Polski Reptilianin (1992)

Historyczne przypadki spotkań z obiektami UFO i ich pasażerami.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Polski Reptilianin (1992)

Post autor: azor »

[quote name='Pantanal' post='79270' date='10 styczeń 2011 - 00:00']Azor, z tego co pamietam, to chyba nawet wykryto po tym robaku jakieś wygniecenie w zbożu czy coś... Odkopałem coś w moich starych archiwach i zauważyłem, że ta świadek była jednak osobą "z przeżyciami", a więc kimś w rodzaju etatowego spotykacza UFO - a do tych zawsze podchodziłem sceptycznie.

Co do statystyk, o których mówisz, to masz rację. Pisał o tym chyba Vallee, że następuje kulminacje w porze, o której mówisz, a następnie wszystko spada i kulminuje się jeszcze raz za dnia. I tak właśnie trzeba niekiedy podchodzić do zjawiska UFO, tzn. całościowo, z uwzględnieniem najciekawszych relacji.

Jestem ciekaw, jak z tego typu "rozkładem dobowym" jest w Polsce, choć w innym ujęciu, to jak zauważyłem chyba twoje Podkarpacie króluje w liczbie raportów :) Ciekawe czego jest to wynikiem.[/quote]





Pantanal ta osoba z ''modliszką'' a wygniecenia w zbożu to dwa inne zdarzenia to drugie miało miejsce /Wylatowa w 2003 roku tam gdzie wisiała ta kula i te przygarbione istoty buszowały w zbożu. Tak należy podchodzić zawsze sceptycznie bez emocji. Rozkład dobowy obserwacji UFO opisany był w ''UFO nad Polską''



Tak z Podkarpacia napływa do mnie sporo raportów ostatnio znów CE-1 z Jarosławia ale z 1993 roku pierwszą przyczyna jest to że od lat tutaj nikt nic nie robił nie było badaczy, ufologów teren był białą plamą na mapie ufologicznej Polski do 1996 roku od kiedy postanowiłem zająć sie tym bardziej ''poważnie'' dlatego sporo zdarzeń jest wiekowych od 1934,1938,1944 itp., aktualnie robię małą statystykę obserwacji na razie NL mam około 140 co nie znaczy że to wszystko ''prawdziwe UFO'' CE wszystkich mam około 30 to poważna i najbardziej wiarygodna grupa obserwacji. Rozkład dobowy dobry pomysł muszę z czasem zobaczyć szczególnie w odniesieniu do CE. Czy króluje nie wiem sądzę że za mało jest osób rejestrujących w Polsce i nie mamy pełnego obrazu Dolny Śląsk też był w ''lidze'' od lat jak teraz nie wiem Pan Krzyżanowski z tego co widzę niezbyt lubi się dzielić z innymi tym co rejestruje !!!



Bodaj Valle pisał że środa jest/była dniem w których UFO w USA najchętniej się pojawia ;)
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Polski Reptilianin (1992)

Post autor: azor »

Moim zdaniem inteligencja steruje naszą świadomością i to ona decyduje czy chcemy zobaczyć szarego czy ''blondyna'' zauważcie jak dzieci, które przeżyły Ce-0 opisują te istoty.
chmura
Infrzak
Posty: 39
Rejestracja: pn mar 26, 2007 2:20 pm
Kontakt:

Re: Polski Reptilianin (1992)

Post autor: chmura »

Zastanawiam sie czy sa jakies znane wam relacje o obserwowaniu obcego najlepiej wraz z obserwacja statku w czasie zlej pogody,tzn ulewy czy sniezycy. Czy stwierdzono, ze na jakiegos kapie, na skore czy tam ubranie? Kojarzycie cos?



Kilka dni po tej mysli ogladam sobie odcinek 13 posterunku (pierwsza seria odc9) a tam samoczynnie pada odpowiedz na moje pytanie "w taki deszcz kosmici nie wysiadaja z latajacych spodkow" haha :guilty:



[quote name='azor' post='83037' date='23 marzec 2011 - 16:18']Moim zdaniem inteligencja steruje naszą świadomością i to ona decyduje czy chcemy zobaczyć szarego czy ''blondyna'' zauważcie jak dzieci, które przeżyły Ce-0 opisują te istoty.[/quote]



jak opisuja to dzieci myslalem ze podobnie do doroslych, ale moge niepamietac? mozesz rozwinac ta mysl z dziecmi.
ufoblog
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: czw cze 14, 2012 9:11 am
Kontakt:

Re: Polski Reptilianin (1992)

Post autor: ufoblog »

Hmm...sam pozostaje sceptykiem odnośnie reptilian i innych teorii głoszonych przez Davida Icke'a. Zwykły naciągasz i sekciarz według mnie. Znalazł sobie wygodny sposób na życie. Jakieś zdjęcia z tej relacji mogłyby uwiarygodnić zeznania świadków
UFO - Wszystko o fenomenie UFO, UFOBLOG
ODPOWIEDZ

Wróć do „HISTORIA SPOTKAŃ Z UFO”