Australia: Pościg UFO za samochodem

Raporty, zdjęcia i nagrania UFO ze świata.
Awatar użytkownika
UFOWORLDNEWS
Weteran Infranin
Posty: 1363
Rejestracja: śr sty 28, 2009 2:27 pm
Kontakt:

Australia: Pościg UFO za samochodem

Post autor: UFOWORLDNEWS »



Mieszkaniec Territory brał udział w dzikim UFO pościgu na autostradzie Stuart w rozpaczliwej próbie, aby uniknąć porwania.

Osoba, która chce być znany jako Aiden powiedziała, że o godzinę drogi na południe od Tennant Creek, jasne światło podleciało do niego od tyłu.



Jechałam na południe od Tennant Creek na drodze do Melbourne. Opuściłem Tennant około 3:30 po nocy spędzonej tam i około godziny po tym, jak wyruszyłem.Spojrzał w moje lusterko boczne i zauważyłem światło z tyłu.

Myślałem, że nic tam nie ma, pewnie to inny samochód.

Aiden powiedział, że zauważył światło coraz jaśniejsze.

Pomyślałem , że rany musi być szybkiej jechać niż ja wyciągając 120km/h.

Kiedy spojrzałem ponownie po kilku minutach światło było bardzo jasne, było na ,,krwawym niebie".

Aiden powiedział gdy zauważył, że światło nie pochodzi z innego samochodu lub ciężarówki za nim, zaczął być przerażony i umieścił nogę mocniej na gazie.

Potem spojrzałem znowu i tym razem światło było ogromne i najbardziej najjaśniejsze światło, jakie widziałem, ale najdziwniejsze jest to, że światło było jak pomarańczowy kolor, ale było jednocześnie białe w tym samym czasie.

Światło było mniej więcej wielkości dużego samochodu i podążało za mną 20 do 30 min.



Obejrzyj film z podobnego wydarzenia w Australii poniżej.(Oczywiście film wygląda na jakiś mało wybredny żarcik :D)
<iframe width="420" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/RUB3eZKwvgI" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>


Było też słychać jakby słaby szum dość dobrze, ale to mogła być wina drogi , ale kto wie.

Aiden powiedział, że pewne tajemnicze światło nie było innym samochodem, kiedy dojechał do pewnego odcinka drogi przekonał się o tym.

Wjechałem w zakręt na drodze to jeszcze było za mną w tym samym miejscu, nawet gdy droga poszła w lewo i prawo- powiedział.

To było przypuszczam, że około 700 do 800 metrów za mną na niebie.

Powiedziałem sobie: Nie, nie, nie mnie, idź i weź kogoś innego, nie jestem zainteresowany.

Aiden powiedział to, gdy spojrzał w lustro światło nagle znikło.

Zniknęło ... zupełnie, więc zatrzymałem się wyszedłem i nie było światła, nigdzie w ogóle.

To mnie wkurzyło i w jakiś dziwny sposób na mnie wpłynęło, z powodu tego , że byłem świadkiem czegoś, co było niesamowite zobaczyć to myśląc, że to nie jest stąd.

Lokalny ufolog Alan Ferguson powiedział, że zdarzenie to nie było dla niego zaskoczeniem.

To działo się wiele razy osobom podróżującym w dół, tutaj w Terytorium Północnym.

Powiedział, że jego dwoje przyjaciół miało podobne doświadczenie kilka lat temu, gdy jechaliśmy do UFO wypad do Wycliffe Well, na południe od Tennant Creek.

Jechali późno w nocy i to samo stało się, że światło zaczęło podążać za nimi.

Jak zbliżyło się oni wystraszyli się światło zwolniło trochę, by wrócić za chwilę, a następnie zniknąć .

Wtedy - tak jak u Aidena w obserwacji - po prostu zniknęło bez śladu.

Pan Ferguson powiedział obserwacja świateł na niebie na obszarze Wycliffe trwa już od dziesiątków tysięcy lat.

"Aborygeni nazywali je" światłami min min.

PS. Co ciekawe pojawiają się nowe obserwacje.

Tłumaczenie:<font color="#00FF00">UFOWORLDNEWS</font>





Źródło:SCOT.NET

Źródło2:Katherine Times

Źródło3:Katherine Times

Źródło4:NT NEWS
Ostatnio zmieniony pt wrz 23, 2011 7:01 am przez UFOWORLDNEWS, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
ADAX
Weteran Infranin
Posty: 1147
Rejestracja: ndz sty 13, 2008 5:54 pm
Kontakt:

Re: Australia: Pościg UFO za samochodem

Post autor: ADAX »

Kolejna dziwna sprawa. Trudno ustalić co to było, pojazd obcych, czy ziemski. Wiadomo jedno, takich przypadków było dużo. Co do samego uprowadzenia, to ciekawe, że po słowach, jakoby nie chciał być uprowadzony, swiatła nagle wyparowały...
AlienDNA
Infrzak
Posty: 44
Rejestracja: czw lis 03, 2011 9:14 am
Kontakt:

Re: Australia: Pościg UFO za samochodem

Post autor: AlienDNA »

Ewidentny koputerowy Fejk o zapachu oryginalnego francuskiego sera !
ODPOWIEDZ

Wróć do „RELACJE ZE ŚWIATA”