UFO i broń jądrowa

Ufologia, badania, obcy, kontakt i inne kontrowersyjne tematy.
Awatar użytkownika
Newsman
Weteran Infranin
Posty: 1379
Rejestracja: śr wrz 09, 2009 10:17 am
Kontakt:

Re: UFO i broń jądrowa

Post autor: Newsman »

Amerykańskie stanowiska z bronią jądrową inwigilowane przez UFO

Reuters



Grupa byłych amerykańskich wojskowych twierdzi, że nieznanego pochodzenia intruzi nie tylko monitorowali, ale nawet wchodzili w bezpośredni kontakt z amerykańską bronią jądrową (więcej o tym, jak to robili, w powyższym artykule). Dlatego też, z racji potencjalnego niebezpieczeństwa, jakie z tego wynika, grupa postanowiła zmusić rząd do komentarza w tej sprawie.

Jak dowiadujemy się, relacje ponad 120 wciąż aktywnych zawodowo lub emerytowanych wojskowych wskazują na dość niepokojący proceder związany z pojawianiem się obiektów UFO nad placówkam lub stanowiskami z bronią jądrową, z czego ostatni incydent miał miejsce w 2003 roku. W niektórych przypadkach doszło nawet do usterek systemów elektronicznych w silosach atomowych, gdy w pobliżu pojawiał się tajemniczy obiekt. Sześcioro byłych oficerów Lotnictwa USA zamierza przerwać milczenie nt. tych zdarzeń i zorganizować specjalną konferencję prasową na ten temat.

Jedną z tych osób jest kpt. Robert Salas, który brał udział w kontrowersyjnym incydencie w bazie Malmstrom. Kolejny z nich, C.Halt widział rzekomo, jak obiekt w kształcie dysku wystrzelił promienie świetlne w kierunku bazy RAF-u w Bentwaters, zaś w radiu usłyszał wiadomość, że UFO najprawdopodobniej wylądowało w miejscu magazynowania broni nuklearnej.

Salas zauważa: "Lotnictwo kłamie, że nie ma żadnego zagrożenia dla kraju ze strony obiektów UFO, a my zamierzamy udowodnić, że tak nie jest." Wśród organizatorów jest także R.Hastings - autor książki poświęconej tego typu incydentom. Planowana na koniec września konferencja ma za zadanie zwrócić uwagę na potencjalne zagrożenie wypływające z tych i podobnych incydentów, jak i kwestię utajniania ich przez rząd i wojsko.
Ostatnio zmieniony pt wrz 24, 2010 10:31 am przez Newsman, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
UFOWORLDNEWS
Weteran Infranin
Posty: 1363
Rejestracja: śr sty 28, 2009 2:27 pm
Kontakt:

Re: UFO i broń jądrowa

Post autor: UFOWORLDNEWS »

Szkoda, że nie pozostaje im a raczej nam przytaczanie takich historii.Mimo to uważam , że jest to potrzebne takie informacje powinny być w obiegu bo inaczej zostaną zapomniane ale nie grozi nam raczej , że UFO zostanie wywleczone na śmietnik historii....
Ostatnio zmieniony pt wrz 24, 2010 3:17 pm przez UFOWORLDNEWS, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: UFO i broń jądrowa

Post autor: Rysiek23 »

Pełen zapis konferencji, niestety w języku angielskim. Jeśli ktoś ma trochę czasu to będę wdzięczny za wykonanie transkrypcji.



<object width="640" height="390"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/BtmpaM0PqyI&re ... ram><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowScriptAccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/BtmpaM0PqyI&re ... &version=3" type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" allowScriptAccess="always" width="640" height="390"></embed></object>
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: UFO i broń jądrowa

Post autor: Rysiek23 »

Tłumaczenie fragmentu:



Robert Hastings: Odtajnione dokumenty amerykańskiego rządu i zeznania od byłego lub będącego na emeryturze personelu wojskowego potwierdzają ponad wszelką wątpliwość prawdziwość trwającego obecnie ataku UFO na miejsca z bronią nuklearną. Kiedy mówię UFO, świadkowie określają te pojazdy jako mające kształt dysku, lub cylindra, lub kuli. Obiekty te są w stanie zawisnąć lub rozwinąć ogromną prędkość lotu zazwyczaj w kompletnej ciszy. Przez ostatnie 37 lat osobiście spotkałem i przeprowadziłem rozmowy z ok. 120 członkami personelu wojskowego, którzy w swoich raportach zgłosili jeden lub więcej incydentów spotkania UFO w wymienionych niżej miejscach. Bazy nuklearnych wyrzutni rakietowych, magazyny broni nuklearnej a także nuklearne poligony w Newadzie i na Pacyfiku w czasach kiedy przeprowadzano naziemne testy nuklearne.



