UFO nad Krakowem: 8-9.03.11

Relacje, zdjęcia i doniesienia z kraju.
Awatar użytkownika
sxxs
Infrzak
Posty: 47
Rejestracja: śr sty 18, 2012 11:57 am
Kontakt:

Re: UFO nad Krakowem: 8-9.03.11

Post autor: sxxs »

Arku tak jakoś dziwnie to napisałeś z tymi pytajnikami że nie wiem czy to poparacie mojego zdania czy też odpowiedz na nie :D Napisałem o tej technologi wojskowej tylko dlatego że chciałem to jakoś wszystko mniej więcej wywarzyć za i przeciw :)

Przemku szanuje Twoje zdanie w tej sprawie i co do tego co napisałeś odnośnie przyjazdu Obamy ... uważam że po USA można się wszystkiego spodziewać więc kto wie co mają co portafią co pokazują itp.



Mimo wszystko bardziej jestem przychylny temu co napisał Arek.



Swoją drogą to chyba niezły misz-masz mamy z tą obserwacją... może wkońcu coś ... właśnie coś



:)

Awatar użytkownika
Konstantina
Infrzak
Posty: 87
Rejestracja: czw gru 22, 2011 8:33 pm
Kontakt:

Re: UFO nad Krakowem: 8-9.03.11

Post autor: Konstantina »

Te kuriozalne snucie przypuszczeń, że UFO w 100% to technologia wojskowa przypomina mi to, jak zachowywali się i myśleli ufologowie 20-30 lat temu. Wtedy było tylko jedno wyjaśnienie: UFO jest z kosmosu. Ale twierdzenie, że "to wszystko ma jedno źródło" ma krótkie nogi i świadczy raczej o niewiedzy autora. Po pierwsze, istnieją tysiące doniesień (oficjalnych i nieoficjalnych) o UFO. Nikt nie pokusił się o całościową analizę.


NOL to zjawisko rzeczywiste, oparte o magnetyzm lub ewentualnie o rezonans akustyczny. 99% stawiam na magnetyzm wirujacej materii.


Wirującej? A dlaczego nie wibrującej? A może drgającej albo trzęsącej się. Hipoteza nie dość, że bezsensowna to jeszcze poparta zapewne ezoteryczną fizyką.


Ciekawe są tylko obiekty wielkości latajacych miast, gdzie je ukrywają, na księżycu, ale kto to robi i po co się pokazuje by się potem ukrywać..........????????


Takie zdanie przypomina mi opinie wielu polskich ufologów, którzy nie mogą się zdecydować, czy ufo istnieje czy nie. Innymi słowy, można te banialuki Jasia, jak widać potrzebującego oświecenia, przyrównać do twierdzeń: UFO nie istnieje, ale wierzę w reptyliany.
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: UFO nad Krakowem: 8-9.03.11

Post autor: Przemekkk666 »

[quote name='Konstantina' post='96506' date='19 kwiecień 2012 - 08:18']Te kuriozalne snucie przypuszczeń, że UFO w 100% to technologia wojskowa przypomina mi to, jak zachowywali się i myśleli ufologowie 20-30 lat temu.[/quote]



Nikt niczego takiego nie powiedział ani nawet nie zasugerował.

Przedstawiłem Delmosowi swoje przypuszczenia co do stosunku armii do zwykłych ludzi w kontekście NOLi ich produkcji.



I napisałem tylko, że na dobrą sprawę w większości przypadków nie wiemy czy mamy do czynienia z UFO należącym do obcych czy do wojska.(zwłaszcza CE-1, NL, generalnie te obserwacje gdzie obiekt nie ma wpływu na otoczenie)

Oczywiście są takie przypadki, które jak najbardziej wskazują na obce pochodzenie tych obiektów, niemniej jednak jakiś procent (moze nawet 50%) obserwacji to różne tajne projekty, o których może dowiemy się za 10-15 lat, a moze nigdy.



