Bilokacja w laboratorium

Siła naszego umysłu, czyli telekineza, lewitacja etc.
Awatar użytkownika
Andrzej 58
Weteran Infranin
Posty: 1041
Rejestracja: sob maja 09, 2009 4:20 pm
Kontakt:

Re: Bilokacja w laboratorium

Post autor: Andrzej 58 »

Czy Danusiu naprawdę nie interesuje Cię to co wynika z długiej dyskusji jaką prowadzimy.Czy naprawdę nie dostrzegasz podobieństw relacji.Różnice są, ale czy to przypadek,że trafiliśmy na siebie i to w trójkę.Czy czasem nie jest to ścieżka do wyjaśnienia wielu aspektów sprawy,w tym min bilokacji.Nic nie knuję tylko cały czas zmagam się z kolejnymi atakimi na mnie.Widać nieźle się trzymam ,skoro dalej poddawany jestem kolejnym próbom(ostatnia w sobotę zeszłego tygodnia).Trzydzieści lat temu powiedziałem temu gościowi ,że wytrzymam i wytrzymam(już wiem ,co chcą osiągnąć manipulatorzy).
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Bilokacja w laboratorium

Post autor: danut »

Podajcie mi jedna relację, na którą to ja odpowiem ze zdziwieniem - "tak nie pisałam tego jeszcze a tak dokładnie było".... Po drugie nie mogę tu na siłę czegoś złączać przez podobieństwa zdarzeń i sytuacji, w których udział biorą zupełnie inne postaci.Ponadto, uważam, że zjawisko bilokacji wyjaśniłam ze szczegółami jak wyglądało od mojej strony, przypuszczam, że tak zachodzi, chyba że ludzie, którzy piszą o tym zjawisku, tak nazywając je, opisują jeszcze coś innego, a jeśli się te opisy zgadzają, to podaje do nich szczegóły o których się nie mówi i na które nie zwracano uwagi, a są wydobyte przeze mnie przez solidne rozpatrzenie tego problemu i własne jego rozmyślenie. Andrzej, załóż swój temat, opisz swoją historię, lub zrób to dla siebie nie pisząc a znajdując tylko w niej potrzebne cegiełki- inne, kogoś innego, naprawdę nie są do tego potrzebne, to są sprawy dziejące się od zawsze i od zawsze ludzie ich nie rozumieli..oparte naprawdę o działanie i funkcjonowanie rzeczywistości, która jest prosta, ale nie dla każdego jeśli się tak naprawdę nad nią zastanowi.
Ostatnio zmieniony czw lip 21, 2011 9:20 pm przez danut, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
ADAX
Weteran Infranin
Posty: 1147
Rejestracja: ndz sty 13, 2008 5:54 pm
Kontakt:

Re: Bilokacja w laboratorium

Post autor: ADAX »

Wydaje mi się, że taki duplikat nie jest taki sam jak jego "brat bliźniak". Jest podobny, stworzony na tych samych zasadach. Zawsze będzie różny, nawet choćby bedzie młodszy ;).

Samo pojawienie się przedmiotu, czy osoby w dwóch miejscach naraz można było by tłumaczyć w inny sposób, mianowicie, możliwe, że wszystko odbywa się podobnie jak w czarniej dziurze, kiedy dla obserwatora z zewnątrz, obiekt wsysany dalej istnieje, choć już dawno go nie ma. Czyli przenosimy się do innego miejsca na ziemi, lecz pozostajemy na miejscu, widoczni dla obserwatorów. Potem wracamy.
Ostatnio zmieniony pt lip 22, 2011 5:18 pm przez ADAX, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Bilokacja w laboratorium

Post autor: danut »

ADAX- przecież nie tłumaczysz inaczej- wydaje mi się, że dokładnie tak, właśnie jest..Gdy zechcesz odnajdź tam w moim temacie posty o tym odprowadzaniu koleżanek. W pewnym miejscu spotykam tam siebie, tyle że dwa lata wcześniejszą, nawet wtedy już dawno mogłabym zapomnieć, o tym, że tam szłam i całą powtarzająca się scenę, tyle że akurat wszystkie słowa i całe zdarzenie było takie same, widziane tamtym razem, odwrotnie z punktu mnie starszej już.
Ostatnio zmieniony pt lip 22, 2011 6:10 pm przez danut, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Andrzej 58
Weteran Infranin
Posty: 1041
Rejestracja: sob maja 09, 2009 4:20 pm
Kontakt:

Re: Bilokacja w laboratorium

Post autor: Andrzej 58 »

Z tego co wiem ,to z czarnej dziury i jej pobliżu światło nie jest w stanie się wydostać.Jak w takim razie można zobaczyć coś co znatury optyki zobaczyć nie można.No chyba ,że informacje pochodzą od kogoś ,kto był czarnej dziurze. :)
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Bilokacja w laboratorium

Post autor: danut »

Andrzej nie sądź, że dzisiejsza nauka już potrafi wytłumaczyć wszystkie zachodzące zjawiska , tym bardziej czarne dziury zaskakują i nie są ostatecznie zbadane. Gdyby wiedziano jak je wytłumaczyć to odbywały by się już takie pokazy i pierwsi byli by do nich ci, którzy dzisiaj najbardziej je wyśmiewają. A to się dzieje.. :) i dziać się będzie i co zatem..?
Ostatnio zmieniony pt lip 22, 2011 7:23 pm przez danut, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Andrzej 58
Weteran Infranin
Posty: 1041
Rejestracja: sob maja 09, 2009 4:20 pm
Kontakt:

Re: Bilokacja w laboratorium

Post autor: Andrzej 58 »

Co wiemy nas temat czrnych dziur-http://pl.wikipedia.org/wiki/Czarna_dziura

Jedno jest pewne taki obserwator w pobliżu świeciłby jak diabli :D



http://pl.wikipedia.org/wiki/Czarna_dziura
ODPOWIEDZ

Wróć do „POTĘGA UMYSŁU”