USA: Armia cenzuruje instruktaż o UFO

Ufologia, badania, obcy, kontakt i inne kontrowersyjne tematy.
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

USA: Armia cenzuruje instruktaż o UFO

Post autor: Rysiek23 »

[ external image ]Gdy jedna z amerykańskich gazet skierowała do armii zapytanie, dlaczego w instruktażu dla lotnictwa znajdują się wytyczne, co robić w przypadku spotkania z UFO, reakcja wojska była dość zastanawiająca. Po okresie milczenia paragraf dotyczący spotkań z niezidentyfikowanymi obiektami zniknął „przypadkowo” z publikacji, a wojsko przyznało, że sprawą UFO nie zajmuje się przecież od kilkudziesięciu lat.



WIĘCEJ W SERWISIE INFRA
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: USA: Armia cenzuruje instruktaż o UFO

Post autor: Arek 1973 »

Najciekawsze w tym wszystkim jest to, że amerykański rząd twierdzi, iż sprawą tego zjawiska nie zajmuje się od roku 1969, kiedy ukończono projekt „Blue Book”.


xD Taaaaaa.

18 września '76r. miała miejsce słynna obserwacja nad Teheranem. Lata póżniej jeden z autorów książek zwrócił się o informacje powołując się na FOIA i przypadkowo oprócz samego opisu przypadku dostał także listę kto wtedy w USA został poinformowany o tym. Były tam same grube ryby, z Białym Domem włącznie.



Huh, skleroza mnie gnębi, ja już chyba o tym pisałem?
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
UFOWORLDNEWS
Weteran Infranin
Posty: 1363
Rejestracja: śr sty 28, 2009 2:27 pm
Kontakt:

Re: USA: Armia cenzuruje instruktaż o UFO

Post autor: UFOWORLDNEWS »

Tak Arek masz w zupełności rację po prostu próbuje się wyciszyć temat i tyle.Informacje o UFO były są i będą zbierane przez wywiady i wojska największych mocarstw w tym wypadku USA.Pozostaje kwestia analizy.Jeśli sprawa jest prosta czemu nie powiedzą od tak: ,,...słuchajcie ludzie zbieramy informacje o UFO z całego świata, ale nie podlegają one analizie po których powstają stosowne raporty..."Czemu tego nie robią??? Ewidentnie jest to związane z ukrywaniem faktu przydatności takich informacji.Nie chodzi mi tu o tajemnice w stylu UFO to zielone ludziki to brednia na wyrost.Ale z punktu widzenia obronności nie tylko USA ale zachowania się np. obrony przeciwlotniczej innych krajów są to ewidentnie ciekawe informacje.Co jeszcze należy dodać to to , że w obliczu tak masowego napływu informacji wywiadowczych szansę na bycie tymi ważnymi interesującymi z wywiadowczego punktu widzenia są niewielkie.Zważywszy na brak takich spektakularnych właśnie spraw jak ta w Teheranie.Z pewnością jest w tym tajemnica pytanie czy chodzi o tajemnice typu wiemy , że nic nie wiemy , czy wiemy bo ją badamy i zgłębiamy. :D :Cool:
Ostatnio zmieniony pn paź 24, 2011 6:37 pm przez UFOWORLDNEWS, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „UFOLOGIA I INNE ZAGADNIENIA”