Trzecie oko

Siła naszego umysłu, czyli telekineza, lewitacja etc.
Maxi23
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: śr wrz 22, 2010 6:08 am
Kontakt:

Re: Trzecie oko

Post autor: Maxi23 »

Chcialbym to poczuc ale nie jestem pewny czy moge.Mam 14 lat i wydaje mi sie ze jestem jeszcze za mlody :angry A takie otwieranie trzeciego oka nie jest grzechem?
Ostatnio zmieniony śr wrz 22, 2010 7:05 am przez Maxi23, łącznie zmieniany 1 raz.
[indent]
Mt 10, 34-36

" 34 Nie sądźcie, że przyszedłem pokój przynieść na ziemię. Nie przyszedłem przynieść pokoju, ale miecz. 35 Bo przyszedłem poróżnić syna z jego ojcem, córkę z matką, synową z teściową; 36 i będą nieprzyjaciółmi człowieka jego domownicy. "
[/indent][right]

[/right]
Awatar użytkownika
Newsman
Weteran Infranin
Posty: 1379
Rejestracja: śr wrz 09, 2009 10:17 am
Kontakt:

Re: Trzecie oko

Post autor: Newsman »

Jest, oj jest...
Maxi23
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: śr wrz 22, 2010 6:08 am
Kontakt:

Re: Trzecie oko

Post autor: Maxi23 »

A dlaczego?
[indent]
Mt 10, 34-36

" 34 Nie sądźcie, że przyszedłem pokój przynieść na ziemię. Nie przyszedłem przynieść pokoju, ale miecz. 35 Bo przyszedłem poróżnić syna z jego ojcem, córkę z matką, synową z teściową; 36 i będą nieprzyjaciółmi człowieka jego domownicy. "
[/indent][right]

[/right]
Awatar użytkownika
Newsman
Weteran Infranin
Posty: 1379
Rejestracja: śr wrz 09, 2009 10:17 am
Kontakt:

Re: Trzecie oko

Post autor: Newsman »

Gdyby Allach chciał ci dać 3 oczy, to by ci dał 3, a nie 2...

Poza tym to śmiertelny grzech... Grzech Niuejdżu!

Lepiej postarać się o trzeci...



<object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/VW2QYWb_98k?fs ... ram><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/VW2QYWb_98k?fs=1&hl=pl_PL" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>
Ostatnio zmieniony śr wrz 22, 2010 8:11 am przez Newsman, łącznie zmieniany 1 raz.
Maxi23
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: śr wrz 22, 2010 6:08 am
Kontakt:

Re: Trzecie oko

Post autor: Maxi23 »

A jest gdzies to napisane ze to smiertelny grzech? :( Jezeli da sie je otworzyc tzn. ze Bóg je jednak stworzył.
Ostatnio zmieniony śr wrz 22, 2010 8:14 am przez Maxi23, łącznie zmieniany 1 raz.
[indent]
Mt 10, 34-36

" 34 Nie sądźcie, że przyszedłem pokój przynieść na ziemię. Nie przyszedłem przynieść pokoju, ale miecz. 35 Bo przyszedłem poróżnić syna z jego ojcem, córkę z matką, synową z teściową; 36 i będą nieprzyjaciółmi człowieka jego domownicy. "
[/indent][right]

[/right]
jjc
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: pt lis 26, 2010 11:30 pm
Kontakt:

Re: Trzecie oko

Post autor: jjc »

Dzieki za temat.
Kajsaki
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: pt lip 29, 2011 6:48 pm
Kontakt:

Re: Trzecie oko

Post autor: Kajsaki »

Maxi -nie sluchaj tych bredni o grzechu,ktos probuje wpuscic ciebie w kanał.Niektorzy mistrzowie przestrzegają jednak przed przedwczesnym otworzeniem tej czakry,bo: np. po otwarciu 3-go oka widzisz,ze jutro umrze twoja matka.Jeżeli nie masz otwartej czakry serca i związanej z jej otwarciem mądrości, twoja wizja może spowodować szok i zamiast rozwoju i otwarcia ,jeszcze większą blokadę.Osobiście pomijając wszystkie nauki duchowe i N.Age uważam, że trzecie oko i jego "otwarcie" to nic innego jak pobudzenie do aktywności uśpionej szyszynki i zwiększenie wydzielania przez nią melatoniny(DMT).Długotrwała koncentracja na czole,czy też ciemieniu na pewno po pewnym czasie zaktywizuje jej działanie.Polecam wspaniałą ksiązkę Ricka Strassmana "DMT molekuła duszy",jak również książkę Tenzina Wangyala Rinpoche "Joga snu".
chmura
Infrzak
Posty: 39
Rejestracja: pn mar 26, 2007 2:20 pm
Kontakt:

Re: Trzecie oko

Post autor: chmura »

[quote name='matino3' post='54141' date='25 maj 2009 - 22:17']Ludzie zamiast ulepszać siebie ulepszają komputery, telewizory, telefony itp. Powinni najpierw wziąć się za ulepszenie siebie, np. trzecim okiem.[/quote]



Moim zdaniem nasza technologia jest darzeniem do ulepszania nas samych. Proba przedluzenia naszych slabo rozwinietych zmyslow malo efektownymi metodami. Technologia to taki nasz wozek inwalidzki mozna by rzec . Teoretycznie duzo potrzebnych nam dzisjaj uzadzen mozna by zastapic "naturalnymi uleprzeniami", np. telepatia wyeliminowala by telefony komorkowe (jak i prawdopodobnie malo przydatne wykrywacze klamstwa) lub zdolnosc do kontroli temp. ciala czy wzrostu wlosow wyeliminowala by ubrania i roznej masci golarki, itd.



ps. pisze jak kura pazurem xD
Ostatnio zmieniony ndz wrz 11, 2011 1:25 pm przez chmura, łącznie zmieniany 1 raz.
Jendrek
Infrzak
Posty: 81
Rejestracja: pt lip 16, 2010 10:03 am
Kontakt:

Re: Trzecie oko

Post autor: Jendrek »

Trzecie oko jest jak najbardziej realne, prawdziwe i jest narzędziem duszy, która poczyniła postępy w rozwoju do samorealizacji. Symptomem zwiastującym ze czakra 3 oka zaczyna działać, są t.z. świadome sny, czyli w czasie snu spostrzegamy obrazy świadomie i realnie i nie mamy na nie żadnego wpływu, przesuwają się tak jak byśmy oglądali fotki. Dlaczego nie należy otwierać 3 trzeciego oka? Podstawową przyczyną jest wejrzenie do świata astralnego, co dla przeciętnego człowieka oznacza szok psychiczny, a dla innych oznaką ze coś tam z tą osoba jest nie w porządku. ( Gdy będziesz gotowy przyjdzie ktoś co Ci je otworzy. ) Takim rzucającym się przykładem jest tak zwane delirium alkoholika. Pewne sekty posługując się hipnozą, otwierając 3 oko powodują ze delikwent trafia do domów dla obłąkanych. Jest to bardzo poważne zagadnienie, i nie warto z ciekawości lub chęci bycia jasnowidzem, trafić do psychiatryka.
Ostatnio zmieniony pn paź 24, 2011 8:43 pm przez Jendrek, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „POTĘGA UMYSŁU”