UFO nad Bieszczadami

Historyczne przypadki spotkań z obiektami UFO i ich pasażerami.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: UFO nad Bieszczadami

Post autor: azor »

[quote name='Pantanal' post='92769' date='20 grudzień 2011 - 13:42']Sprawa rzeczywiście wygląda bardzo ciekawie. Ogólnie rzecz biorąc, zawsze interesowały mnie obserwacje UFO w polskich górach. Choć Leśniakiewicz próbował ufologizować Tatry w swej książce, niezbyt mu to wyszło. Nie potrafię przytoczyć wartościowego przypadku z Tatr, inaczej jak widać jest z Bieszczadami. Miałbym jeszcze pytanie: co z tą pogłoską od leśników?[/quote]



Z Tatr to jedynie spotkanie to CE -2 z 17 stycznia 1979 było najciekawsze tej nocy na Podkarpaciu w Dębicy zauważono świetlny krążek tkwiący ponad godzinę było to 4 godziny przed CE-2 w Zakopanem.



W sprawie tego CE-2 w Jamnej to jedynie pogłoski Pani Magda świadek obserwacji z Brzegów Dolnych osobiście pytała leśników z Arłamowa oni też słyszeli tą plotkę ale to tylko jak się okazało plotka w korą mocno uwierzył jeden z moich czytelników bloga. Zatem sprawa się ostatecznie wyjaśniła.



Za nie długo na blogu przedstawie relację DD/CE-1 z Sanoka nagrałem rozmowę 75 letniej świadek która albo w 1945 lub 1946 przeżyła spotkanie z UFO wśród kilku innych osób swego czasu pisałem o tym jako rocznik 1947 ale wszystko wynika na to że było to wcześniej - gdyby tak to zdarzenie z Sanoka wyprzedza Arnolda w 1947 roku !!!!
ODPOWIEDZ

Wróć do „HISTORIA SPOTKAŃ Z UFO”