Jak się zachowują ''żolnierze'' żydowcy

Wiadomości z kraju i ze świata
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Jak się zachowują ''żolnierze'' żydowcy

Post autor: Rysiek23 »

[quote name='azor' post='95079' date='03 marzec 2012 - 11:54']Zatem na forum na Żydow źle nie można pisać !!!! Brak słów !!![/quote]



Podobnie jak o Polakach, Niemcach, Ukraińcach, Rosjanach, Argentyńczykach i Eskimosach. Zajrzyj do Konstytucji RP.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Jak się zachowują ''żolnierze'' żydowcy

Post autor: azor »

[quote name='Pantanal' post='95080' date='03 marzec 2012 - 13:01']Mnie osobiście ta "żydożerka" śmieszy. Pachnie Leszkiem Bublem. Ciekawe ilu Żydów w życiu widziałeś Azorze :) Nie bądźcie śmieszni panowie. To jest forum o granicach nauki, światopoglądu a nie o podgryzaniu mniejszości[/quote]



Pantanal śmiech to zdrowie oby na dobre Ci to wyszło ;) tak sie składa że widziałem jak sie zachowywali w Łańcucie jak się zachowywali w Leżajsku czasami przyjeżdzają do Ropczyc na ich cmentarz - moja znajoma z Ropczyc pracująca w hotelu w W-wie nazwy nie podaję też ma spore doświadczenie z nimi ;) Skoro są inne działy polityka itp itd dlaczego miałbym nie wspomnieć o czymś takim ! Ja swoje wiem a Wy siedźcie cicho aby Zydki się nie zdenerwowały Amen ;)



[quote name='RysiekINFRA' post='95081' date='03 marzec 2012 - 13:08']Podobnie jak o Polakach, Niemcach, Ukraińcach, Rosjanach, Argentyńczykach i Eskimosach. Zajrzyj do Konstytucji RP.[/quote]



źle się wyraziłem nigdy nie można ich krytykować :D
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Jak się zachowują ''żolnierze'' żydowcy

Post autor: azor »

Wow znów kolejny wątek Rysio zamknął ;)



Rysiu zobacz jak szybko Raduś Sikorski nasz twiterrowy bohater reaguje na dzisiejszą strzelankę



http://wiadomosci.onet.pl/kraj/msz-dla-akt...,wiadomosc.html



Oczywiście to wielka tragedia i podłość ze strony sprawcy aby mścić się na dzieciach, które NIC nie zawiniły !



Pojawia się refleksja jak szybko nasz MSZ -Sikorski reaguje jeśli chodzi o Żydów. Dlaczego jak jest taki ''uczuciowy'' Pan Sikorski nie składa kondolencji w innych krajach w których też ginęły dzieci w strzelaninach szkolnych itp ? Bez komentarza ;)
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Jak się zachowują ''żolnierze'' żydowcy

Post autor: Przemekkk666 »

[quote name='azor' post='95646' date='19 marzec 2012 - 16:35']Pojawia się refleksja jak szybko nasz MSZ -Sikorski reaguje jeśli chodzi o Żydów. Dlaczego jak jest taki ''uczuciowy'' Pan Sikorski nie składa kondolencji w innych krajach w których też ginęły dzieci w strzelaninach szkolnych itp ? Bez komentarza ;)[/quote]



No bo Izrael to Izrael, a poza tym żona p.Sikorskiego jest pochodzenia...:)
Ostatnio zmieniony pn mar 19, 2012 3:42 pm przez Przemekkk666, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Jak się zachowują ''żolnierze'' żydowcy

Post autor: azor »

Pantanal Wstyd i żenada jest nazywać kogoś publicznie od antysemitów a Ty tak uczyniłeś wobec mnie, więc nie pouczaj drugiego. Nie pasuje Ci to zwyczajnie nie czytaj ? Przemku szkoda, że Sikorski nie składa kondolencji ofiarom w Gazie gdy w szkole i nie tylko giną Palestyńskie dzieci. No ale trzeba dobrze smarować ;) Najśmieszniejsze jest to, że już używa się wobec tej tragedii słów antysemityzmu.
Awatar użytkownika
Aylinn
Homo Infranius
Posty: 462
Rejestracja: wt paź 09, 2007 6:01 pm
Kontakt:

Re: Jak się zachowują ''żolnierze'' żydowcy

Post autor: Aylinn »

Dobra, wiemy. Żydzi są źli, reszta to ci dobrzy nawet jak mordują wszystkich dookoła. Zamykam.
Ostatnio zmieniony pn mar 19, 2012 6:28 pm przez Aylinn, łącznie zmieniany 1 raz.
That's how I survived. Time and time again. That's my secret. I survived because I willed it to be. ... How did I survive apocalyptic fire? I simply refused to feel the flames.
Zablokowany

Wróć do „WYDARZENIA I POLITYKA”