Rzeszów: UFO nad placem zabaw (1984)

Historyczne przypadki spotkań z obiektami UFO i ich pasażerami.
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Rzeszów: UFO nad placem zabaw (1984)

Post autor: danut »

Andrzeju, Arku- nie wnikam w te teorie, ponieważ ja nie miałam wyłączonej świadomości, co bardzo często pewno zachodzi przy znikaniu, dlatego ludzie tracą poczucie czasu- chodzi o całkowity brak rejestracji i wymazanie zdarzenia. Mój przypadek był inny- utrzymywałam tą świadomość cały czas.
Ostatnio zmieniony ndz wrz 04, 2011 7:15 pm przez danut, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Rzeszów: UFO nad placem zabaw (1984)

Post autor: azor »

Andrzeju patrzę szukam powiększam i oprócz domów nie dostrzegam NOL, no chyba, że NOL-em jest dom, ale to oczywiście żart. :NotDoneCare:



Andrzeju niewątpliwie Twoja wiedza z fizyki, elektrotechniki przewyższa moją a nawet twierdzą że innych na tym forum, ale nie masz przykro mi to pisać żadnych dowodów, że masz rację w tym co piszesz to się nazywa jedynie spekulacja to wszystko. Jak wiesz zjawisko jest za stare aby wierzyć w manipulację ludzi = ziemia ;)

Nie neguję, że nie można ludźmi manipulować bo to co piszesz w niektórych przypadkach może być prawdą, ale jak pisałem wrzucanie wszystkich zjawisk na karb manipulacji jest nie dorzeczne.



Widzisz nie przekonujesz mnie z tym ''futeralem'' Bzowskiemu i 10 osobą w Emilcinie też znikł rzemyk z wahadła o ile to na 100 % fakt i co mamy wierzyć ze wszystkim wyłączono świadomość trochę to naciągane jest ? Jak Andrzeju wyjaśnisz nagłe zniknięcia prostych ludzi literaturę Ci przedtem podałem, jak wyjaśnisz, że pewne osoby potrafią przemieszczać przedmioty i powodować ich znikanie i pojawianie się w innym miejscu nadal dziełem UFO = ludzie ?



Zatem Andrzeju dlaczego wcześniej nie znajdowano ''kulek'' w miejscach lądowania lub przyziemienia UFO tylko od niedawna i w dodatku niektórych kręgach czy PZ po nagłośnieniu z BLT.



Powiem Ci, że takie kulki mam osobiście w domu znalezione w przypalonym miejscu na trawniku w Łodzi mają 1 mm kto je ''zbada'' ?



Andrzeju osobiście jestem sceptyczny co do piktogramów, ktore robią rzekomo UFO, co innego kręgi bo mamy takie obserwacje naoczne z piktogramami nie jest tak łatwo ;)
Awatar użytkownika
Andrzej 58
Weteran Infranin
Posty: 1041
Rejestracja: sob maja 09, 2009 4:20 pm
Kontakt:

Re: Rzeszów: UFO nad placem zabaw (1984)

Post autor: Andrzej 58 »

Wysłałem Ci Arku zdjęcie z zaznaczonymi miejscami .A tu zasada pracy pola wcz przypalającego drobiny metalu stanowiące matrycę do spowodowania siły kładącej kłosy w określonym wcześniej kierunku

"Urządzenia indukcyjne.

Urządzenia (nagrzewnice i piece) indukcyjne wykorzystują ciepło wytwarzane przy przepływie indukowanego prądu przewodzenia (prądów wirowych) o częstotliwości od kilkunastu Hz do kilkudziesięciu MHz. Metodę tę stosuje się do nagrzewania bezpośredniego oraz pośredniego"

A tu troszeczkę wiedzy na temat oddziaływania wzajemnego obiektów elektrycznych i magnetycznych-

"8.1. Siła Lorentza. Indukcja magnetyczna.

Z doświadczenia wiemy, że źródłami sił magnetycznych są:

– magnesy stałe (np. magnesy sztabkowe),

– przewodniki, w których płynie prąd elektryczny (np. selenoid),

– poruszające się ładunki elektryczne (np. elektrony w lampie kineskopowej telewizora).

Jeżeli w przestrzeni działają siły na przewodniki z prądem, poruszające się ładunki

elektryczne lub bieguny magnesu to mówimy, że w przestrzeni istnieje pole magnetyczne.

Podobnie jak w przypadku sił elektrycznych posługujemy tu się koncepcją „oddziaływania

przez pole”, według której dwa obiekty oddziałują na siebie w ten sposób, że obiekt A (np.

przewodnik z prądem lub magnes) wytwarza pole magnetyczne, które działa siłą na obiekt B

(którym może być także prąd lub magnes)."

No i reguła lewej dłoni-LEWEJ DŁONI REGUŁA ,

reguła określająca kierunek (zwrot) siły działającej na przewodnik z prądem znajdujący się w polu magnetycznym: gdy lewa otwarta dłoń ułożona jest w polu magnetycznym w ten sposób, że linie sił pola wchodzą do dłoni (biegun N nad dłonią), a palce ułożone są wzdłuż przewodnika zgodnie z kierunkiem przepływu prądu, to odchylony kciuk wskazuje kierunek siły działającej na przewodnik (wypychającej go z pola magnetycznego).

Pytanie-dlaczego kłosy w piktogramach mają pęknięcia w miejscach zgrubień łodyg.Czy łodyga w skutek zjonizowanego soku jest podatna na działanie powyższych praw fizyki? W końcu staje się przewodnikiem.

"
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Rzeszów: UFO nad placem zabaw (1984)

Post autor: azor »

Andrzeju tak dziękuję otrzymałem fotkę z zaznaczonym miejscem ale ja tam NOL- sie nie dopatruję mam sprzed 1920 roku piękne fotki Ropczyc i też są nad Kościołem dziwne punkty, kore mogą być wszystkim od UFO po wady w obróbce itp... co innego fotka dysku, ktore mi podesłałeś oj szkoda ze nie do publikacji ale odpowiedz mi na te zapytania w e-mailu ?



BLT wyjaśniło te pęknięcia zgrubień na kłosach wiec znam tylko ich wyjaśnienia tej sprawy ? Swoją drogą Andrzeju nie we wszystkich PZ - KZ są te pęknięcia, ale mialem okazję osobiście je znajść w 2003 roku w PZ Połajewku i co ciekawe nie były wewnątrz ale prawie przy krawędziach pierścienia, mam nagranie tych ''dziur'' na VHS.
Awatar użytkownika
Andrzej 58
Weteran Infranin
Posty: 1041
Rejestracja: sob maja 09, 2009 4:20 pm
Kontakt:

Re: Rzeszów: UFO nad placem zabaw (1984)

Post autor: Andrzej 58 »

Arku.Jeśli masz mikrofalówkę ,to włóż do niej kilka łodyg.i po eksperymentuj.Z czasem i mocą.Nic prostszego sprawdzić.Z opiłkami nie radzę można uszkodzić ustrojstwo.
ODPOWIEDZ

Wróć do „HISTORIA SPOTKAŃ Z UFO”