wawelski a rok 2012

Dyskusje o jednej z wielkich obsesji ludzkości - Apokalipsie.
hm0
Infranin
Posty: 225
Rejestracja: pn maja 19, 2008 6:30 am
Kontakt:

Re: Czakram wawelski a rok 2012

Post autor: hm0 »

Jak rozumiem, cała idea wawelskiego czakramu pochodzi z wypowiedzi jakiegoś hindusa z 1959 roku? Jestem pewien, że za kilkadziesiąt lat okaże się, że w 1981 roku ten tajemniczy przedmiot przeniesiono chwilowo na teren stoczni gdańskiej.:)

To trochę, jak z intepretacją słynnego "czterdzieści i cztery" przez jakiegoś indiańskiego szamana, że niby to dotyczy 44 prezydenta USA.

Jak będzie głosowanie "czy internet powinien być reglamentowany?", to zagłosuję 3xTAK. Głupota powinna być ograniczana w każdy możliwy sposób.;)
Awatar użytkownika
PASTOR
Infranin
Posty: 207
Rejestracja: wt lut 01, 2011 8:08 am
Kontakt:

Re: Czakram wawelski a rok 2012

Post autor: PASTOR »

Nowośc ze Świnoujścia



Czakram mocy odnaleziony

w Świnoujściu!







Nie mogliśmy tego dłużej ukrywać, mówi europejskiej sławy badacz zjawisk ezoterycznych profesor Erazm Czachórski. Do tej pory tylko nieliczne osoby związane najczęściej z naszą dziedziną wiedzy mogły korzystać z pozytywnego wpływu aury. Ale w sytuacji gdy tegoroczne sympozjum w Lozannie poświęcone będzie temu nowo odkrytemu fenomenowi nie możemy milczeć. Profesor Czachórski mówi otwarcie, polski czwarty czakram mocy znajduje się w Świnoujściu na terenie zajętym przez budynek Urzędu Miasta.





CAŁOŚĆ
[left][indent] [/indent][/left]
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Czakram wawelski a rok 2012

Post autor: arek »

No tak a świstak tam siedzi i zawija czekoladki w sreberka.
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Awatar użytkownika
PASTOR
Infranin
Posty: 207
Rejestracja: wt lut 01, 2011 8:08 am
Kontakt:

Re: Czakram wawelski a rok 2012

Post autor: PASTOR »

Arku, prosze rozwin temat o świstaku :D Brakowalo mi go :D
[left][indent] [/indent][/left]
Awatar użytkownika
RickDangerous
Infrzak
Posty: 78
Rejestracja: czw lis 12, 2009 11:24 am
Kontakt:

Re: Czakram wawelski a rok 2012

Post autor: RickDangerous »

Ja mam swój własny czakram w domu.. ilekroć siądę na niego, posiedzę chwilę, poczytam coś.. spuszczam wodę i wychodzę.. jak nowo narodzony ;)





Podzielam zdanie Pantanal'a- to wymysł jest i nijak tego czakramu nie można udowodnić, zbadać..
Ostatnio zmieniony wt cze 07, 2011 12:42 pm przez RickDangerous, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „KONIEC ŚWIATA”