Spielberg Reagan i ET w Białym Domu

Ufologia, badania, obcy, kontakt i inne kontrowersyjne tematy.
Awatar użytkownika
UFOWORLDNEWS
Weteran Infranin
Posty: 1363
Rejestracja: śr sty 28, 2009 2:27 pm
Kontakt:

Spielberg Reagan i ET w Białym Domu

Post autor: UFOWORLDNEWS »



Plotki zostały ostatecznie potwierdzone, w trakcie pokazu specjalnego filmu ET: The Extra-Terrestrial w Białym Domu w 1982 roku, Ronald Reagan skomentował go mówiąc, że wszystko w filmie jest prawdą. Jednak Spielberg powiedział, że jest pewien, że Reagan wtedy tylko żartował na ten temat.

Eric Vespe z Ain't It Cool News wykorzystał promocję nowego filmu Spielberga, Super 8, jako wymówkę, aby przeprowadzić wywiad ze Spielbergiem, aby porozmawiać o ulubionym filmie Erica Vespe, ,,Szczęki". Na koniec bardzo długiej rozmowy , Quint poprosił Spielberga o skomentowanie pogłoski, że Reagan szepnął Spielbergowi o tym , że ET to prawda podczas pokazu filmu i po raz pierwszy w historii, Spielberg wypowiedział się na temat tego incydentu.



Fragment wywiadu:

Quint: Słyszałem opowieści i chciałem byś je zweryfikował. Nie mam pojęcia, czy to prawda, ale przyjaciel powiedział mi o specjalnym pokazie filmu ET dla Ronalda Reagana. Czy słyszałeś o tym?

Steven Spielberg: Byłem tam!

Quint: Słyszałem, że gdy Reagan zobaczywszy film zaczął mówić o tym, jak bliski rzeczywistości był wtedy szybko wyprowadzono go z pokoju. Czy to prawda?

Steven Spielberg: Nie, on nie został wyprowadzany z pokoju. Był prezydentem Stanów Zjednoczonych! Nikt nie mógł wyprosić Ronalda Reagana z pokoju! To było w pokoju Białego Domu i Reagan wstał, żeby mi podziękować za pokaz filmu, dla Pierwszej Damy i wszystkich gości, m.in obecni byli Sandra Day O'Connor w jej pierwszym tygodniu z Sądu Najwyższego, i niektórzy astronauci ... Myślę, że Neil Armstrong był tam, nie jestem w 100% pewien, ale to było niesamowite, wspaniały wieczór.

On po prostu wstał i rozejrzał się po pokoju, i powiedział: "Chciałem podziękować za ,,przyniesienie" E.T do Białego Domu. Naprawdę cieszył się filmem ", a potem rozejrzał się po pokoju i powiedział:" Jest wiele osób na tej sali, które wiedzą, że wszystko na tym ekranie było prawdą. "

A on powiedział to bez uśmiechu! Kiedy skończył wszyscy śmiali się z tego. Cały pokój się śmiał, bo przedstawił to jak żart, ale on nie uśmiechał się, jak to mówił.

Sala śmiała się, a później nigdy nie zapomnę mojej rozmowy z prezydentem. Wziął mnie na bok, powiedział ... i nie mogę Reagan. Chciałbym mieć ten jego wspaniały głos,... A Nancy Reagan stał obok niego i Prezydent powiedział do mnie: "Mam tylko jedną uwagę na temat filmu," i zapytałem : "Co to jest?" Powiedział: "Jak długo były napisy końcowe?" Powiedziałem: "Och, nie wiem. Może trzy, trzy i pół minuty? "Powiedział:" Za moich czasów, kiedy był aktorem, nasze napisy końcowe były może 15 sekund. "

Powiedział: "Dlaczego nie pozwolić każdemu znaleźć się w napisach końcowych ... trzy i pół, cztery minuty, to w porządku, ale tylko aby pokazać wnętrze branży. Ale w całej reszcie kraju zmniejszą do 15 sekund na końcu? "Nancy Reagan zwróciła się do niego i powiedziała:" Och, Ronny, nie mogą tego zrobić. Wiesz o tym. "I poszedł," Oh, tak, tak. Przypuszczam, że tak.(Śmiech) To był zakres mojej rozmowy na ten temat. To była jego jedyna krytyka, czuł iż napisy końcowe były zbyt długo!

Quint: Więc myślisz, że on rzeczywiście wiedział , że coś w tym jest?

Steven Spielberg: Nie sądzę, by tak było. Myślę, że był to żart bez uśmiechu, z przymrużeniem oka . Myślę, że żart wypalił, bo każdy śmiał się, ale ponieważ jestem trochę ufologiem, miałem nadzieję, że tam było coś więcej niż żart. Przykro mi to powiedzieć, myślę, że chciała po prostu zażartować.


<iframe width="560" height="349" src="http://www.youtube.com/embed/NcDAgZfZZJ8" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>


Źródło:OpenMinds
Ostatnio zmieniony sob cze 11, 2011 1:40 pm przez UFOWORLDNEWS, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „UFOLOGIA I INNE ZAGADNIENIA”