Czerwone swiatla

Raporty, zdjęcia i nagrania UFO ze świata.
Adogard
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: pn cze 11, 2012 8:13 pm
Kontakt:

Czerwone swiatla

Post autor: Adogard »

Hej. Jak widać po ilości postow jestes nowy ;D.

Wracalem z pracy (9czerwiec 2012) okolo godziny 22.30. Na niebie zauwazylem 5 czerwonych kul. Byly dosc sporo oddalone od siebie. tworzyły romb a 5 kula byla z lewej strony tego rombu. Swiecily intensywnie poczym momentalnie zgasly. Ktos to moze widział? Jestem ze srodka polski. Jak cos to moge pogladowy rysunek zrobic.
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Czerwone swiatla

Post autor: arek »

zawsze rysunek jest mile widziany ,a ten środek Polski to ? Jak oceniasz wysokość przelotu tych kul ?

zgasły równocześnie czy prawie równocześnie ,jakie były warunki atmosferyczne ,wiatr ?
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Niewerbalny
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: czw cze 14, 2012 5:01 pm
Kontakt:

Re: Czerwone swiatla

Post autor: Niewerbalny »

Witam. Też jestem nowy.



Czerwone światła ułożone w romb? Jest mi to znane.





Widziałem takie zjawisko około niecałych dwóch tygodni temu.



Nad poligonem wojskowym w Biedrusku (co może sugerować, że były to obiekty wojskowe, jednak z chęcią bym się dowiedział, czy może ktoś z was ma jakieś sugestie co to mogło być).



Kule te świeciły się światłem tak zwanym punktowym, czyli nie było wokół nich aureoli/poświaty takiej jaką widzimy obserwując np. gwiazdy, lampy, Unosiły się może 100m nad drzewami. Poruszały się bardzo szybko, zmieniając kierunki.



- Leci w górę, nagle w ciągu ułamka sekundy skręca w prawo, potem znowu w dół, potem w prawo, potem w lewo... itd.









Zjawisko trwało około 1 minuty.



Nie były to flary targane przez wiatr lub race. Mieszkam przy poligonie już długo i przyzwyczaiłem się do różnych błysków i świateł w nocy. Jednak "to" widziałem po raz pierwszy w życiu.
ODPOWIEDZ

Wróć do „RELACJE ZE ŚWIATA”