Kraków, wita

Tu witamy nowych użytkowników, przełamujemy pierwsze lody - piszcie nie bójcie sie...
ufohunterpl
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: sob lis 26, 2011 5:55 pm
Kontakt:

Kraków, wita

Post autor: ufohunterpl »

Zalogowałem się na tym forum ponieważ marzy mi się utworzenie w Krakowie, formalnej grupy badającej fenomen UFO, oraz w mniejszym stopniu zjawisk "paranormalnych". Do kryzys ufologii w naszym kraju paradoksalnie przyczynił się internet, ciężko coś osiągnąć poprzez współprace jedynie w sieci. Proszę wszystkich zainteresowanych o kontakt, może razem uda nam się wskrzesić tego ducha ufologii XX wieku:) Początkowo byłyby to spotkanie powiedzmy towarzyskie, wymiana doświadczeń poglądów, pomysłów na przyszłość. Nikt za nas nie zrobi pierwszego kroku, a wiem że w sieci pojawiają się pytania co tam słychać w Krakowie?,a w Krakowie NIC! Myślę że w tym prawie milionowym mieście gdzie studiuje 200 tys. studentów zorganizuje się grupa kilkunastu osób.



Pozdrawiam Maciek
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Kraków, wita

Post autor: Rysiek23 »

Gratuluję pomysłu. Rzeczywiście z regionu Małopolski napływa wiele zgłoszeń. Ale czy masz pomysł jak taka grupa ma działać? Czy masz sprzęt? Czy masz pomysł na podejmowanie decyzji w momencie kiedy zgłoszenie świadka napływa np. o 3 w nocy? Czy masz możłiwość przezanalizowania ewentualnych dowodów?



Namnożyło mi się tych "czy..."
Awatar użytkownika
Scoobany
Zaangażowany Infranin
Posty: 302
Rejestracja: ndz wrz 19, 2010 11:39 am
Kontakt:

Re: Kraków, wita

Post autor: Scoobany »

W Krakowie bywam na co dzień. Wchodzę.
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Kraków, wita

Post autor: Arek 1973 »

Ja bym chętnie ale to nie mój rejon, życzę jednak powodzenia i mogę zaproponować żeby na forum "paranormalium.pl" także dać takie ogłoszenie. Wiem że tam przebywają ludzie z tych okolic
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
ufohunterpl
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: sob lis 26, 2011 5:55 pm
Kontakt:

Re: Kraków, wita

Post autor: ufohunterpl »

Twój post wydał mi się bardzo prymitywny, widać chcesz zaistnieć na tym forum jako wszystko wiedzący nestor-polihistor. Muszę Cię zmartwić bo "Starość jest czcigodna nie przez długowieczność i liczbą lat jej się nie mierzy". Proszę sobie darować używania takich stwierdzeń jak " młody człowieku". Jeśli chodzi o stare metody to obecnie w nauce jesteśmy w szalenie interesującym etapie łączenie pozytywistecznej metody naukowej z metafizyką a w niektórych dyscyplinach nawet powrotu do starożytnej metodyki. Przepraszam czy ja pisałem że duch ufologii XX był pokojowy? Pewnie że nie był! I bardzo dobrze:) ponieważ spory są niezbędne do ożywienia pewnych problemów i nie pozwalają one na bezkrytyczne uznawanie teorii (co było by zgubne dla nauki w dłuższej perspektywie). Wielkie rezultaty? Może chciałeś żeby Ci na ogródku wylądowali? Dziwne koncepcje piszesz.., hmm otwórz podręcznik do gimnazjum dla jakiegoś przedmiotu z nauk przyrodniczych, albo historii to dopiero zobaczysz dziwne koncepcje" (wierz mi, jestem nauczycielem z wykształcenia) Internet jest potężnym narzędzie które pomaga nam zbliżyć się do tego co nazywamy "prawdą" ale naprawdę nie zastąpi spotkania z drugim człowiekiem i wymianą z nim myśli. Prawdziwa dyskusja może mieć miejsce jedynie w rzeczywistym świecie a nie w wirtualnym. Przepraszam jeżeli ten post był za ostry, ale tak muszę odpowiadać na zarzuty pod moją osobą. Jeżeli Twój post Pantanalu maiał na celu zniweczyć pomysł stworzenie "niewirtualnej" grupy zrzeszającej ludzi o wiadomych zainteresowaniach to nie udało Ci się tego osiągnąć.... Nic nie zastąpi spotkania z żywym człowiekiem.
Ostatnio zmieniony pn lis 28, 2011 7:18 pm przez ufohunterpl, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
UFOWORLDNEWS
Weteran Infranin
Posty: 1363
Rejestracja: śr sty 28, 2009 2:27 pm
Kontakt:

