Nawiedzenia: Naruszony wieczny spokój

Duchy, Zjawy, Klątwy
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Nawiedzenia: Naruszony wieczny spokój

Post autor: Rysiek23 »

[ external image ]Według szacunków organizacji SPR, niemal jedna-dziesiąta przypadków rzekomych nawiedzeń ma miejsce w budynkach lub na obszarach poddawanych renowacji lub przebudowie. Historie o duchach, które dawały o sobie znać w czasie, gdy do domu wprowadzali się nowi właściciele można traktować jako współczesne legendy, choć zdarzają się opowieści wykraczające poza ten schemat. Przykładem może być budowa obwodnicy w Południowym Yorkshire, która poskutkowała lawiną doniesień o obserwacji różnego typu zjaw?



O NAWIEDZONYCH MIEJSCACH W SERWISIE INFRA
Ostatnio zmieniony pt maja 11, 2012 9:36 am przez Rysiek23, łącznie zmieniany 1 raz.
Silny
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: czw maja 10, 2012 11:35 pm
Kontakt:

Re: Nawiedzenia: Naruszony wieczny spokój

Post autor: Silny »

Dokładnie... Dom, oraz budynek mogą być całkowicie nowe i "nienaruszone" jeśli chodzi o byty niematerialne, jednak do opisanych przez Ciebie zjawisk może dochodzić nawet ze względu na ziemię, na której zamieszkamy. Wystarczy, że ktoś na niej zginął, lub działy się przerażające rzeczy, a negatywna energia da o sobie znać... Taka przestroga.

Odnośnik do linku "CAŁOŚĆ W SERWISIE INFRA" nie działa. Bynajmniej u mnie wyskakuje błąd 404, stąd nie mogę zapoznać się z artykułem, a dopowiadam jedynie Twój krótki wstęp, Ryszardzie.

Pozdrawiam i witam jednocześnie wszystkich użytkowników ze względu na to, iż jest to mój pierwszy post na tym forum.
To tylko moje zdanie na ten temat... ;-)
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Nawiedzenia: Naruszony wieczny spokój

Post autor: Rysiek23 »

Witam serdecznie na Forum. Artykuł faktycznie został usunięty w ramach "odświeżania" portalu. Polecam inne artykuły na temat nawiedzonych miejsc:



-KLIK-



Oraz nasze audycje z udziałem Grzegorza Tarczyńskiego pt. "Poltergeist" o podobnej tematyce:



-POSŁUCHAJ-



-POBIERZ-
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Nawiedzenia: Naruszony wieczny spokój

Post autor: danut »

Tak wyraźnie coś jest z pozostawieniem negatywnej energii w miejscach, w których dochodziło do bestialstwa, tragicznych wydarzeń, zbrodni, tragedii i tym podobnych sytuacji. Ja pisałam znam osobiście takie miejsce, tam podczas wojny i ciągłych walk partyzanckich zginęło tyle ludzi, że stosy ludzkich kości przewożono ze zbiorowej mogiły w lesie na cmentarz jakiś czas po wojnie, czy zdołano odnaleźć wszystkie? Chodzą pogłoski, że nie, bo kulka w głowę nie raz przytrafiła się osobom nie związanym z walkami i czysta grą.Opisywałam o tej białej łani, którą starsi ode mnie ludzie widywali w tamtym miejscu i innych zjawiskach.Tylko co zachodzi tam teraz zastanawia mnie jeszcze bardziej, ktoś wybudował opodal piękny dom, miał szczęśliwą rodzinę.. hmm dwa samobójstwa, tragiczny wypadek młodej kobiety w ciąży, żniwo i śmierć.Zło sieje zło, nieszczęścia się panoszą..?
Ostatnio zmieniony pt maja 11, 2012 9:47 am przez danut, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „DUCHY”