Czy Bóg jest kosmitą?

Paleoastronautyka, tajemnicze odkrycia, niezwykłe dokonania starożytnych i ciągnące się za nimi pytanie, czy naszych przodków odwiedzili przybysze z kosmosu?
Elowen
Zaangażowany Infranin
Posty: 394
Rejestracja: ndz lut 12, 2012 1:08 pm
Kontakt:

Re: Czy Bóg jest kosmitą?

Post autor: Elowen »

TrueLobo, zarzut z malpa jest tandetny, dlatego go nie skomentowalam.



Owszem, dla mnie ludzie budujacy swoja wizje swiata tylko i wylacznie na oficjalnej nauce nie roznia sie niczym od fundamentalistow religijnych, dlatego pozwolilam sobie na takie okreslenie.





Moj ostatni post moze i byl ogolnikowy, ale nie umiescilam go w dziale dla wegetarian, wiec sledzacy ten temat moim zdaniem polapia sie o co mi chodzi. A chodzi mi o to, ze ta rozmowa donikad nie prowadzi. Twoje odpowiedzi sa wybiorcze, komentujesz tylko to, co jest dla Ciebie wygodne. Nie odpowiedziales nic na moj post z 03 kwietnia 2012 - 21:50, nie skomentowales filmu zamieszczonego przez arka, za to rzucasz frazesy o kreacjonistach, wszechmocnym bogu czy scjentologii.
Ostatnio zmieniony ndz kwie 08, 2012 10:42 pm przez Elowen, łącznie zmieniany 1 raz.
"Słowo Bóg jest dla mnie niczym więcej niż słowem i wytworem ludzkiej słabości, a Biblia zbiorem dostojnych, ale jednak prymitywnych, legend, które są na dodatek dość dziecinne. Żadna interpretacja, niezależnie od tego jak subtelna, nie może (dla mnie) tego zmienić" A. Einstein
ODPOWIEDZ

Wróć do „STAROŻYTNI ASTRONAUCI”