Istoty magiczne a UFO

Ufologia, badania, obcy, kontakt i inne kontrowersyjne tematy.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Istoty magiczne a UFO

Post autor: azor »

Mandarin piszesz !!!



''A teraz odpowiedz dla Azora: kosmici mają być istotami z innych planet z krwi i kości. Jeśli zaś są podobni duchom, to nie potrzebują "innych planet" i są po prostu duchami, do których rozeznania nie mamy kompetencji. W rozeznawaniu duchów kim naprawde są mogą mieć możliwości tylko egzorcysci, my jako istoty ludzkie możemy być łatwo zwiedzeni na tych "polach" duchowych, a istoty "stamtąd" mające możliwość różnych przemian i czasowej materializacji, mogą zamieniać sie w co chcą.



Wciąż czekam na konkretną odpowiedź: czym odróżnicie zmiennokształtnego ducha zamienionego w kosmite od prawdziwego kosmity w chwili spotkania z nim? I czarty kiedyś zamieniały sie w bogatych panów jeżdżących karetami i wielu ich brało za normalnych ludzi do czasu aż coś ich zdradziło. Skąd wiecie że dany kosmita właśnie nim jest? A to że zostawiają ślady? I w Lublinie na stole zostawiono kiedyś wypalony ślad ręki takich istot które wielu pewnie by wzięło za ówczesnych bogaczy.



Piszesz: "to co kryje się za UFO potrafi wywierać projekcje na danej osobie i to co ma zobaczyć i w jaki sposób" no i bracie trafiasz w dziesiątke, bo tym samym cechowały sie dawne utopce, a spotkania z nimi były równie realne jak dziś z "kosmitami" sam znałem osoby które widziały te wodniki na własne oczy. One umiały wywierać bardzo rzeczywiste projekcje na oczy, tak że np. woźnicy z końmi zdało sie że jadą prostą drogą a już wjeżdżali do stawu.''



A kto mowi że UFO to kosmici ja ? Tu utożsamiasz wszystko co UFO z duchami to nonsens owszem UFO to nie tylko fizyczne zdarzenia, ale wiele to czysto fizyczne aspekty nie zapominaj o wpływie na otocznie itp itd . Swoje teorie opierasz przykro mi to pisać, ale na swoim własnym widzi mi się nie zauważasz innych aspektow UFO jak choćby fizykalne rzeczy ,którym ''duchom'' ciężko przypisać ;).



I nie powołuj sie na wszystkich egzorcytów bo i oni nie są wyroczniami tym bardziej w zjawisku UFO !



A czym jest wg ciebie cos co określasz ''zmiennokształtnego ducha'' to twoja ''teoria'' czy kogoś ?



A słyszałeś o teoriach tzw ''projektora'' fizyka von Ludwigera opartych na matematyce, fizyce i wielu innych dziedzinach który dopuszcza w UFO zjawiska ''paranormale'' ponieważ wynika to z obliczeń ale nie wynika że jest to ingerencja duchów bo to absurd.



Widze ze coś wiesz w temacie, ale wszystko pakujesz do jednego worka z napisem ''duchy'' i na tym u ciebie sprawa się zamyka ?



A nie wiązłeś takiej możliwości że inteligencja stojąca za UFO z miejsca ''X'' ,kreuje co im się, i jak podoba dla własnego bliżej nam nieznanego celu. Jak na razie żaden z badaczy nie wiąże bezpośrednio UFO z duchami i ich wpływem .Wiesz Świadkowie Jechowy uważają UFO za coś złego ,demony itp itd... Uwazać to co innego ale badać i analizować to inna bajka ;)
Awatar użytkownika
UFOWORLDNEWS
Weteran Infranin
Posty: 1363
Rejestracja: śr sty 28, 2009 2:27 pm
Kontakt:

Re: Istoty magiczne a UFO

Post autor: UFOWORLDNEWS »

<font color="#FF0000">Dziękuje serdecznie za wyczerpujące argumenty temat ZAMYKAM zważając na doniosłość dyskusji.Oczywiście po jakimś czasie temat znowu będzie dostępny...Nie marnujmy czasu na wojenki forumowe które do niczego nie prowadzą.</font>
Ostatnio zmieniony czw cze 30, 2011 8:27 pm przez UFOWORLDNEWS, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Istoty magiczne a UFO

Post autor: Rysiek23 »

[quote name='UFOWORLDNEWS' post='86251' date='30 czerwiec 2011 - 22:26']Dziękuje serdecznie za wyczerpujące argumenty temat ZAMYKAM zważając na doniosłość dyskusji.Oczywiście po jakimś czasie temat znowu będzie dostępny...Nie marnujmy czasu na wojenki forumowe które do niczego nie prowadzą.[/quote]



