Polskie piktogramy zbożowe 2011

Czy tajemnica zbożowych piktogramów powoli wyjaśnia się na naszych oczach?
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Polskie piktogramy zbożowe 2011

Post autor: arek »

wg. miejscowej gazety internetowej uwiarugodnił krag juz swoim przybyciem.
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Polskie piktogramy zbożowe 2011

Post autor: azor »

Powiem Wam tylko jedno jedyny plus Mizery to ten, że pojechał na miejsce i widział to osobiście szkoda ze INFRA odpuszcza takie wyjazdy forum a praca w terenie to koloslana różnica i nie jestem tutaj uszczypliwy, ale chcę aby w jakimś % zejść z forum a ruszyć w teren ;) tak było w CBZA i co było sami wiecie.



Tak wiem że Pan Mizera to kiepski sensata a nie badacz/dokumentalista - ostatnio był nawet w TVP-2 ale nie umiał należycie odpowiedzieć na pytania.



Kompas jest potrzebny w piktogramach ale nie do ich badania widać, że Pan Mizera nie odrobił lekcji z raportów i opracować Panów Rzepeckiego czy Piechoty jestem ciekaw czy opracuje jakiś raport rzetelny raport :D



Co do samych piktogramów a w zasadzie kręgów nie wypowiadam się ponieważ nie byłem tam osobiście a na odleglość i po wykonaniu nie umiem stwierdzić czy to autentyk czy fałszywka. Ale znając p. Mizerę na pewno to autentyk :D



U mnie na Podkarpaciu cisza od 2006 roku a szkoda bo chętnie bym pojechał w teren ;)
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Polskie piktogramy zbożowe 2011

Post autor: arek »

piktogramy z Kobylej Woli tu kliknij

Polecam także ten kwiatek wywiad ze świadkiem zdarzenia by npn
Ostatnio zmieniony śr sie 03, 2011 12:37 pm przez arek, łącznie zmieniany 1 raz.
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Awatar użytkownika
Newsman
Weteran Infranin
Posty: 1379
Rejestracja: śr wrz 09, 2009 10:17 am
Kontakt:

Re: Polskie piktogramy zbożowe 2011

Post autor: Newsman »

[ external image ]DZIWNY ZNAK NA POLU KOŁO RADYMNA

Kilka dni temu mój Czytelnik bloga poinformował mnie o dziwnym znaku na polu jaki znajduje się nie daleko Radymna na Podkarpaciu. Z opisu wyglądało że może chodzić o piktogram wykonany w trawie w pobliżu linii kolejowej Ostrowiecko.



więcej...
Ostatnio zmieniony śr sie 03, 2011 1:38 pm przez Newsman, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Polskie piktogramy zbożowe 2011

Post autor: azor »

[quote name='arek' post='87773' date='03 sierpień 2011 - 16:33']piktogramy z Kobylej Woli tu kliknij

Polecam także ten kwiatek wywiad ze świadkiem zdarzenia by npn[/quote]



Gdy słyszę takie słowa z ust wielkiego medialnego ''badacza'' to ręce opadają...



''Coś tu na pewno jest. Tutaj jest coś nie z tej ziemi. To kręgi autentyczne – mówi stanowczo Marcin Mizera z Projektu NPN – organizacji badającej zjawiska niewyjaśnione.''



Na pewno nie z tej ziemi jest p .Mizera bo nigdy w historii badań piktogramów nie słyszałem aby badacz miał gotowe wnioski co do autentyczności piktogramu no, ale była TV więc trzeba było zabłysnąc ''inteligencją badacza''



Na pewno czyta to p. Mizera zatem Panie najpierw zbiera wszystkie za i przeciw argumenty potem opracowuje raport nie trwa to 5 minut w polu, lecz dobry raport pisze się nawet kila dni. Niestety nawet jesli te kręgi to autentyki nie ma pan pojęcia/wiedzy jak to udowodnić rzeczowo no chyba że kompasem. Przez takie głupoty ośmiesza nie tylko swoją osobę ( na tym najmniej mi zależy :D ) ale i całą ufologią.
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Polskie piktogramy zbożowe 2011

Post autor: arek »

Ćmińsk w świetokrzyskim .wiadomosc z F.N.
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Polskie piktogramy zbożowe 2011

Post autor: arek »

a tu link do filmiku z Y.T. :tu kliknij
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
ODPOWIEDZ

Wróć do „PIKTOGRAMY”