Sny. Pytanie.

Doświadczenia wyjścia z ciała, stany bliskie śmierci, sny...
soudak040771
Homo Infranius Plus
Posty: 702
Rejestracja: ndz sty 31, 2010 4:19 pm
Kontakt:

Re: Sny. Pytanie.

Post autor: soudak040771 »

soudak, teoria ta wiążę się z teorią o światach równoległych.
Sny, to niekiedy stek bzdur, nie kiedy są wspomnieniem z poprzedniego życia,a niekiedy są wglądem w przyszłość.... I te mnie najbardziej interesują...zawsze, gdy mam sen, związany z poprzednią pracą, to wiem, tak na 100%, że tyczy się on bliskiej przyszłości... zawsze się on sprawdza...w snach chodzi o to, żeby odkryć do nich swój klucz. Każdy ma indywidualny. Ja do swoich odkryłem i je rozumiem.Mało tego, to te moje sny się mi sprawdzają....

Piszesz, że Twoje sny wiążą się z teorią o światach równoległych.... Opisz tę swoją teorie, z chęcią o niej poczytam :)
Awatar użytkownika
Sandra
Homo Infranius
Posty: 429
Rejestracja: pt lut 12, 2010 2:05 pm
Kontakt:

Re: Sny. Pytanie.

Post autor: Sandra »

Na razie wstrzymam się z pisaniem o moich teoriach.





Moje sny są raczej symboliczne i coś tam po symbolach można wywnioskować, nie mam tak, że coś mi się przyśni i się sprawdzi.



Najlepiej lubię te romantyczne.
Ostatnio zmieniony śr mar 10, 2010 10:16 pm przez Sandra, łącznie zmieniany 1 raz.
soudak040771
Homo Infranius Plus
Posty: 702
Rejestracja: ndz sty 31, 2010 4:19 pm
Kontakt:

Re: Sny. Pytanie.

Post autor: soudak040771 »

Na razie wstrzymam się z pisaniem o moich teoriach.
A to się zawiodłem... Nie jestem osobą, która się wyśmiewa z innych, a za taką mnie chyba bierzesz... Co do teorii o światach równoległych, też mam swoje przemyślenia. Może jednak napiszesz, co myślisz o tym ?

Piszesz, że Twoje sny są symboliczne.... Takie właśnie są sny. Są symboliczne, bo zmuszają nas do zastanowienia się nad nimi... Jeżeli ktoś w te nasze sny ingeruje, to chce to zrobić zawsze minimalnie.... ze względu na to, że mamy coś takiego jak wolna wola...
Awatar użytkownika
Sandra
Homo Infranius
Posty: 429
Rejestracja: pt lut 12, 2010 2:05 pm
Kontakt:

Re: Sny. Pytanie.

Post autor: Sandra »

Nie no, jesteś spoko, tak wnioskuję. ;)





To tak z innej beczki, co sądzisz o serii snów gdzie w każdym następnym, następuje ciąg dalszy poprzedniego? :)
soudak040771
Homo Infranius Plus
Posty: 702
Rejestracja: ndz sty 31, 2010 4:19 pm
Kontakt:

Re: Sny. Pytanie.

Post autor: soudak040771 »

Sądzę, że są to bardzo ważne sny... są to sny z serii tych, co to się budzisz kilka razy w nocy , a one do Ciebie cały czas powracają... Nie powinno się takich snów lekceważyć...
Awatar użytkownika
Sandra
Homo Infranius
Posty: 429
Rejestracja: pt lut 12, 2010 2:05 pm
Kontakt:

Re: Sny. Pytanie.

Post autor: Sandra »

Mnie raczej chodzi o taką serię, co śni się co jakiś czas, w dużych odstępach czasowych, gdzie następuje kontynuacja sytuacji przerwanej.
soudak040771
Homo Infranius Plus
Posty: 702
Rejestracja: ndz sty 31, 2010 4:19 pm
Kontakt:

Re: Sny. Pytanie.

Post autor: soudak040771 »

To tym bardziej są to bardzo ważne sny... Rozumiem, że coś sprawiło, że zwróciłaś na to uwagę, a nawet zapisujesz te sny ?
Awatar użytkownika
Sandra
Homo Infranius
Posty: 429
Rejestracja: pt lut 12, 2010 2:05 pm
Kontakt:

Re: Sny. Pytanie.

Post autor: Sandra »

Zapisuje tylko te sny, które robią na mnie wrażenie.



Kiedyś śniło mi się, że przygotowuję się do matury, w śnie się zdziwiłam, że jak to, przecież ja już zdałam maturę, a tu znowu. :angry



Zawsze bawią mnie sny, w których odzyskuję świadomość. :D
Awatar użytkownika
ADAX
Weteran Infranin
Posty: 1147
Rejestracja: ndz sty 13, 2008 5:54 pm
Kontakt:

Re: Sny. Pytanie.

Post autor: ADAX »

Nie wiem czy to dobry temat, ale żadnych w tym temacie interrpretatorów nie znalazłem...

...To tak zacznę, od tego, że od pewnego czasu, w moim śnie pojawia się pewna dziewczyna. Wiem, że to ta sama osoba, poznaję ją bez problemu. Wczesniej na oczy nie widziałem podobnej więc torchę mnie to dziwi. Wszystko by było w porządku, gdyby nie to, że prawie zawsze ją widuję z tym samym obojętnym wyrazem twarzy. Z opisu, czarne lub ciemno broząowe włosy, kolor oczu zielone lub brązowe, ale pewien nie jestem, karnacja biała, aczkolwiek nieco ciemniejszego odcienia. W jednym ze snów miała małe wyraźne czarne kropki woków oczu i nosa. Raczej szczupła tak 175 wzrostu. Czasami nie jestem pewien czy to ta sama osoba, ale charakterystyczne cechy zawsze u niej wystepują i mam pewnosć, że chodzi o tę samą postac. Nie mam pojęcia o co może chodzić, pisze to, ponieważ, mam takie sny, że to już nie są włąsciwie normalne sny, czasami pojawiąją się takie które lekko przeczą zwykłemu pojęciu snu i marzeń sennych. Jesli chodzi o senniki itp. to nawet nie szukam w nich odpowiedzi, bo uwazam, że to strata czasu i jakiś nonsens. Próbowałem to jakoś skojażyć i wyjaśnić, ale za cholerę mi nic nie przychodzi. Dodać mogę, że często występuje w snach gdzie znajduje się mój dom ew. moja miejscowość. Jeśli ktoś wie co to moze byc, lub miał coś podobnego niech pisze. Również jeśli ktość chce się pośmiać napisać pierółkę to proszę śmiało.
Awatar użytkownika
Sandra
Homo Infranius
Posty: 429
Rejestracja: pt lut 12, 2010 2:05 pm
Kontakt:

Re: Sny. Pytanie.

Post autor: Sandra »

Skoro się jej nie obawiasz, to widać jest ci przychylna i ci towarzyszy, dobrze mieć kogoś fajnego przy boku.





A skoro śnisz o obecnym miejscu zamieszkania, więc to dotyczy obecnej sytuacji, może trzeba coś pchnąć do przodu żeby ruszyło, bo może zastój jakiś jest, i mina towarzyszki się zmieni na zadowoloną.
ODPOWIEDZ

Wróć do „OOBE, LD, NDE, HIPNOZA”