INFRA - STOP!

Awatar użytkownika
ADAX
Weteran Infranin
Posty: 1147
Rejestracja: ndz sty 13, 2008 5:54 pm
Kontakt:

Re: INFRA - STOP!

Post autor: ADAX »

Serwis, jak dla mnie jest prowadzony z zachowaniem pewnej równowagi (proponuję porównać z innymi). Jeśli chodzi o forum, to sądzę, że ono właśnie zmienia się w powolnym procesie, pod wpływem użytkowników. Nie można, wymagać od serwisu czy forum zmian dla własnych potrzeb. Jeśli ktoś rejestruje się na forum, to musi zaakceptować panujące na nim zasady, dostosować się, jeśli mu sie nie podoba to odchodzi, proste. Fora są dla ludzi, a ludzie są dla for. Tematy tworzy się dla ludzi, a ludzie tworzą tematy dla forum. Nie uniknie się pewnych "rewolucji" kierunków do których zmierza INFRA, świat się zmienia a my wraz z nim. Kiedyś modne były "dzwony" i afro. Kiedyś wierzono w to, że Elvis został porwany przez kosmitów i żyje. Moda się zmienia, ludzie staja się sceptyczni w pewnych sprawach, i to właśnie od nich zależy głównie jak będzie wyglądać jutro serwisu i forum. Myślę, że panowie z INFRY wiedzą co robić i są odpowiedzialni za to wszystko, a w razie widma katastrofy zrobią co trzeba.
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: INFRA - STOP!

Post autor: Arek 1973 »

Serwis, jak dla mnie jest prowadzony z zachowaniem pewnej równowagi (proponuję porównać z innymi). Jeśli chodzi o forum, to sądzę, że ono właśnie zmienia się w powolnym procesie, pod wpływem użytkowników. Nie można, wymagać od serwisu czy forum zmian dla własnych potrzeb. Jeśli ktoś rejestruje się na forum, to musi zaakceptować panujące na nim zasady, dostosować się, jeśli mu sie nie podoba to odchodzi, proste. Fora są dla ludzi, a ludzie są dla for. Tematy tworzy się dla ludzi, a ludzie tworzą tematy dla forum. Nie uniknie się pewnych "rewolucji" kierunków do których zmierza INFRA, świat się zmienia a my wraz z nim.
AdaX dobrze napisał

jesteśmy tutaj po to żeby dyskutować, zmiany zachodzą i bądą zachodzić. Raz w tym , raz w innym kierunku. Zmiany powodują forumowicze i tak powinno być.To forum dla ludzi a nie "widzimisię" szefów
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
xedos
Homo Infranius
Posty: 467
Rejestracja: sob wrz 13, 2008 1:26 pm
Kontakt:

Re: INFRA - STOP!

Post autor: xedos »

[quote name='Pantanal' post='78892' date='05 styczeń 2011 - 19:25']Tzn. Xedos i Menkar... Wasz cały problem polega na jakiejś pedagodicznej duszy i leninowskiej naturze przewrotowca. Chcecie wszystkich uczyć, stawiając się za wzór... tylko powiedzcie mi po pierwsze na jakiej podstawie? Większość waszych wypowiedzi jest krótka i właściwie nigdy nie na temat a same aforyzmy nie czynią jeszcze z człowieka filozofa...[/quote]



Aleś wymyślił, klękajcie narody.
Awatar użytkownika
Newsman
Weteran Infranin
Posty: 1379
Rejestracja: śr wrz 09, 2009 10:17 am
Kontakt:

Re: INFRA - STOP!

Post autor: Newsman »

Z racji tego, że ufologiczna wizja pana Xedosa poniosła całkowitą klęskę i pogrążył on nie tylko siebie, ale zniszczył dobrą opinię R.Leśniakiewiczowi i KKK, temat jego "dobrych rad" dla ufologów nie znajduje racji bytu. Ktoś kto nie wiedział, co zrobić ze sobą nie powinien uczyć innych.
Zablokowany

Wróć do „OPINIE, UWAGI I SKARGI”