Tajemnice fatimskie

Proroctwa dotyczące Polski i świata. Nostradamus, Wanga, Edgar Cayce oraz inni profeci.
Elowen
Zaangażowany Infranin
Posty: 394
Rejestracja: ndz lut 12, 2012 1:08 pm
Kontakt:

Re: Tajemnice fatimskie

Post autor: Elowen »

[quote name='Calvus22' post='94710' date='23 luty 2012 - 19:18']Ja znalazlem cos takiego

http://zacmieniekosciola.blogspot.com/2010...zy-to-jest.html co o tym myslec?[/quote]



Ja mysle, ze zaraz napisze sama trzecia tajemnice fatimska, z moca ducha jakiegos nawet po portugalsku i wpuszcze w siec ... a co xD ]:->
"Słowo Bóg jest dla mnie niczym więcej niż słowem i wytworem ludzkiej słabości, a Biblia zbiorem dostojnych, ale jednak prymitywnych, legend, które są na dodatek dość dziecinne. Żadna interpretacja, niezależnie od tego jak subtelna, nie może (dla mnie) tego zmienić" A. Einstein
valdemar99
Infranin
Posty: 288
Rejestracja: wt mar 08, 2011 6:58 pm
Kontakt:

Re: Tajemnice fatimskie

Post autor: valdemar99 »

......"Ja mysle, ze zaraz napisze sama trzecia tajemnice fatimska, z moca ducha jakiegos nawet po portugalsku i wpuszcze w siec ... a co ..."...



A trzymam za słowo....i koniecznie po portugalsku....i jak to dawniej mówili : kobyłka u płota ;) ;)
Maria
Zaangażowany Infranin
Posty: 312
Rejestracja: wt cze 12, 2007 4:16 pm
Kontakt:

Re: Tajemnice fatimskie

Post autor: Maria »

Mnie tylko jedno zastanawia ---- ten temat...cały czas jest w powijakach......i wciąż za zasłona.... Tajemnicy ....ciekawe.

Religia......mnie nie jest do życia potrzebna, bo nie chce żadnych Panów, diabłow, szatanów ani innych myślowych wynalazków owych panów.

Zastanawia mnie jedno.......wyznawcy Jezusa...tyle o Nim mówia, uzanjąc za Boga, zbawiciela przy okazji nakładając sobie cierpienie jako cel sam w sobie---dla mnie to czysty ABSURD .

Jak łatwo " prac brudne pieniadze " a konto Jezusa.......ot cała tajemnica człowieczeństwa .

A ja sie pytam dlaczego zniszczono nasze korzenie.......czy wiecie żeście Słowianie, że macie piękne tradycje ....

Narzucono Wam siła religie........zabito tych którzy nie chcieli jej przyjąc, zabrano to co istotne........zrozumienie natury i istoty naszego BYTU...na miare........władzy nad parafianami, maluczkimi, baranami, owcami--------tak sie ludzi postrzega...jako bydło...ot co, taka religia a nie szacunek do życia jako piekna samego w sobie...dązenia do szczęscia .

Sama biblia to ksiega zaklaman, manipulacji i tylko przepisywacze wiedza czym jeszcze .

Tylko kłamca mając wiedze, która pomogłaby zrozumieć historie ludzkości manipuluje faktami, miesza , zafalszowuje ją, uposledza nauke i dostosowuje ja dla wlasnych korzyści.

A maluczcy niech sie bawia w przepychanki.....co dzieci widziały..lub nie...i jak to zostało wykorzystane....

A my dyskutujmy, obrazajmy sie jesli ktoś napisze cos co nie jest zgodne z naszym spojrzeniem na daną sprawe---co to wniesie dla sprawy?

NIC !!!

