Izrael zrywa stosunki z radą ONZ

Wiadomości z kraju i ze świata
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Izrael zrywa stosunki z radą ONZ

Post autor: Przemekkk666 »

[quote name='azor' post='95878' date='29 marzec 2012 - 12:54']Ostatnie sondaże wskazują, że głównym konkurentem w pierwszej rundzie wyborów prezydenckich Sarcrazyego, będzie Francois Hollande. Te zabójstwa pchnęły kandydaturę Sarcrazyego w sondażach o 1,5 % wyżej od konkurenta.[/quote]



To akurat prawda, a nic jak wiadomo nie dzieje się przypadkiem
dino_24
Homo Infranius
Posty: 406
Rejestracja: sob sie 16, 2008 12:16 am
Kontakt:

Re: Izrael zrywa stosunki z radą ONZ

Post autor: dino_24 »

[quote name='UFOWORLDNEWS' post='95843' date='28 marzec 2012 - 18:20']I zastanawia mnie to czemu odebrałeś mój tekst jako atak?!. Sądzę , że w tym temacie jak i w wielu tonach twoich wypowiedzi tu na tym forum są uprzedzenia którymi się kierujesz choć nie zawsze.[/quote]



Być może Ty to tak odbierasz , nawet przez

myśl to mi nie przeszło ... Jest to Forum i trudno każdemu userowi ''wypowiedzieć''

swoje prawdziwe myśli na temat jakiegokolwiek problemu ... w 4 , bądż 5 zdaniach .



[quote name='UFOWORLDNEWS' post='95843' date='28 marzec 2012 - 18:20']Sądzę , że w tym temacie jak i w wielu tonach twoich wypowiedzi tu na tym forum są uprzedzenia którymi się kierujesz choć nie zawsze.[/quote]



Nie wiem ... jak bysmy nie patrzyli na ''sprawę'' obiektywnie ... zawsze odezwie się ...

problem spojrzenia subiektywnego ... widzimy to w codziennej polityce ...

a nade wszystko w sądownictwie .



[quote name='UFOWORLDNEWS' post='95843' date='28 marzec 2012 - 18:20']Ale nie zmieniając tematu faktycznie rządzący są winni ale w Izraelu jak i w Polsce mamy demokrację a a mamy ją taką na jaką sami sobie zasługujemy od tego są wybory.Jedyny ratunek to obowiązek oddania głosu nie wspominając już o tym na jakiego pOSŁA zagłosujemy. :D[/quote]



I to jest cała quinta essentia powyższego tematu ... tematu jak Wisła szeroka ,

tematu bardzo wstydliwego dla niektórych ... bojącego się go ... jak Pan ''bóg''

niepoświęconej wody .






ODPOWIEDZ

Wróć do „WYDARZENIA I POLITYKA”