Bob Salas: W godzinach wieczornych 24 marca dostałem telefon od jednego ze strażnikow w górnej części obiektu, którego ochroną dowodziłem. Twierdził on, że właśnie obserwuje dziwne światło które manewruje po niebie. Uznałem to za bardzo niecodzienny raport ale podszedłem do niego serio. Musicie zrozumieć, że zapewnialiśmy bezpieczeństwo broni nuklearnej i raporty, które zazwyczaj otrzymywaliśmy były zwykle bardzo profesjonalne. Nie zareagowałem na ten raport i strażnik zadzwonił ponownie po 5 minutach tym razem krzycząc do telefonu, że patrzy na jarzący się na czerwono obiekt krążący tuż nad bramą wjazdową.



Bruce Fenstermacher: (opowiada o telefonie od strażnika) Tuż nad nami wisiał wielki, biały przedmiot, pulsujący światłem. Musiałem do nich zadzwonić aby zapewnić ich, że ja niczego takiego nie widziałem. Powiedział mi że przedmiot ma kształt tłustego cygara pulsującego białym światłem. Pomiędzy rozbłyskami białego światła , powiedział, że widział świata czerwone i niebieskie. Obiekt nie wydawał dźwięków. Zapytałem go, że może widzi jakiś typ helikoptera? Zaprzeczył. Rozmawiałem z nim przez kilka minut kiedy powiedział, że obiekt zaczął się poruszać i oddala się od bazy wzdłuż drogi dojazdowej.



Robert Hastings: Wierzę podobnie jak wierzą ci panowie, że nasza planeta jest odwiedzana przez istoty z innego świata, które z nieznanych powodów są zainteresowane bronią nuklearną, jaką stworzono pod koniec II Wojny Światowej. Nawiązując do incydentu z wyłączeniem nuklearnej wyrzutni rakietowej w mojej i ich (oficerów uczestniczących w konferencji prasowej) opinii, ktokolwiek stanowi załogę tych pojazdów wysyła nam sygnał do obu stolic: Waszyngtonu i Moskwy - między innymi - że bawimy się z ogniem. Ze posiadanie i możliwość użycia broni nuklearnej ma potencjał zagrozić ludzkości i jedności środowiska naszej planety."



Tłumaczenie: Chris
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: UFO i broń jądrowa

Post autor: Rysiek23 »

Nowe doniesienia z Warren AFB



[ external image ]W październiku ub. roku w bazie lotniczej Warren doszło do awarii systemu wystrzeliwania pocisków jądrowych. Trwała ona przez ponad godzinę i według oficjalnych wyjaśnień spowodowana była awarią komputera. Robert Hastings – znany amerykański ufolog i badacz incydentów, w których obiekty UFO widywane były w pobliżu stanowisk z bronią jądrową twierdzi, że w tym samym czasie personel bazy donosił o obserwacji „wielkiego sterowca” nad terenami kontrolowanymi przez Warren AFB. Ponadto z obszaru, gdzie zlokalizowane są silosy z pociskami spłynęła duża ilość doniesień o obserwacji obiektów UFO, których dokonali cywile.



CAŁOŚĆ ARTYKUŁU ROBERTA HASTINGSA W SERWISIE INFRA
Awatar użytkownika
PASTOR
Infranin
Posty: 207
Rejestracja: wt lut 01, 2011 8:08 am
Kontakt:

Re: UFO i broń jądrowa

Post autor: PASTOR »

[left][indent] [/indent][/left]
ODPOWIEDZ

Wróć do „UFOLOGIA I INNE ZAGADNIENIA”