Nie żyje pierwszy z trzech światowych przywódców , których śmierć została zapowiedziana w ORĘDZIACH OSTRZEŻENIA

Różne religie, Biblia, własne interpretacje pisma, cuda, etc.
kropka
Infranin
Posty: 252
Rejestracja: ndz wrz 05, 2010 5:24 pm
Kontakt:

Re: Nie żyje pierwszy z trzech światowych przywódców , których śmierć została zapowiedziana w ORĘDZIACH OSTRZEŻENIA

Post autor: kropka »

ORĘDZIE NR 228 z serii Ostrzeżenie. Ostrzeżenie jest formą globalnej spowiedzi. Piątek, 21 października 2011, 20:30

sobota, 22 października 2011 17:39 Moja umiłowana córko, zapisz to. Doznajesz intensywnych cierpień dla ratowania dusz będących w ciemności, które odrzucają Mnie i Mojego Ojca.







Te dusze są tak zamknięte i zatwardziałe, że tylko dzięki modlitwom innych i cierpieniom dusz ofiarnych mogą zostać ocalone. Oni nie chcą szukać odkupienia. Ich upór powstrzymuje odczuwanie wyrzutów sumienia, wystarczających aby wyznać swoje grzechy i prosić o przebaczenie.







Ostrzeżenie jest formą globalnej spowiedzi. Będzie to czas, kiedy wszyscy zmuszeni będą prosić o przebaczenie lub odwrócić twarz. Tak wiele dusz, będących w ciemności, odmówi przyjęcia Ręki Mojego Miłosierdzia. Odwrócą się ode Mnie. Moja córko, ty wraz ze wszystkimi Moimi pobożnymi uczniami możecie uratować ich dusze od wiecznego potępienia.







Nigdy nie naciskam na Moje dzieci, by cierpiały w Imię Moje. Jednak dzięki tym, którzy ofiarują Mi swoje cierpienie jako dar, mogę uratować wielu ludzi.







Cierpienia przychodzą przez ataki szatana, który dręczy dusze będące blisko Mnie i takie, które są wybrane przeze Mnie do prowadzenia świętej misji dla nawrócenia dusz. Wiedzcie, że kiedy nadchodzą te ataki, jesteście w jedności ze Mną. Wtedy poznajecie Mnie lepiej. Będziecie wiedzieć co odczuwam – Moją radość, Mój smutek, Mój żal, ból i przerażenie gdy tracę duszę przez szatana.







Odrzućcie troski. Już miliony dusz zostały uratowane dzięki tym orędziom.







Modlitwy Mojej poświęconej armii już łagodzą skutki globalnych katastrof i odejście Mojego Świętego Wikariusza z Watykanu. Ich posłuszeństwo w odmawianiu Koronki do Mojego Boskiego Miłosierdzia zbawia dusze już w tym momencie.







Moja córko upewnij się, że wszystkie Moje dzieci rozumieją, iż przemawiam do wszystkich religii i wyznań poprzez te orędzia. Nie wykluczam nikogo. Wszyscy są dziećmi Boga. Jest tylko jeden Bóg i jest Nim Mój Ojciec Przedwieczny, Bóg Najwyższy.







Przychodźcie do Mnie dzieci i działajmy w jedności, by ratować pilnie dusze na całym świecie. Poprzez modlitwę każdy z was może Mi pomóc uratować świat.







Wasz Jezus



Zbawiciel wszystkich ludzi
Awatar użytkownika
UFOWORLDNEWS
Weteran Infranin
Posty: 1363
Rejestracja: śr sty 28, 2009 2:27 pm
Kontakt:

Re: Nie żyje pierwszy z trzech światowych przywódców , których śmierć została zapowiedziana w ORĘDZIACH OSTRZEŻENIA

Post autor: UFOWORLDNEWS »

Mi to troszkę wygląda już na para religijne brednie gdzie ktoś twierdzi , że ma kontakt z Bogiem temat zamykam. ]:->
Zablokowany

Wróć do „ZAGADNIENIA RELIGIJNE”