Białoruś: Obserwacja latającej postaci w rejonie wilejskim

Ufologia, badania, obcy, kontakt i inne kontrowersyjne tematy.
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Białoruś: Obserwacja latającej postaci w rejonie wilejskim

Post autor: Rysiek23 »

[ external image ]27 października 2011 r. kilkoro mieszkańców wsi Owsianiki w rejonie wilejskim zaobserwowało dziwny powietrzny spektakl. Z nieba na pole powoli „opadała” czarna postać przypominająca człowieka. Choć wydarzenie odbiło się we wsi szerokim echem, nikt nie był na tyle odważny, żeby podejść do istoty. Co ciekawe, był to już drugi w tym roku incydent spotkania z „latającym humanoidem” na terenie Białorusi.



SZCZEGÓŁY
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Białoruś: Obserwacja latającej postaci w rejonie wilejskim

Post autor: Arek 1973 »

Postać latającego humanoida jest tak samo absurdalna jak latające talerze które przybieżają z odległych krańców galaktyk. Ale tak naprawdę takie coś się zdarza, chyba że świadkowie za każdym razem chorują na jakąś dziwną nieznaną chorobę a te ślady po obiektach ufo to tylko czysty przypadek czegoś czego nasza nauka nie zna...Gdyby wszystko było tak jasne jak wypowiedzi sceptyków to na naszej planecie byłby taki porządek jak po przejściu mojej żony xD , najgorze w tym że ja potem nie mogę nic znaleźć :Angry: . Takie obserwacje jak w art. są znane już od dawna, nikt nigdy nie dostarczył żadnych dowodów ale także jakoś nie złapano tej "torby plastikowej", tego "balona" tej "płachty budowlanej", tylko niekiedy mówi się o objawieniach z tłem religijnym....
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Białoruś: Obserwacja latającej postaci w rejonie wilejskim

Post autor: azor »

Sam dokumentowałem dwa zdarzenia z ''istotami'' które powiedzmy unosiły się nad ziemią w Gliniku k/Ropczyc i nagle znikały - w zasadzie można twierdzić, że ma to związek z UFO i nie acz ja osobiście skłaniam się do egzystencji innych ''cywilizacji'' w równoległych światach i ich kontaktów z nami, ale to tylko moja prywatna opinia ;)
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Białoruś: Obserwacja latającej postaci w rejonie wilejskim

Post autor: Arek 1973 »

MUFON też ma podobne przypadki, może uda mi się znależć te raporty to coś więcej napiszę, bo z pamięci to wolę raczej nie podejmować tego wezwania
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
ODPOWIEDZ

Wróć do „UFOLOGIA I INNE ZAGADNIENIA”