Powojenne UFO w Sanoku

Historyczne przypadki spotkań z obiektami UFO i ich pasażerami.
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Powojenne UFO w Sanoku

Post autor: Rysiek23 »

[ external image ]Tuż po wojnie w Sanoku doszło do przedziwnego incydentu. Zaalarmowani krzykiem sąsiada mieszkańcy jednego z domów przy głównej ulicy w mieście ujrzeli na wysokości kilkudziesięciu metrów wiszący w powietrzu obiekt w kształcie krążka, który wirował wokół własnej osi. Był to najprawdopodobniej 1946 rok; epoka UFO miała się dopiero zacząć…



SZCZEGÓŁY NA PORTALU INFRA
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Powojenne UFO w Sanoku

Post autor: azor »

Dzieki Chłopaki za zainteresoweanie tą sprawą uważam, że to niezwykłe zdarzenie z Sanoka jest warte uwagi.Niestety czas pozostawił wiele niewadomych szczegółów samego obiektu. Szkoda, że zdarzenia nie mogli pozanć K.Piechota czy B.Rzepecki ponieważ to niejako zmienia ich wspólną książkę na temat obserwacji UFO w Polsce po 45 roku.



W obenym miejscu zdarzenia jest jakaś zajezdnia PKS- domu oraz sadu już nie ma. Przyznam, że jest to jedno z kilku zdarzeń z obszaru Podkarpacia z jakiego jestem utysfakcjonowany w ciagu 15 lat ''zabawy' 'z tym zagadkowym fenomenem ;)
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Powojenne UFO w Sanoku

Post autor: Rysiek23 »

Świetna robota Arku! Zdarzenie jest unikatowe. Niestety, gdyby nie Twoja praca i kolegów z WMGU oraz kilku innych osób, Polska okazałaby się ufologiczną pustynią, a tak przecież nie jest.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Powojenne UFO w Sanoku

Post autor: azor »

Zawsze można było lepiej szkoda że tak późno dowiedziałem się o tym, ale lepj później niż wcale .Sądzę że jeszcze sporo podobnych zdarzeń zalega nie tylko na Podkarpaciu ale całej Polsce. Tutaj dzieki córce która odnalazła mojego bloga został podjęty kontkat. Zauważ Ryśku że z Sanoka mam juz kilka obserwacji w tym to CE zapewne czytałeś to w mojej książce którą masz ;) acha z okolic Sanoka mam obserwacje z drugiej ręki NL/CE-2 1976 lądowania BOL w lesie i wypalonego śladu świadkowie to ojciec i córka niestety wiem tylko tyle.



Myśle Ryśku, że warto zainteresować tym Sanokiem innych badaczy z zachodu jak MUFON, CUFOS itp po to aby nie mówili tylko o UFO jako rok 1947 ;) Polska to prawdziwe zagłębie często znacznie ciekawszych obserwacji UFO niż w USA szkoda tylko że są całkowicie nieznane poza oklepanym już Emilcinem.
Ostatnio zmieniony sob sty 07, 2012 2:05 pm przez azor, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Powojenne UFO w Sanoku

Post autor: azor »

Pantanal mądre słowa można to tak ująć '' to się dzieje cały czas'' ;) Owszem jestem sam zadowolony z tej obserwacji ponieważ mówi nam że zjawisko UFO nie jest wymysłem współczesnych ludzi a sięga dużo dalej w stecz. Pantanal robię zwyczajnie prostą ''pracę'' niestety czas mocno ogranicza bo tak naprawdę badanie i dokumentowanie UFO to jazda po całej Polsce. Ale jak czasami widać zdarzają się prawdziwe perełki w tej dziedzinie ;) No cóż FN czy Pan M..rny mają swój ''styl'' i oby pozostali w nim jak najdłużej...
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Powojenne UFO w Sanoku

Post autor: azor »

Ogólnie utarło się powiedzenie ''badanie'' w przypadku obserwacji UFO jest to jedynie dokumnetacja/rejestracja np. CE-2,( fizyczne ślady w otoczeniu) czy kręgów w zbożu itp można mówić już o badaniu jeśli poza aparatem dysponuje się innymi urządzeniami fizyczymi lub wykonuje inne analizy itp...





Dla osob zaglądajacych tutaj z Sanoka chcę pokazać gdzie obecnie znajduje się miejsce tego zdarzenia.



http://zapodaj.net/9de592cbaf5d.jpg.html



http://zapodaj.net/898c04d36568.jpg.html
AlienDNA
Infrzak
Posty: 44
Rejestracja: czw lis 03, 2011 9:14 am
Kontakt:

Re: Powojenne UFO w Sanoku

Post autor: AlienDNA »

Witam

Bardzo ciekawa relacja świadków wydaje sie wiarygodna sam ksztalt obiektu ciekawy.

Pozdrawiam
ODPOWIEDZ

Wróć do „HISTORIA SPOTKAŃ Z UFO”