Pomożecie? ;)

Dziwactwa, cuda, ciekawostki. Czasem straszne, czasem śmieszne...
Awatar użytkownika
Immortal_girl
Infrańczyk
Posty: 152
Rejestracja: sob kwie 26, 2008 2:00 pm
Kontakt:

Pomożecie? ;)

Post autor: Immortal_girl »

Witam wszystkich :)

Słuchajcie, mam do Was prośbę. Otóż, moja siostra pisze książke. Jest to tematyka dość fantastyczna i w sumie dlatego zwracam się z prośbą do Was :)

Czy znacie jakieś legendy miejskie, mity, legendy o potworach, duchach, demonach, dziwnych stworzeniach, o jakiś starozytnych wierzeniach, oraz ich miejsce występowania? Nie chodzi wyłącznie o Polske, ale także o Ameryke i w sumie o cały świat. :) Wiadomo, sama znam kilka, i kilka można znaleźć w internecie ale chodzi mi o coś innego, nietypowego, fajnego ;) Jeśli znacie jakąs ciekawą legende, mit, opowieść czy cokolwiek co uważacie że mogłoby się nadawać, byłoby super.

Z góry bardzo dziękuje za pomoc. :)



o Kurcze ! Bardzo Was przepraszam, szczur chodził mi po klawiaturze i nie zauważyłam że kliknęłam Gabinet niezwykłości a nie tematyka ogólna.. eh :(
Ostatnio zmieniony pt lip 22, 2011 9:16 pm przez Immortal_girl, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
UFOWORLDNEWS
Weteran Infranin
Posty: 1363
Rejestracja: śr sty 28, 2009 2:27 pm
Kontakt:

Re: Pomożecie? ;)

Post autor: UFOWORLDNEWS »

pewnie ci się spodoba>>>!!!LINK!!!
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Pomożecie? ;)

Post autor: Rysiek23 »

Pokaż swego szczura a wtedy pomogę :P
Awatar użytkownika
Immortal_girl
Infrańczyk
Posty: 152
Rejestracja: sob kwie 26, 2008 2:00 pm
Kontakt:

Re: Pomożecie? ;)

Post autor: Immortal_girl »

a prosze :P

http://imageshack.us/photo/my-images/715/sdc17493.jpg/

jak nie wierzysz to moge zrobić jeszcze jedno zdjęcie na którym bd ja razem z szczurem, no i ewentualnie jeszcze moge tam wrzucić moje 9 chomików xD
ODPOWIEDZ

Wróć do „GABINET NIEZWYKŁOŚCI”