Dr Mack: Tajemnice uprowadzeń

Ufologia, badania, obcy, kontakt i inne kontrowersyjne tematy.
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Dr Mack: Tajemnice uprowadzeń

Post autor: Przemekkk666 »

[quote name='Elowen' post='96552' date='21 kwiecień 2012 - 15:18']A to nie znam, ale juz zorganizowalam akcje poszukiwawcza tych fimow ;) i chetnie obejrze![/quote]



O ile The Fourth kind nie polecałbym oglądać w nocy, to te dwa pozostałe jak najbardziej, mają niesamowity klimat, oba są na swój sposób różne od siebie, ale każdy na swój sposób genialny wg mnie.



Fire in the sky jest miażdzący jesli idzie o atmosferę ale inaczej troche pokazuje temat, z kolei Communion takze ma swietny klimat, ale tam wydaje mi się, ze na tych obcych patrzec się powinno bardziej jako na symbol, czyli inaczej niz w przypadku Fire in the Sky



Co ja będe mówił miłego oglądania! :D



PS: No i czekam na relację oczywiście ;)
Ostatnio zmieniony sob kwie 21, 2012 11:31 am przez Przemekkk666, łącznie zmieniany 1 raz.
Elowen
Zaangażowany Infranin
Posty: 394
Rejestracja: ndz lut 12, 2012 1:08 pm
Kontakt:

Re: Dr Mack: Tajemnice uprowadzeń

Post autor: Elowen »

[quote name='Przemekkk666' post='96553' date='21 kwiecień 2012 - 14:30']PS: No i czekam na relację oczywiście ;)[/quote] Jasne, jak obejrze dam znac :)
"Słowo Bóg jest dla mnie niczym więcej niż słowem i wytworem ludzkiej słabości, a Biblia zbiorem dostojnych, ale jednak prymitywnych, legend, które są na dodatek dość dziecinne. Żadna interpretacja, niezależnie od tego jak subtelna, nie może (dla mnie) tego zmienić" A. Einstein
Awatar użytkownika
UFOWORLDNEWS
Weteran Infranin
Posty: 1363
Rejestracja: śr sty 28, 2009 2:27 pm
Kontakt:

Re: Dr Mack: Tajemnice uprowadzeń

Post autor: UFOWORLDNEWS »

Widzę , że rozwinął się trochę temat UFO w filmach więc pozwolę sobie na mały offtopic jeśli kogoś to ciekawi proponuję odnaleźć w sieci film Wavelenght , albo tzw McPherson tape.To są prawdziwe klasyki praktycznie niewiele znane.Oglądałem obydwa z czego , żeby znaleźć Wavelenght trzeba było się nieźle napocić.Swoją droga wiele osób twierdzi, że film jest oparty na faktycznych wydarzeniach.Jeśli ktoś lubi takie kino to mogę od biedy polecić ale nie liczcie na efekty specjalne bo tu raczej chodzi o samą historię.



Przykład:


<iframe width="420" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/6a7oQO6ds5M" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
<h1 id="firstHeading" class="firstHeading">

</h1><h1 id="watch-headline-title">

</h1>
Elowen
Zaangażowany Infranin
Posty: 394
Rejestracja: ndz lut 12, 2012 1:08 pm
Kontakt:

Re: Dr Mack: Tajemnice uprowadzeń

Post autor: Elowen »

 Dzieki Ufoworldzie za ten fragment filmu. Jesli o mnie chodzi to taki rodzaj kina to nie dla mnie. Nie przeszkadza mi wcale brak efektow specjalnych, tylko ... wszystko inne ;) Rezyseria, aktorstwo... no nuda ogolnie no... ale moze sie nie znam na dobrym kinie ;) 
"Słowo Bóg jest dla mnie niczym więcej niż słowem i wytworem ludzkiej słabości, a Biblia zbiorem dostojnych, ale jednak prymitywnych, legend, które są na dodatek dość dziecinne. Żadna interpretacja, niezależnie od tego jak subtelna, nie może (dla mnie) tego zmienić" A. Einstein
Elowen
Zaangażowany Infranin
Posty: 394
Rejestracja: ndz lut 12, 2012 1:08 pm
Kontakt:

Re: Dr Mack: Tajemnice uprowadzeń

Post autor: Elowen »

[quote name='Przemekkk666' post='96553' date='21 kwiecień 2012 - 14:30']Communion takze ma swietny klimat, ale tam wydaje mi się, ze na tych obcych patrzec się powinno bardziej jako na symbol, czyli inaczej niz w przypadku Fire in the Sky Co ja będe mówił miłego oglądania! :D PS: No i czekam na relację oczywiście ;)[/quote] Hejka, obejrzalam :) "Communion" jakies 20 lat za pozno, bo ubawil mnie po pachy (np. wszechobecny plastik, kulminacja napiecia w postaci papierowych oczu misia w szafie, ufoludki w dresach tanczace bosanowe i "przybijajace piatke"), ale ogolna wymowa filmu jest w porzadku. Za to "Fire in the Sky" bardzo mi sie podobal (w ogole okazalo sie, ze go juz ogladalam, ale prawie nic nie pamietalam). Niesamowita historia ukazujaca nie tyko stereotypy nt UFO i obcych, ale rowniez ludzkich zachowan, i tym bardziej przekonujca, iz podobo oparta na prawdziwych wydarzeniach... tak wiec dzieki za cynk ;)
"Słowo Bóg jest dla mnie niczym więcej niż słowem i wytworem ludzkiej słabości, a Biblia zbiorem dostojnych, ale jednak prymitywnych, legend, które są na dodatek dość dziecinne. Żadna interpretacja, niezależnie od tego jak subtelna, nie może (dla mnie) tego zmienić" A. Einstein
ODPOWIEDZ

Wróć do „UFOLOGIA I INNE ZAGADNIENIA”