Robienie w Plusa

Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Robienie w Plusa

Post autor: arek »

Moze to byc wazna informacja dla osób zawierajacych umowę na usługi telekomunikacyjne z polkomtelem (siec +)

Zwróccie uwage na par6 ptk4 umowy ,a brzmi on tak : Polkomtel zwraca uwagę,iz niektore aparaty telefoniczne zawieraja aplikacje,które moga.m.in.:uruchamiac automatyczny transfer danych poprzez funkcje łaczenia sie aparatut elefonicznego z internetem z wykorzystaniem transmisji danych,inicjowac polaczenie o podwyzszonej opłacie ,w sposób automatyczny przesyłac do producentów tych aparatów dane osobowe abonenta,powodowac przesyłanie do abonenta informacji handlowych droga elektroniczna ,przekazywac do osob trzecich zgody abonentów na przetwarzanie ich danych osobowych.

Wyłacznym odpowiedzialnym za zamierzone skutki takich aplikacji jest producent aparatu telefonicznego.




Juz pal licho przetwarzanie danych osobowych co jest działaniem sprzecznym z prawem ,ale telefon bez twojej wiedzy moze cie połaczyc ze strona internetową gdzie nie tylko zapłacisz krocie za połaczenie ale tez możesz nabyc nikomu niepotrzebne oprogramowanie ,typu dzwonki ,tapety itp.

Ponieważ to plus sprzedaje telefon z takimi aplikacjami ,a automatyczne łaczenie z internetem przeniosi pieniadze z twojej czytelniku, kieszeni ,do ich .Jak za to moze odpowiadac producent aparatu ?

Jest to z grubsza treśc odp.na moja reklamacje .Po przedłuzeniu umowy polkneło 80 pln zanim sie zorientowałem co sie dzieje i zablokowałem GPRS .Nie ma MMS ale też i opłat za polaczenie z internetem .Telefon Nokia .

I zabawny tekst " Polkomtel nie odpowiada za ustawienia aparatu czy tez aplikacji w nim zainstalowanych".

Owszem jak sam zainstalujesz ale w nowo kupionym ? Nie masz mozliwosci sprawdzenia jakie sa zainstalowane aplikacje a tym bardziej jak działaja.Wiec szczerze odradzam tę firmę .zwłaszcza że próbowali mnie naciagnac na drogie rozmowy wpisali miast przedluzenie umowy , umowa nowo zawarta zapłacilbym 0,10 za kazdą minute wiecej podobnie z SMS. fajne reklamy firma do du... w mojej opinii.
Ostatnio zmieniony śr sty 25, 2012 3:01 pm przez arek, łącznie zmieniany 1 raz.
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Robienie w Plusa

Post autor: Arek 1973 »

I bardzo dobrze że o tym piszesz, takie firmy sprzedawające pułapki trzeba na czerwono i z dużej czcionki żeby jak najwięcej ludzi o tym się dowiedziało.
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
matek26
Infrzak
Posty: 96
Rejestracja: pn cze 01, 2009 5:42 pm
Kontakt:

Re: Robienie w Plusa

Post autor: matek26 »

Ja posiadam telefon w plusie od ponad chyba 6 lat i nigdy nic mi się nie przytrafiło. Wszystko jest ok.
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Robienie w Plusa

Post autor: arek »

zmień telefon na Nokie 500
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
ODPOWIEDZ

Wróć do „HYDEPARK”