Dziwne stuki na filmie i zrujnowana kaplica

Duchy, Zjawy, Klątwy
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Dziwne stuki na filmie i zrujnowana kaplica

Post autor: Arek 1973 »

Może jednak ma to coś wspólnego z telefonem??????.

Jeżeli ona umie to nagrać na swój LG a koleżanka nagrywa na Nokię i nie ma zapisu.

Co do drwala, mylę się albo one tego odgłosu wcale nie słyszały, on był tylko na telefonie?, przynajmniej ja to tak zrozumiałem.



Jeśli Arku się tam wybierasz to proponowałbym wziąć więcej niż jeden przyrząd do rejestracji dżwięku.
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Dziwne stuki na filmie i zrujnowana kaplica

Post autor: arek »

Jesli uda mi sie zainteresowac zbadaniem tego zjawiska pozostalych członków WMGU to zmierzymy i zważymy tam wszystko łacznie z wykrywaniem metalu (zło - to ]:-> ) ,badaniem radiestezyjnym ,promieniotwórczym .Jesli koledzy uznaja (podobnie jak ja )że jest to bład zapisu aparatu, pojade sam ,nagram kamerą ,porobie zdjecia ,może zrobie sesje EVP ,ale ,że nie robiłem tego dotychczas ,no hm(sesji EVP) nie należy spodziewac sie jakiś rewolucyjnych rezultatów.

Musze poczekac na nieco lepszą aure ,bo padajacy deszcz uniemożliwia zrobienie zarówno dobrego nagrania audio jak i video.
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Dziwne stuki na filmie i zrujnowana kaplica

Post autor: danut »

Mogła jedna słyszeć, a druga nie- bo stała w innym miejscu- tak samo z telefonem, jeden odebrał, drugi nie.. Mogły tez obie nie słyszeć, a jedna wyciągnęła rękę z telefonem i "złapał" ten dźwięk. Wystarczy parę kroków dalej i już nie słychać- pisałam, że sprawdzaliśmy to kiedyś dla zabawy i że są takie zjawiska w niektórych miejscach.. :) Ps. Duże znaczenie w tym ma znalezienie pustej przestrzeni, takiej "luki", bo drzewa wygłuszają..
Ostatnio zmieniony śr lip 06, 2011 3:17 pm przez danut, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
matek26
Infrzak
Posty: 96
Rejestracja: pn cze 01, 2009 5:42 pm
Kontakt:

Re: Dziwne stuki na filmie i zrujnowana kaplica

Post autor: matek26 »

Dziwne że wiadomość o tym zjawisku nie dotarła do mnie.

Arku może połączymy siły i razem się wybierzemy również jestem z warmi-mazur (Olsztyn). ;)

Tylko niech pogoda się poprawi
ODPOWIEDZ

Wróć do „DUCHY”