:AlienGreen: :Devil: ]:->
Ostatnio zmieniony pt lut 24, 2012 9:54 am przez Maria, łącznie zmieniany 1 raz.
JAM JEST Światłością Serca - Saint Germain
Elowen
Zaangażowany Infranin
Posty: 394
Rejestracja: ndz lut 12, 2012 1:08 pm
Kontakt:

Re: Tajemnice fatimskie

Post autor: Elowen »

[quote name='Maria' post='94727' date='24 luty 2012 - 10:53']Narzucono Wam siła religie........zabito tych którzy nie chcieli jej przyjąc, zabrano to co istotne........zrozumienie natury i istoty naszego BYTU...[/quote] Mario... nie tylko Slowianom, niestety . Ja obarczam religie (wszystkie) za 80 % zla jakie sie wydarzylo i dzieje dalej na swiecie. Jest to strasznie smutne (i smutne to tylko eufemizm), ze nasz rozwoj techniczny, jako Ziemian idzie wciaz naprzod, podczas gdy rozwoj duchowy stoi absolutnie w miejscu. Czasami, gdy czytam wiadomosci, mysle, ze lepiej by bylo gdyby gatunek ludzki wyginal...
"Słowo Bóg jest dla mnie niczym więcej niż słowem i wytworem ludzkiej słabości, a Biblia zbiorem dostojnych, ale jednak prymitywnych, legend, które są na dodatek dość dziecinne. Żadna interpretacja, niezależnie od tego jak subtelna, nie może (dla mnie) tego zmienić" A. Einstein
Awatar użytkownika
Erumara
Infrzak
Posty: 55
Rejestracja: wt paź 11, 2011 5:40 pm
Kontakt:

Re: Tajemnice fatimskie

Post autor: Erumara »

Będąc jeszcze w szkole podstawowej doszłam do wniosku, że dla planety lepiej by było gdyby ludzie wyginęli. Tylko kto by podziwiał te wspaniałości natury. Piękno Ziemi niejako marnowałoby się.



Poza tym mam wrażenie, że gdyby ludziom zabrać te wszystkie zdobycze techniki to zaczeliby bardziej przypominać człowieka pierwotnego.



Zastanawiam się też jakby w naszych czasach wyglądała nasza rodzima słowiańska religia z tymi duszkami ukrywającymi się za każdym drzewem i w każdym zbiorniku wodnym. No i składanie ofiary z młodej dziewicy żeby odegnać zimę (Marzanna). Pewnie musiałaby ewoluować w pewnym stopniu.



Zresztą pod płaszczykiem religiii katolickiej przetrwało sporo wierzeń naszych przodków. Te wszystkie Matki Boskie Zielne itd. Na wsiach ksiądz na wiosne wychodzi pobłogosławić pola. A kiedyś kapłan błogosławił na wiosnę ziemię swoim własnym nasieniem. No i oczywiście święto zmarłych gdzie zanoszono jedzenie i palono ogniska żeby zmarli mogli sie ogrzać. A dzisiaj mam świeczki itp.
<div> </div>
<div>"I'm just a traveler upon the sea of time, of life, of Fate's Wide Wheel. </div>
<div>Just a traveler in this mystery. The me I am is all thats real to me"</div>
<div> </div>
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Tajemnice fatimskie

Post autor: danut »

Erumara- no tak, bardzo słuszna uwaga, ja też nie rozumiem tych haseł jak to te starsze wierzenia były cacy i jakie to miały być lepsze, słuszniejsze, prawdziwsze. Podobnie jak składanie hołdu np. Majom, Aztekom przez pewne kręgi - a wiecie, że ich bogiem władcom był Quetzalcoatl- wąż pierzasty?? Natomiast w temacie, moim zdaniem nie powinno chodzić o religie, a o zbadanie zjawiska, które miało miejsce i próbę przyjrzenia się mu obiektywnym okiem, wyłapując co tak naprawdę mogło mieć tam miejsce ..
Ostatnio zmieniony sob lut 25, 2012 3:40 pm przez danut, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „JASNOWIDZE I PROROCTWA”