Re: Kraków, wita

Post autor: UFOWORLDNEWS »

Panowie temat ten jest ,,powitalny" a wy gubicie się we wzajemnych jakże pomocnych wskazówkach, prawie , że oskarżeniach. ;) Dajcie sobie na wstrzymanie obaj, są inne tematy ciekawe... :Cool: Każdy następny post na temat osoby bo do tego sprowadzają się wasze wypowiedzi będę usuwał nikt nie chce czytać na forum kolejnych już wojenek.
Ostatnio zmieniony pn lis 28, 2011 8:14 pm przez UFOWORLDNEWS, łącznie zmieniany 1 raz.
ufohunterpl
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: sob lis 26, 2011 5:55 pm
Kontakt:

Re: Kraków, wita

Post autor: ufohunterpl »

Uśmiałem się po pachy:) Mój drogi, dyscyplina naukowa którą reprezentuje powstała 18 wieków przed Kartezjuszem:) i nie tylko moja. Na dalsze zarzuty nie odpowiem, bo i tak nie zrozumiesz. UFOWORLDNEWS przypominam że ja tu nie chciałem prowadzić wojny tylko się przywitać i przedstawić mój pomysł. Czekam na dalsze odpowiedzi z Krakowa.



Przepraszam za wprowadzenie nerwowej atmosfery i już obiecuje nie odpowiadać na prowokacje.
ufohunterpl
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: sob lis 26, 2011 5:55 pm
Kontakt:

Re: Kraków, wita

Post autor: ufohunterpl »

zakopmy wojenny topór ok?:) po prostu nie będziemy z sobą nigdy współpracować
ufohunterpl
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: sob lis 26, 2011 5:55 pm
Kontakt:

Re: Kraków, wita

Post autor: ufohunterpl »

Na pierwsze pytanie już odpowiedziałem. Widać że jesteś ohydnym pozytywistą:)

Co do drugiego to lepsze takie spory niż żadne.



Dzięki za miłą konwersacje właśnie ją zakończyliśmy.

Aha jeśli zauważyłeś u siebie ambiwalencje to radze udać się do psychologa, bo to objawy schizofrenii, przynajmniej tak mnie uczyli na studiach.
Awatar użytkownika
UFOWORLDNEWS
Weteran Infranin
Posty: 1363
Rejestracja: śr sty 28, 2009 2:27 pm
Kontakt:

Re: Kraków, wita

Post autor: UFOWORLDNEWS »

DOBRA PANOWIE KONIEC JEŚLI ZAUWAŻĘ PONIŻEJ JAKIEŚ WYPOCINY NA TEMAT OSOBY PANTANALA ALBO UFOHUNTERA OBRAŹLIWE DWUZNACZNE CZY JAKIEKOLWIEK ODBIEGAJĄCE OD TEMATU POWITALNI POSYPIĄ SIĘ OSTRZEŻENIA. JAK NIE DOCIERA TO ROZUMU SZYBKO WAS NAUCZĘ.TEMAT ZAMYKAM JUTRO GO OTWORZĘ MOŻE OSTYGNĄ WASZE ROZGRZANE GŁOWY.
ODPOWIEDZ

Wróć do „POWITALNIA”