Astar Szeran w Lublinie

Teorie dotyczące 9.11, tajne zakony i stowarzyszenia, New World Order
rekonwalescent
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: śr mar 17, 2010 4:15 pm
Kontakt:

Astar Szeran w Lublinie

Post autor: rekonwalescent »

Ulotki w Lublinie: Kosmici uratują nas przed jaszczurami









Ludziom zagrażają jaszczury z piekła rodem, które chcą nas zniewolić przy pomocy chipów. Ulotki z takimi informacjami podrzucono do skrzynek pocztowych na Wieniawie w Lublinie.





Kochamy was i pomagamy wam - głosi napis umieszczony pod jaskrawym latającym spodkiem. Obok niego widnieje rysunek długowłosego mężczyzny. To Astar Szeran - dowódca Wielkiej Kosmicznej Floty Aniołów Nieba. Na drugiej stronie ulotki jest więcej ostrzeżeń i zachęta do odwiedzenia strony anioly-nieba.pl. Jej autorzy twierdzą, że ludziom zagraża niebezpieczeństwo. Możemy zostać zniewoleni przez saurian. Jedynym ratunkiem przed zamontowaniem nam chipów jest miłowanie innych i oczekiwanie na ewakuację. Z Ziemi zabierze nas flotylla gigantycznych statków dowodzona przez A. Szerana. Na stronie jest mnóstwo informacji. Są szczegóły budowy staków, a także opisy anielskich wizji. Z jednej z nich wynika, że wszyscy mieszkańcy Ziemi zaczną nagle mówić po czesku.



Autorzy strony liczą na nasze wsparcie i podają numery kont znajdujących się w czeskich, niemieckich, słowackich i polskich bankach.



Jak dowiedzieliśmy się w Stowarzyszeniu EFFATHA, ulotki podobne do tych z Lublina rozprowadzano niedawno także na terenie Dolnego Śląska. Czy mamy do czynienia z rekrutacją do sekty czy tylko głupim żartem? - Trzeba być ograniczonym intelektualnie, żeby się w to zaangażować - mówi Dariusz Pietrek z EFFATHA. - Niestety, największa bzdura może przerodzić się w coś niebezpiecznego. D. Pietrek przypomina historię polskiej sekty Antrovis, która twierdziła, że Słowianie przybyli z planety Atlanta.











Źródło: http://swidnik.naszemiasto.pl/artykul/1044...6e2d24618,1,3,6
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Astar Szeran w Lublinie

Post autor: Katarzyna_1 »

Czeski tylko mnie rozśmiesza, chociaż lubię Czechów -

kiedy będę gadać w tym języku, to pęknę ze śmiechu!



:D
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Astar Szeran w Lublinie

Post autor: Arek 1973 »

Ło matko, ło matko, strach się bać.

2.10 wysoki, niebieskie oczy i jest dzieckiem Boga,tak mówi o sobie w mojej starej książce.

Podobno wszystko wie, ale gdy podawał z jaką szybkością się światło porusza to ziemscy naukowcy byli bardziej dokładni niż on. Według Szerana to my ludzie tylko dlatego mogliśmy się udać w podróż kosmiczną ponieważ to on nam udostępnił technonologię na to pozwalającą :D :D :D :D , jeżeli weżmiemy to co on mówi na serio to jego ufo miało naprawdę przestarzałą technologię :Oh:
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Astar Szeran w Lublinie

Post autor: arek »

:Devil: znowu mi jakiś podwładny próbuje ludzkość nauczać ,chyba będę go musiał przypiąć do jakiejś skały na Kaukazie ,ale chyba tym razem sikorki będą mu wątrobę wyjadać. Wystarczy na troche przysnąć pod skałką Giewontu i zawsze jakiś steward chce rządzić i zbawiać .Zamiast normalnie ziemianki podrywać i dzieci fikuśne majstrować.

To ja jestem dowódcą Floty Aniołów Nieba . :NotDoneCare: a ten uzurpator nawet nie wie że jak kosmicznej to juz nie nieba. :Devil: Oczywiście wszystkie datki na paliwo dla floty proszę kierować na konto PKO .... .... ... ... .. ... ... .. ..

:D xD :D xD :Cry: :D xD :D xD
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Astar Szeran w Lublinie

Post autor: Arek 1973 »

Swoją drogą, ciekawe kto tego Asztara wymyślił.
"Medium " o pseudonymie Tuella śle te brednie w świat.

Swojego czasu (nie wiem jak teraz) ta sekta umiała ściągać tysiące ludzi w swoje szeregi, publikowała książki i broszury, organizowała kursy "szerszego postrzegania" itd.

Myślałem że już koniec z nimi, że po latach mamrotania swoich modłów dali sobie spokój , ale nie, widać że próbują w Polsce wejść na rynek
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
ODPOWIEDZ

Wróć do „9.11, TAJNE ZAKONY, NWO”