Na szczęście zdarzają się czasem prawdziwe rodzynki zarówno w kwestii rejestracji filmowych czy bliskich spotkań (jak np w latach 80-tych w Polsce) kiedy nie ma najmniejszych wątpliwości co do pochodzenia obiektów :)
Ostatnio zmieniony czw kwie 19, 2012 9:07 am przez Przemekkk666, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
sxxs
Infrzak
Posty: 47
Rejestracja: śr sty 18, 2012 11:57 am
Kontakt:

Re: UFO nad Krakowem: 8-9.03.11

Post autor: sxxs »

Przemku Konstantina chyba w odpisywała Ciekawskiemu Jasiowi natomiast moda facebook'a napiszę że lubię Twój ostatni akapit :)
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: UFO nad Krakowem: 8-9.03.11

Post autor: azor »

Przemku CE-1 to obserwacje rzędu do max 200 metrów a obserwacje CE-1 były nawet z 50- 30 i mniej mam takie obserwacje w swoim archiwum i nie sądzę aby to były typowe pojazdy wojskowe ponieważ gro obserwacji dotyczy świetlistych obiektów i to samo wyglądających na ''materialne'', nie każde UFO musi oddziaływać na otocznie czy nawet aparaturę pomiarową jak ostatnio miało miejsce choćby w Wylatowie. Ufologia niestety nieco przywiązała nas do pewnych ''przyzwyczajeń''. UFO niestety grywa zupełnie inaczej wobec nas.



Ja jednak jestem bardzo sceptyczny jesli idzie o te 50 % tajnych wojskowych projektów bo to by znaczyło, że armie świata mają ich nie setki a tysiące od bumerangów, trójkątów spodków, trapezów, kul itp itd i latają sobie gdzie chcą jak chcą nie zważając na tajność i konsekwencje. Obserwacje CE-1, CE-2 dla mnie są najbardziej wartościowe acz mamy tego juz naprawdę sporo i kolejne tylko nabijają statystykę - nic nowego nie wnoszą trochę to smutne ale prawdziwe.
Awatar użytkownika
Konstantina
Infrzak
Posty: 87
Rejestracja: czw gru 22, 2011 8:33 pm
Kontakt:

Re: UFO nad Krakowem: 8-9.03.11

Post autor: Konstantina »

Tak, odpisywałam Jasiowi, nie Przemkowi. Dobrze sytuacje rozeznania między konwencjonalnymi a niekonwencjonalnymi obiektami opisał Hynek w "Zetknięciu z UFO". Chyba to najlepiej podsumować stwierdzeniem: "Są sprawy, których wyjaśnić się nie da", tylko to traktowanie po macoszemu sprawia, że UFO wydaje się jakąś mrzonką. To także przekonanie, które ma źródło w tym, że człowiekowi XX i XXI w. zaczęło sie zdawać, że wszystko wie.
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: UFO nad Krakowem: 8-9.03.11

Post autor: Przemekkk666 »

[quote name='azor' post='96528' date='20 kwiecień 2012 - 15:04']Obserwacje CE-1, CE-2 dla mnie są najbardziej wartościowe acz mamy tego juz naprawdę sporo i kolejne tylko nabijają statystykę - nic nowego nie wnoszą trochę to smutne ale prawdziwe.[/quote]



Przydałoby się, aby znów pojawiły się CE-3, zwłaszcza u nas w Polsce, zrobiłoby sie ciekawie :)
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: UFO nad Krakowem: 8-9.03.11

Post autor: arek »

Jakiś czas temu otrzymaliśmy(WMGU) do zbadania przypadek obserwacji UFO z krakowa z 1982 roku .Tekst jest uzupełnieniem mojej wypowiedzi publikowanej w radio "wolne media" .





link do wstępnego raportu



Oczywiście jest to tylko próba wyjaśnienia obserwacji .
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
ODPOWIEDZ

Wróć do „OBSERWACJE Z POLSKI”