USA: Trwa UFO-fala

Raporty, zdjęcia i nagrania UFO ze świata.
Awatar użytkownika
Newsman
Weteran Infranin
Posty: 1379
Rejestracja: śr wrz 09, 2009 10:17 am
Kontakt:

USA: Trwa UFO-fala

Post autor: Newsman »

[ external image ]Jak podaje MUFON, w sierpniu 2011 r. liczba obserwacji UFO nad niektórymi stanami USA pobiła wszelkie rekordy, przekraczając tysiąc. Świadkowie donosili o obiektach o zróżnicowanych kształtach i rozmiarach, choć niezwykle często wspominano o dość nietypowych ?prostokątnych UFO?. W obserwacjach wspominano także o podwodnych światłach na rzece Hudson, zawieszony nad drogą w Missouri bumerang czy katastrofa białej kuli w nowojorskim lesie...



więcej...
Ostatnio zmieniony śr wrz 21, 2011 8:35 pm przez Newsman, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: USA: Trwa UFO-fala

Post autor: azor »

Pamiętacie jak zaczynał się rok 2011 mówiłem wówczas, że będzie obfitował w dużą ilość obserwacji co się potwierdziło ;)



Zatem jak biadolą inni zjawisko nie zanikło a nawet zwiększyło swoją intensywność i zmienność.



Zgadza się gro obserwacji nocnych da się wyjaśnić ale utarła się taka błędna tendencja, że NL aaa to może być wszystko i skrupulatnie odrzuca się często wartościowe obserwacje. Zdziwiło mnie, że w fali UFO w USA nie ma obserwacji ''trapezu'' tak jak to miało miejsce w Chmielniku na Podkarpaciu bm.



Ciekawość ile z tej liczby obserwacji jest CE-1 oraz CE-2. Druga sprawa na tyle zdarzeń tylko jedna fotka obiektu szkoda :(







Zastanawiam się jak Piotr i Michał nad sensem testowania ''tajnych obiektów'' w miejscach zamieszkałych nie tylko w USA bo takie zdarzenia są również w Polsce chodzi o obserwacje ''trójkątów''.



Za kilka dni opublikuję na moim blogu obserwacje z 16 września 2010 dotyczącą obserwacji właśnie trójkąta (Ce 1) to chyba w Polsce jedyna taka obserwacja obfitująca w zaobserwowane szczegóły na obiekcie.
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: USA: Trwa UFO-fala

Post autor: Przemekkk666 »

No właśnie też mnie zastanawia dlaczego robi sie przeloty tajnych obiektów nad miejscami zamieszkanymi przez cywili, a nie nad poligonami.

Sam widziałem taki obiekt nad moim blokiem przelatywał i to naprawdę nisko, a co gdyby spadł? :)

Uważam, że to niepoważne i nieprofesjonalne, no chyba ze część tych trójkątów to nie były nasze obiekty :)
Jendrek
Infrzak
Posty: 81
Rejestracja: pt lip 16, 2010 10:03 am
Kontakt:

Re: USA: Trwa UFO-fala

Post autor: Jendrek »

Żyjemy w szczególnych i nie powtarzalnych czasach, i w obecnej fazie kosmicznej jest wszystko możliwe. Największa liczba UFO to są obiekty rodzime, ale i "obce" maja swoje bazy w systemie słonecznym. Żeby nie doprowadzić do zniszczenia Ziemi przez ludzka głupotę, jesteśmy chronieni i z "zewnątrz". Początki latających "grawitacyjnych" obiektów, można doszukać się już w ll wojnie światowej. Natomiast Atlanci juz nimi dysponowali 12000 lat temu. W sanskrycie można znaleźć wzmianki o ogromnych obiektach latających które brały udział w wojnach. Tak ze to wszystko nie nowość, Niektórzy wierzą w UFO inni nie. To jest tak samo jak wiara w płaską Ziemie, mimo ze już od dawna było wiadome przez wszystkie ludy, ze Ziemia jest okrągła.
Ostatnio zmieniony czw wrz 22, 2011 10:20 am przez Jendrek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: USA: Trwa UFO-fala

Post autor: azor »

Pantanal nic szczególnego intuicja oraz aktywność słoneczna ;) no ale to nie dowód lecz raczej przypadek. Zastanawiam się ile z tych obserwacji zaliczą do grupy prawdziwe UFO ?
Awatar użytkownika
Andrzej 58
Weteran Infranin
Posty: 1041
Rejestracja: sob maja 09, 2009 4:20 pm
Kontakt:

Re: USA: Trwa UFO-fala

Post autor: Andrzej 58 »

Awatar użytkownika
Andrzej 58
Weteran Infranin
Posty: 1041
Rejestracja: sob maja 09, 2009 4:20 pm
Kontakt:

Re: USA: Trwa UFO-fala

Post autor: Andrzej 58 »

No to się porobiło.Link ,który wkleiłem powyżej jeszcze niedawno chodził.Zawiera zdjęcia obiektów ,które zlokalizowane zostały przez satelitę SOHO i dodatkowo obserwatoria na ziemi.Dziwnym trafem materiały na ten temat usuwane są z sieci Dziwne rzeczy dzieją się w tym temacie.Link znalazłem na tej stronie.

http://forumzn.katalogi.pl/Obiekty_planeta...4ca-t12837.html

Tam też zauważyli coś dziwnego.Filmy tam zamieszczone zostały usunięte z You Tube.(kąta zostały zlikwidowane).Czyżby cenzura ?
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: USA: Trwa UFO-fala

Post autor: azor »

W czasie zwiększonej aktywności Słońca zawsze występowało więcej obserwacje UFO może przypadek ?
Awatar użytkownika
Andrzej 58
Weteran Infranin
Posty: 1041
Rejestracja: sob maja 09, 2009 4:20 pm
Kontakt:

Re: USA: Trwa UFO-fala

Post autor: Andrzej 58 »

Kurcze-znów działa.Wystarczy wspomnieć o cenzurze :D
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: USA: Trwa UFO-fala

Post autor: azor »

Pantanal ja tylko założyłem nie twierdzę ponieważ na fale UFO nie ma recepty. W 2000/2001 na Podkarpaciu odnotowałem szereg ciekawych obserwacji od NL po CE-1 to samo potwierdziło się po 10 latach wtedy też aktywność słoneczna była jak pamiętam silniejsza ;) Oczywiście że występowały i bez ''aktywności'' ale być może wówczas obserwacji jest więcej trzeba to sprawdzić, ale to dość obszerna praca i zapewne mozna jakoś skorelować i tym powinni się m.in zająć otwarci naukowcy materiałów/statystyk mamy bardzo duzo. Pora wreszcie zacząć wyciągać wnioski.
ODPOWIEDZ

Wróć do „RELACJE ZE ŚWIATA”