Mózg a świadomość

Doświadczenia wyjścia z ciała, stany bliskie śmierci, sny...
Awatar użytkownika
Zbyszek
Homo Infranius Plus
Posty: 901
Rejestracja: wt cze 01, 2010 6:49 am
Kontakt:

Re: Mózg a świadomość

Post autor: Zbyszek »

Tak od lat zameczalem sie percepcja czlowieka, jej dzialaniem, co i jak, percepcja fizyczna jak i duchowa. Wczoraj wpadl do mnie znajomy duch, gdy sleczalem przed monitorem, nie majac okularow. Ledwo bylo co widac, gdyz literki skakaly mi przed oczyma. Wtedy on wyciagnal mi wzrok jakos w srodku i patrze, widze jak za starych czasow. Pytam sie wiec go, NIE MOZE TAK ZOSTAC,W odpowiedzi wzrok sie znowu rozkwasil. Ponawiam pytanie skoro taki chetny do rozmow, to jak to jest z tymi neuronami. Ha,ha, odpowiedzial tak calkiem prosto. To wlasnie on tak robi- nasz duch, to on monitoruje zmysly. Bylo jeszcze male info dotyczace bla bla bla , ale za duzo pisania. Urwalilem sobie to przekonanie w calym pakiecie wchlaniajac transfer motywacyjny i przestalem sie interesowac zagadnieniem. Ksiazki o mozgu odstawilem do kata.

Niby nic niezwyklego. Mozna spytac czym jest wiec ta ewolucja. Kto i jak wymusza na czaszce jej ksztalt w dzialaniu i do czego dazy? Gdzie pierwowzor?
Ostatnio zmieniony śr maja 23, 2012 8:37 am przez Zbyszek, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „OOBE, LD, NDE, HIPNOZA”