Kolejna prowokacja

Wiadomości z kraju i ze świata
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Kolejna prowokacja

Post autor: azor »

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/msw-reaguje...,wiadomosc.html



Prowokacja celowo i zamierzona w serce Polski. Tylko jakoś Angole nie widzą u siebie co sie dzieje, no ale BBC to stacja sterowana przez żydostwo a Ci uwielbiają jak mówi się o antysemitach a w Polsce szczególnie.
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Kolejna prowokacja

Post autor: Rysiek23 »

Arku znowu używasz terminów typu "żydostwo" nie rozumiejąc, że może być to obraźliwe. Dokument BBC jak to dokument, pokazuje niestety dużo prawdy. W każdym razie tam nie użyto zwrotu "polactwo" a pewnie obruszyłbyś się bardzo na to.
Awatar użytkownika
flying humanoid
Infrańczyk
Posty: 108
Rejestracja: sob maja 26, 2012 3:24 pm
Kontakt:

Re: Kolejna prowokacja

Post autor: flying humanoid »

Jako że jestem nowy na forum, uszanuje bardziej doświadczonego forumowicza, i powstrzymam się od stanowczej oceny. Ale użyty zwrot faktycznie bardziej przypomina plucie jadem rodem z onetu, lub innych tandetnych portali.



Jestem na świeżo po obejrzeniu tego "filmiku" dlatego zabieram głos (dokumentem bym z pewnością tego nie nazwał).

BBC to mainsream, i niezależnie od tego czy to cześć "światowego" spisku czy nie, gdybym miał zrobić dokument o polskich stadionach wyglądał by pewnie podobnie. Oczywiście jest przerysowany, w 30 minutach upchano same ekstrema, ale niestety jest to cześć polskiej stadionowej rzeczywistości.

Wystarczy przejść się 15 min po pierwszym lepszym polskim mieście żeby natknąć się na swastykę, albo łysych bezmózgów niosących na ślepo takie slogany.

Pozostaje mieć nadzieje że Euro pozytywnie zweryfikuje ten obraz.

O ile kogoś z zachodu stać na ceny w naszych hotelach...
Ostatnio zmieniony wt maja 29, 2012 6:49 pm przez flying humanoid, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Kolejna prowokacja

Post autor: azor »

[quote name='RysiekINFRA' post='97638' date='29 maj 2012 - 20:30']Arku znowu używasz terminów typu "żydostwo" nie rozumiejąc, że może być to obraźliwe. Dokument BBC jak to dokument, pokazuje niestety dużo prawdy. W każdym razie tam nie użyto zwrotu "polactwo" a pewnie obruszyłbyś się bardzo na to.[/quote]



A co to już jest obraźliwe od kiedy !!!!bez jaj Panowie :D widze że nadajemy na innych falach a BBC zrobił takkk dokument oparty w duzej mierze na kłamstwie jak ostatnio o Lwowie !



Przy okazji sam znak swastyki nie jest nazistowskim wytworem nawet w Polsce go używano to tak gwoli ścisłości.
Ostatnio zmieniony wt maja 29, 2012 7:28 pm przez azor, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Kolejna prowokacja

Post autor: Rysiek23 »

Flying cieszę się z takiej opinii na Forum. Agresja, nienawiść i ksenofobia na polskich stadionach to realny problem i zagrożenie. Dobrze więc, że "żydostwo" nam to wytyka :)
Ostatnio zmieniony wt maja 29, 2012 7:25 pm przez Rysiek23, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Kolejna prowokacja

Post autor: azor »

[quote name='flying humanoid' post='97647' date='29 maj 2012 - 22:48']Jako że jestem nowy na forum, uszanuje bardziej doświadczonego forumowicza, i powstrzymam się od stanowczej oceny. Ale użyty zwrot faktycznie bardziej przypomina plucie jadem rodem z onetu, lub innych tandetnych portali.



Jestem na świeżo po obejrzeniu tego "filmiku" dlatego zabieram głos (dokumentem bym z pewnością tego nie nazwał).

BBC to mainsream, i niezależnie od tego czy to cześć "światowego" spisku czy nie, gdybym miał zrobić dokument o polskich stadionach wyglądał by pewnie podobnie. Oczywiście jest przerysowany, w 30 minutach upchano same ekstrema, ale niestety jest to cześć polskiej stadionowej rzeczywistości.

Wystarczy przejść się 15 min po pierwszym lepszym polskim mieście żeby natknąć się na swastykę, albo łysych bezmózgów niosących na ślepo takie slogany.

Pozostaje mieć nadzieje że Euro pozytywnie zweryfikuje ten obraz.

O ile kogoś z zachodu stać na ceny w naszych hotelach...[/quote]



A co to za miasta możesz sprecyzować miałeś stoper w ręku, że tak precyzyjnie trafiłeś na polskich nazistów spod swastyki to co piszesz jest juz bardzoooo przerysowane.
Awatar użytkownika
flying humanoid
Infrańczyk
Posty: 108
Rejestracja: sob maja 26, 2012 3:24 pm
Kontakt:

Re: Kolejna prowokacja

Post autor: flying humanoid »

widzisz... chwytasz się słów i stwierdzeń jak przytoczone "15 min". Może faktycznie (i na całe szczęście), nie na każdym rogu w Polsce widnieje wymazana swastyka. Ale jestem ze Szczecina, mieszkam we Wrocławiu, i tylko niepoprawny optymista albo kłamca powie że w tych miastach taki widok się nie zdarza.

Piszesz również że swastyka to nie wytwór nazizmu. Każdy kto trafia na takie forum, myślę że świetnie zdaje sobie z tego sprawę więc nie wiem po co w ogóle przywoływać taki argument. Nie powiesz mi że większość swastyk pod stadionami jest malowana przez np. Azjatów jako symbol szczęścia ;)
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Kolejna prowokacja

Post autor: azor »

Jakoś byłem wielokrotnie we Wrocławiu i nie zauważyłem ludzi ze swastykami nawet w Nowej Hucie w Krakowie tego nie zauważyłem a jestem tam co trzy tygodnie. Zatem w sprawie genezy swastyki poszukaj w necie ponieważ nie jest to wytwór nazistowskich Niemiec. A od kibiców rozpowszechniających takie znaki są odpowiednie organy czy związki klubowe. W Niemczech na targach kolekcjonerskich runy Waffen SS czy swastyka są zawsze przykryte ponieważ jest to karalne.
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Kolejna prowokacja

Post autor: Arek 1973 »

Powracając do tematu.

Uważam że to rozbawiająco śmieszne że Anglicy mają się obawiać polskich chuliganów, to przecież Anglia słynie z zamieszek na stadionach, to oni się napierdzielają kiedy tylko popadnie, to ich chuliganie robią syf i burdy na całym świecie.

Jeżeli jakiś Anglik ma mieć stracha przed polskimi kibolami to u siebie w domu także nie powinien iść na żaden mecz
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Kolejna prowokacja

Post autor: Przemekkk666 »

[quote name='Arek 1973' post='97669' date='30 maj 2012 - 17:02']Powracając do tematu.

Uważam że to rozbawiająco śmieszne że Anglicy mają się obawiać polskich chuliganów, to przecież Anglia słynie z zamieszek na stadionach, to oni się napierdzielają kiedy tylko popadnie, to ich chuliganie robią syf i burdy na całym świecie.

Jeżeli jakiś Anglik ma mieć stracha przed polskimi kibolami to u siebie w domu także nie powinien iść na żaden mecz[/quote]



Dokładnie tak :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „WYDARZENIA I POLITYKA”