Dziwne chmury nad Polską w dniu 11 listopada 2011

Dziwactwa, cuda, ciekawostki. Czasem straszne, czasem śmieszne...
kropka
Infranin
Posty: 252
Rejestracja: ndz wrz 05, 2010 5:24 pm
Kontakt:

Dziwne chmury nad Polską w dniu 11 listopada 2011

Post autor: kropka »

Aż zaniemówiłam na chwilkę gdy porównałam z mapą...

WKLEJAM...











Niesamowity układ chmur nad Polską. Co ma wspólnego z 11 listopada? Sporo [FOTO]
Red.B11.11.2011 11:50 A A A Drukuj [ external image ] fot. wikimedia commons Właśnie 11 listopada, dziwnym zbiegiem okoliczności chmury warstwowe stratus, które przynoszą mgłę, ułożyły się w... granice Drugiej Rzeczpospolitej.

11 listopada 1918 roku Polska odzyskała niepodległość. Po wojnie granice naszego kraju wyglądały tak:



[ external image ]



fot. commons.wikimedia.org/Powszechny Atlas Geograficzny, Lwów 1930, s. 57, fragment



Na zdjęciu satelitarnym widzimy, że dzisiaj chmury pokrywają powierzchnię łudząco podobną do terenów należących do Polski zaraz po I wojnie światowej. Porównajcie sami:



[ external image ]



fot. sat24.com



Zbieg okoliczności?



O cholerka coś narozrabiałam bo się rozjechało.... RATUNKU ! KROPKA POTRZEBUJE POMOCY! RYYYYYYŚKU INFRA RATUJ! Przepraszam..... :Angry:

</DIV></DIV></DIV></DIV>
Ostatnio zmieniony pn lis 14, 2011 8:18 pm przez kropka, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Andrzej 58
Weteran Infranin
Posty: 1041
Rejestracja: sob maja 09, 2009 4:20 pm
Kontakt:

Re: Dziwne chmury nad Polską w dniu 11 listopada 2011

Post autor: Andrzej 58 »

Fajny zbieg okoliczności .Na zachodzie jednak jest podobieństwo.
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Dziwne chmury nad Polską w dniu 11 listopada 2011

Post autor: danut »

A jak w tym dniu przesuwał się front, w którym kierunku i jak szybko przemieszczały się te chmury??Ciekawi mnie, czy na zachód, czy na wschód, albo.. :D Gdzie ta "Polska".. "uciekła"?? :D
Ostatnio zmieniony wt lis 15, 2011 11:22 am przez danut, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Newsman
Weteran Infranin
Posty: 1379
Rejestracja: śr wrz 09, 2009 10:17 am
Kontakt:

Re: Dziwne chmury nad Polską w dniu 11 listopada 2011

Post autor: Newsman »

Rozważania nad takimi kwestiami mogą snuć portale satyryczne typu Humbug, Niewiarygodne, Nautilus lub NPN.
Zablokowany

Wróć do „GABINET NIEZWYKŁOŚCI”