Pokój śmierci

Wasze ulubione filmy i aktorzy
Awatar użytkownika
hoo
Infrzak
Posty: 47
Rejestracja: pt kwie 04, 2008 9:10 pm
Lokalizacja: edekgogo@o2.pl
Kontakt:

Pokój śmierci

Post autor: hoo »

[ external image ]



Obce sobie osoby zostają zamknięte w pustym, wyciszonym pokoju. Są przekonane, że uczestniczą w prostym badaniu psychologicznym. Robią to tylko z jednego powodu ? dla kasy. Gdy zamkną się za nimi drzwi okaże się, że to, co miało być prostym sposobem na zarobienie kilkuset dolarów jest tak naprawdę najtrudniejszą próbą w ich życiu. Powoli dociera do nich, że stali się uczestnikami okrutnego i perwersyjnego eksperymentu rządowego. Nie wiedzą jednak jeszcze, ze nie wszyscy wyjdą z niego żywi?





Film bazuje o rzeczywisty projekt "MK-ULTRA(http://en.wikipedia.org/wiki/Project_MKULTRA) czyli sterowanie ludzkim umysłem, zapoczątkowany przez CIA w roku 1950, w 1973 zostały zniszczone wszystkie dokumenty tego projektu.
Ostatnio zmieniony pn lip 11, 2011 7:14 pm przez hoo, łącznie zmieniany 1 raz.
Oczyszczaliście umysł, ale to, co zrobiliście, jest trochę niepoprawne - niezgodne z właściwą wiedzą i poglądami. (..) Jeśli wasza wiedza i poglądy są w najmniejszym stopniu niepoprawne, zostaniecie opanowani przez wypaczone poglądy.

Ignorancja nie pozwala wam osiągnąć zrozumienia i nie znacie niczego poza miłością

SUTRA SURANGAMA





"Jeśli zbyt długo patrzysz w czeluść, czeluść zaczyna patrzeć na ciebie"

Friedrich Nietzsche



"Bywają prawdy, które najlepiej przyswajają sobie mierne głowy, gdyż są dla nich najodpowiedniejsze, bywają prawdy, co tylko dla miernych duchów posiadają urok i ponętę"

Friedrich Nietzsche



"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."

Stanisław Lem
Awatar użytkownika
Scoobany
Zaangażowany Infranin
Posty: 302
Rejestracja: ndz wrz 19, 2010 11:39 am
Kontakt:

Re: Pokój śmierci

Post autor: Scoobany »

Wczoraj dorwałem ten film, jutro może obejrzę, napiszę jaki był.
Awatar użytkownika
UFOWORLDNEWS
Weteran Infranin
Posty: 1363
Rejestracja: śr sty 28, 2009 2:27 pm
Kontakt:

Re: Pokój śmierci

Post autor: UFOWORLDNEWS »

Wiele było filmów które uznawano , że są oparte na faktach jak to się później okazywało był to zwykły chwyt reklamowy.Także z wiarygodnością to jest różnie może powinni tłumaczyć widzom , że są to luźne nawiązania albo coś... :D
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Pokój śmierci

Post autor: Rysiek23 »

Hoo dobrze Cię widzieć znowu na forum ;)
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Pokój śmierci

Post autor: Arek 1973 »

Mnie się kiedyś obiło o uszy że chodziło o to żeby wynależć coś co nawet najtwardszych szpiegów złamie...



Hoo, to chyba twój pierwszy post od przeszło 2 lat???
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
hoo
Infrzak
Posty: 47
Rejestracja: pt kwie 04, 2008 9:10 pm
Lokalizacja: edekgogo@o2.pl
Kontakt:

Re: Pokój śmierci

Post autor: hoo »

Hehe witajcie, Was też dobrze widzieć :)



UFOWORLDNEWS, wg mnie to co zostało przedstawione w filmie to raczej czysta fikcja, jednak film ten bazuje o rzeczywisty projekt MK-ULtra.
Oczyszczaliście umysł, ale to, co zrobiliście, jest trochę niepoprawne - niezgodne z właściwą wiedzą i poglądami. (..) Jeśli wasza wiedza i poglądy są w najmniejszym stopniu niepoprawne, zostaniecie opanowani przez wypaczone poglądy.

Ignorancja nie pozwala wam osiągnąć zrozumienia i nie znacie niczego poza miłością

SUTRA SURANGAMA





"Jeśli zbyt długo patrzysz w czeluść, czeluść zaczyna patrzeć na ciebie"

Friedrich Nietzsche



"Bywają prawdy, które najlepiej przyswajają sobie mierne głowy, gdyż są dla nich najodpowiedniejsze, bywają prawdy, co tylko dla miernych duchów posiadają urok i ponętę"

Friedrich Nietzsche



"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."

Stanisław Lem
Awatar użytkownika
ADAX
Weteran Infranin
Posty: 1147
Rejestracja: ndz sty 13, 2008 5:54 pm
Kontakt:

Re: Pokój śmierci

Post autor: ADAX »

Nie oglądałem jeszcze, ale ciekawe czy można tam sobie zasnąć ? Ja bym tak zrobił, odpada rozmowa z nieznajomymi, ewentualne budzę się pod koniec.
Awatar użytkownika
Scoobany
Zaangażowany Infranin
Posty: 302
Rejestracja: ndz wrz 19, 2010 11:39 am
Kontakt:

Re: Pokój śmierci

Post autor: Scoobany »

Tak jak mówiłem tak i zrobiłem. Obejrzałem i jedyne co mogę powiedzieć to to, że tak głupiego filmu już dawno nie widziałem. Pozornie przez cały film coś się działo, ale pozornie bo właściwie się nic nie działo, lecz z niecierpliwością czekałem na końcówkę, na rozwiązanie. Niestety, końcówka była głupsza i nudniejsza niż napisy końcowe.
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Pokój śmierci

Post autor: arek »

czyli normalka ,całkiem jak "super 8 mm"

4 stopień ?
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
ODPOWIEDZ

Wróć do „Film”