Masakra na Utoya opisana w książce sprzed 22 lat

Pozostałe tematy dotyczące parapsychologii
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Masakra na Utoya opisana w książce sprzed 22 lat

Post autor: Arek 1973 »

Kto wie czy w przyszłości Szwedzi nie napadną na Polskę ( oczywiście nikomu tego nie życzę), ale co wtedy będą gazety pisać? " O matko to już było przewidziane w znanej powieści polskiego autora a tytuł był "Potop""



Na świecie jest tyle książek gdzie jest opisanych miliardy wydarzeń , i teraz coś się wydarzyło co podobne jest opisane w jednej z tych miliardów książek i tym się dziwić??????????.

Ja bym się dziwił gdyby miliardy wydarzeń opisanych w książkach od czasu do czasu nie wydarzały się naprawdę
Ostatnio zmieniony śr sie 03, 2011 4:18 pm przez Arek 1973, łącznie zmieniany 1 raz.
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Masakra na Utoya opisana w książce sprzed 22 lat

Post autor: danut »

Zaraz, czy ja mogę zapytac co ja tu wkleiłam Pantanal? :)
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Masakra na Utoya opisana w książce sprzed 22 lat

Post autor: Katarzyna_1 »

Pantanal, to ja wkleiłam i wcale nie dlatego aby zachłystywać się polskim mesjanizmem. Zastanawiam się mocno nad anatomią internetowej dezinformacji i nie chodzi mi o pisowo-biblijną całość, jeno o globalną.
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
ADAX
Weteran Infranin
Posty: 1147
Rejestracja: ndz sty 13, 2008 5:54 pm
Kontakt:

Re: Masakra na Utoya opisana w książce sprzed 22 lat

Post autor: ADAX »

Czas mija, budowle się kruszą, i choć ludzie umierają, to są tacy jak zawsze. Czy dawniej nie żeniono się z 16 letnimi czy 14 letnimi młodymi pannami ? Czy dawno temu nie zlecano zabójstw ? Czy dawno temu nie obalano rządów, tak by nikt się nie dowiedział kto ? Czy dawniej nie napadano osób ? Czy dawniej nie urządzano masakry ?

To wszystko już było, lecz teraz wygląda to nieco inaczej, jakie czasy takie odzienie.

Same poglądy Breivika to jedno, a ich realizacja to druga sprawa. Podobno (gdzieś czytałem), sam spotykał się z ludzmi związanymi z zakonem Templariuszy, gdzieś w Serbii ? Ale nie wiem, czy to prawda.



Tak trochę z innej beczki, popatrzmy na książki Orvella, czy on też nie przewidział tego co teraz mamy i co mieć będziemy ?
Ostatnio zmieniony czw sie 04, 2011 5:47 pm przez ADAX, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Masakra na Utoya opisana w książce sprzed 22 lat

Post autor: Arek 1973 »

Palestyńczycy do gazu! ???????
Ja bym jego jako pierwszego posłał
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
ODPOWIEDZ

Wróć do „DYSKUSJA OGÓLNA”