Witam :)

Tu witamy nowych użytkowników, przełamujemy pierwsze lody - piszcie nie bójcie sie...
Elowen
Zaangażowany Infranin
Posty: 394
Rejestracja: ndz lut 12, 2012 1:08 pm
Kontakt:

Witam :)

Post autor: Elowen »

Witam,



Wasz portal i forum sa tym, czego szukalam od dluzszego czasu : ciekawe, rzeczowe artykuly na tematy, ktore mnie pasjonuja oraz grono osob gotowych do interesujacych dyskusji.



Taka odtrutka na rzeczywistosc.



Serdecznie wszystkich pozdrawiam i do "zobaczenia" na forum :)



Elowen
"Słowo Bóg jest dla mnie niczym więcej niż słowem i wytworem ludzkiej słabości, a Biblia zbiorem dostojnych, ale jednak prymitywnych, legend, które są na dodatek dość dziecinne. Żadna interpretacja, niezależnie od tego jak subtelna, nie może (dla mnie) tego zmienić" A. Einstein
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Witam :)

Post autor: Rysiek23 »

Witam, czekam na interesujące posty :)
Elowen
Zaangażowany Infranin
Posty: 394
Rejestracja: ndz lut 12, 2012 1:08 pm
Kontakt:

Re: Witam :)

Post autor: Elowen »

[quote name='Pantanal' post='94335' date='12 luty 2012 - 22:34']Witaj. Mam nadzieje na wiele inspirujących postów i dyskusji. Którymi obszarami zjawisk paranormalnych interesujesz sie najbardziej?[/quote]

Hej,





glownie OBE, zycie po zyciu i UFO (w calej swej rozciaglosci - od dawnych sladow obcej/ych cywilizacji na naszej plancie, az po wspolczesne dowody ingernecji obcych), ale ciekawi mnie tak naprawde kazde zjawisko, jak chocby telepatia, telekineza i inne niewykorzystane, ukryte mozliwosc naszegu umyslu (jesli w ogole chodzi o umysl ;) )
"Słowo Bóg jest dla mnie niczym więcej niż słowem i wytworem ludzkiej słabości, a Biblia zbiorem dostojnych, ale jednak prymitywnych, legend, które są na dodatek dość dziecinne. Żadna interpretacja, niezależnie od tego jak subtelna, nie może (dla mnie) tego zmienić" A. Einstein
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Witam :)

Post autor: Arek 1973 »

Witamy serdecznie
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
Erskine
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: ndz mar 04, 2012 11:00 am
Kontakt:

Re: Witam :)

Post autor: Erskine »

Witam z miasta Bydgosta. :NotDoneCare:
Elowen
Zaangażowany Infranin
Posty: 394
Rejestracja: ndz lut 12, 2012 1:08 pm
Kontakt:

Re: Witam :)

Post autor: Elowen »

[quote name='Erskine' post='95126' date='04 marzec 2012 - 12:13']Witam z miasta Bydgosta. :NotDoneCare:[/quote] Hej, witaj przybyszu z miasta Bydgosta :NotDoneCare:
"Słowo Bóg jest dla mnie niczym więcej niż słowem i wytworem ludzkiej słabości, a Biblia zbiorem dostojnych, ale jednak prymitywnych, legend, które są na dodatek dość dziecinne. Żadna interpretacja, niezależnie od tego jak subtelna, nie może (dla mnie) tego zmienić" A. Einstein
ODPOWIEDZ

Wróć do „POWITALNIA”