Dajmy jeszcze po dwa zdania adwersarzom :)
Ostatnio zmieniony czw cze 30, 2011 8:53 pm przez Rysiek23, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Istoty magiczne a UFO

Post autor: azor »

[quote name='mandarin' post='86250' date='01 lipiec 2011 - 00:21']Ja sobie wymyślam ufologiczne fakty? Ja sobie nic nie wymyślam, ja je przytaczam a na ich poparcie podałem linki. Nawet nie skorzystałem jeszcze z książek bo i w tych które mam jest o nich czarno. Na przyklad czeski ufolog Karel Rasin, niewierzący ale "przypadkiem" podający w swojej książce odkrycia związane z UFO które są bardzo bliskie temu co mówią księża. Co ty masz człowieku do religii? Boli cie że fakty wypływające z badań nad UFO są zgodne z tym co chrześcijaństwo mówi od 2000 lat? Jeśli tak to twój problem. Bronisz jakichś zasad którymi 70 lat nie wyjaśniono tego zjawiska i wiesz co na to mówie? Kicham na takie badania! Czas pokazał że są bezwartościowe, tak jak te sztuczne podziały na "kosmitów" i "duchy" w sytuacji gdy oba zjawiska cechują sie tym samym! Nie słyszałeś jeszcze o zmiennokształtnych UFO? Nie słyszałeś o kosmitach którzy przemieniali sie z kul w postacie ludzkie? Nie słyszałeś o kosmitach którzy przechodzili przez ściany jak duchy? A jak słyszałeś, to sobie uświadom że takie istoty nie pasują to definicji istot z innych planet które są podobne nam z ciała i kości. Jeśli zaś są jak duchy to nie muszą pochodzić z innych planet. Jeśli mogą latać w powietrzu - co też zaobserwowano - to znaczy że nie potrzebują statków kosmicznych i wiekszość UFO to tylko zmaterializowana "podpucha" abyśmy wierzyli ze to kosmici. Jeśli potrafią być jak duchy, to są duchami i nie potrzebują ani planet ani statków kosmicznych - ale mogą je materializować tak samo jak kiedyś materializowały czarne karety którymi sie wozili po świecie. Nie doceniasz możliwości duchów, do tworzenia tajemnymi mocami różnych rzeczy. Jeśli już ludzie potrafią siłą woli przesuwać przedmioty, wyginać je i dostosowywać siłą woli rzeczy fizyczne do obrazu w swoich myślach. To tym bardziej potrafią to istoty anielskie dobre i złe, reżyserując rzeczywistość do ich widzi mi się.[/quote]





Kichasz na zdrowie ;) dobrze ze nie zajmujesz się jakimkolwiek badaniem UFO bo twoje wywody są jak z FN nasiąknięte brakiem rzeczowych argumentów a jak juz to tylko w jedną stronę ! Duchy koniec kropka ;) Ale nie zapominaj, że są inne osoby rzetelne, które mają znacznie ciekawsze i wiarygodniejsze wyjaśnienia niz teorie o duchach.



Widzisz sam piszesz o kosmitach a więc jak kosmici czy duchy zdecyduj się ??? A jak zobaczysz piorun kulisty bądź inne zjawisko atmosferyczne przypiszesz to działalności duchów, nie wspominam juz o innych rzeczach. Czy oby nie wpadłeś w sidła swojej obsesyjnej teorii ?
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Istoty magiczne a UFO

Post autor: azor »

A jaką pewność masz że w Lublinie to na 100 % duch wypalił to tylko legenda w którą swięcie uwierzyłeś i inne podobne ?Wybacz ale to mnie zupełnie nie przekonuje. Widzę, że słabo orientujesz sie w fizycznych oddziaływaniach UFO na otoczenie w tym wypaleniach. Nie wiem kto i skąd ci wpoił te pokręcone ''teorie'' ale mało kto je kupi a Emilcin to juz masakra i dorabianie kolejnych chorych interpretacji.

Nie akceptujesz i zamykasz sie przed każdą teorią, która nie mówi o duchach dlatego taka droga prowadzi do nikąd, przykro mi. Na dzis tyle pozdrawiam ;)
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Istoty magiczne a UFO

Post autor: Rysiek23 »

OK może już dość tych dywagacji wyssanych z palca. Proponuję przyszłe posty formułować w odpowiednich tematach, bowiem ta dyskusja przerodziła się w trudny do rozumienia bełkot. Oczywiście użytkownicy pewnie mają inne zdanie :)



Zamykamy na amen
Zablokowany

Wróć do „UFOLOGIA I INNE ZAGADNIENIA”