Nietypowe trunki

Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Nietypowe trunki

Post autor: Rysiek23 »

Dziś dzięki wstawiennictwu znajomego miałem okazję dokonać zakupu niezwykłego produktu (domowego) skierowanego jak widać do wybranego "targetu":



[ external image ]



Testuje organoleptycznie. W skali od 1 do 5 (1 do wc, 5 klasa światowa) daję 4 + ;)
Awatar użytkownika
Scoobany
Zaangażowany Infranin
Posty: 302
Rejestracja: ndz wrz 19, 2010 11:39 am
Kontakt:

Re: Nietypowe trunki

Post autor: Scoobany »

Ah szkoda, że już nie miałem okazji się załapać :D .
Awatar użytkownika
UFOWORLDNEWS
Weteran Infranin
Posty: 1363
Rejestracja: śr sty 28, 2009 2:27 pm
Kontakt:

Re: Nietypowe trunki

Post autor: UFOWORLDNEWS »

Wow nie ma to jak domowa robota a nie to paliwo rakietowe ze sklepu.I ta etykieta koszerne kurde melek SZECHITA :Nomnomnom: , a ile będzie miała magi %%% bliżej spirolu i bimbru czy na mniej przepalone przełyki?Może listownie sobie wyślemy każdy będzie odsyłał pełną :P.
Ostatnio zmieniony pt wrz 23, 2011 6:36 pm przez UFOWORLDNEWS, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
ADAX
Weteran Infranin
Posty: 1147
Rejestracja: ndz sty 13, 2008 5:54 pm
Kontakt:

Re: Nietypowe trunki

Post autor: ADAX »

Fajny kwiatek :D



U mnie ostatnio zrobił się szampan w 5 litrowej butli po wodzie...

...Oczywiście z wina.
Awatar użytkownika
niedzwiec
Zaangażowany Infranin
Posty: 354
Rejestracja: śr sty 05, 2011 9:06 am
Kontakt:

Re: Nietypowe trunki

Post autor: niedzwiec »

Kiedyś ukręciłem w balonie 50l wińska ze starych weków mojej babci. Całkiem miarowe wyszło. Z jabłek też kiedyś robiłem. Mętne, ale waliło w palnik.
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Nietypowe trunki

Post autor: arek »

zdarzyło mi sie kiedyś spróbować rumuńską palinkę zdecydowanie nie polecam , mocy to ona ma , około 50-60 V ale w smaku bimber z pierwszej destylacji (śmierdzi) potem w ustach smak jakbyś podeszwę wojskowego trepa na kolacje wcinał .

zdarzyło mi sie kiedys utoczyć 30 litrów miodu pitnego jedynaka stał ze trzy lata albo i cztery mocny ,słodki i błąd trza wówczas piwniczkę na kłódkę zamykać lub gps teściowi do nogi zamontować.
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Awatar użytkownika
esco_bar
Infrańczyk
Posty: 171
Rejestracja: pn sie 08, 2011 11:49 am
Kontakt:

Re: Nietypowe trunki

Post autor: esco_bar »

Dereniówka Panowie!

Nawet nie wiedziałem że w Polsce istnieje i z powodzeniem jest w ogrodach hodowany owoc derenia jadalnego. Smakuje jak połączenie wiśni z ananasem a ma kształt i pestkę jak oliwka!

Rok temu kolega mnie tematem zaraził i zrobiłem wg przepisu staropolskiego.

Owoce zasypujemy cukrem na 3 tygodnie potem zalewane spirytusem (rozrobionym z wodą żeby było +/- 70 Volt) zamknięte w słojach na 3 miesiące.

i do butelek ;)

ponoć im dłużej stoi tym zacniejsza

ja nie dałem rady i miałem też niewiele - goście na degustacjach spili ze mną wszystko

pierwsza liga!

smak nie do opisania

tylko nie wolno przesadzać ;)
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Nietypowe trunki

Post autor: Arek 1973 »

Kiedyś dałem się nabrać na "finlandię", po paru kieliszkach powiedziałem że dobra ta finlandia (bo chyba 2 razy w życiu ją piłem) a tu teściu mi mówi że to swojej roboty, tylko butelka po finlandii mu się ostała :NotDoneCare: .

Obecnie kisi się u nas orzechówka, czyli niedojrzałe owoce orzechu zalane spirytusem. Pomaga na wszystko nawet na kaca, ale po takiej kuracji wolałbym nie wchodzić za kierownicę xD
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe”