Dziura w ziemi pod Zamościem

Trójkąt bermudzki, fenomeny przyrody
Awatar użytkownika
ADAX
Weteran Infranin
Posty: 1147
Rejestracja: ndz sty 13, 2008 5:54 pm
Kontakt:

Re: Dziura w ziemi pod Zamościem

Post autor: ADAX »

Aha czyli to był Fakt ? no to nie ma się co dziwić. No chyba że to nie jest ten sam Fakt w którym gościły "ślimaki mutanty" (brukowiec wydawany, ee nie wiem nawet gdzie). Jednak zakładając, że to najprawdziwsza prawda, jestem ciekaw po jakiego kopali tę dziurę kosmici ! Ziemniaków chcieli ? nie za wcześnie, marchew ? nie nie tym bardziej, to może grilla ? za zimno. A zapewne tych ślimaków szukali... Po zdjęciu widać że panu Tomaszowi zapewne zostało dużo energii po takim karkołomnym wyczynie. Otwór, który pojawił się na polu Tomasza Nadłonka (34 l.) ma blisko trzy metrów średnicy i tyle samo głębokości. Nie jest wykopany hmm wypalony, wyssany, zjedzony ? bo moim zdaniem to raczej wykopany.
Awatar użytkownika
CanisLupus
Infrańczyk
Posty: 124
Rejestracja: ndz sty 10, 2010 10:25 am
Kontakt:

Re: Dziura w ziemi pod Zamościem

Post autor: CanisLupus »

Szukali wychodka a ze niemogli znalesc to se sami zrobili :rolleyes: A tak serio to szkoda ze ten caly Bernatowicz taki matacz. Od nautilusa zaczela sie moja fascynacja tego typu klimatami. Tfu!! ;)
Nazwa użytkownika
Początkujący
Posty: 28
Rejestracja: pt lip 30, 2010 3:00 pm
Kontakt:

Re: Dziura w ziemi pod Zamościem

Post autor: Nazwa użytkownika »

Wylądowao tam po prostu takie mini-ufo, średnica 3 metry, zabawka dla dzieci jak nasze ludzkie samochodziki dla trzylatków. I co tyle zamętu robić z powodu tego, że jakis uficki dzieciak wypadł z orbity? ;)



[quote name='Calvus22' post='68947' date='26 kwiecień 2010 - 11:19']Szukali wychodka a ze niemogli znalesc to se sami zrobili :rolleyes: A tak serio to szkoda ze ten caly Bernatowicz taki matacz. Od nautilusa zaczela sie moja fascynacja tego typu klimatami. Tfu!! ;)[/quote]
ODPOWIEDZ

Wróć do „NIEWYJAŚNIONE ZJAWISKA”