Zwierciadła - przełamać przyszłość

Filmy o najnowszych odkryciach naukowych, badaniach, teoriach
Awatar użytkownika
Zbyszek
Homo Infranius Plus
Posty: 901
Rejestracja: wt cze 01, 2010 6:49 am
Kontakt:

Re: Zwierciadła - przełamać przyszłość

Post autor: Zbyszek »

[Szkoda , ze nie powiedzieli co naprawde robili. Bylo widac druty a wiec nie tylko blacha jest wazna. Bruce Moen wlazl w skrzynke z drutow pod napieciem i narzekal, ze sie nie dalo podrozowac mentalnie, Znajomy Leon magnesiarz przegania duchy magnesami neodymowymi z dobrym skutkiem. Mowi ze nie energie nimi tepi a same baterie, ktore je gromadza.. Samo zjawisko kumulowania energi jest niezwykle ciekawe. Kiedys cale cialo mi sie grzalo, mailem za swoje Purchlilem energie na rekach jak wrzaca woda w gotujacym kubelku, Wychodzilem wtedy w ciele eterycznym, psujac co sie dalo. Potem sie jeszcze okaze ze i piramidy, to tez niezle gagatki a my nasluchalismy, ze paranormalne to napewno jest niemozliwe.

Dzisiaj spotkalem wrozke kwiaciana, siedziala pod rozami, potrzebowalem taka bo maluje obrazek o duch lasu. Budzie sie w nocy i jasno jak za dnia. Spogladam przez okno a tam lata pod kwiatkami wrozka i patrzy, Ona patrzy, to ja tez patrze i nagle dala dyla. Pomalowana byla szminka jak podrostek. Uf szkoda ze uciekla. haha
Ostatnio zmieniony sob cze 23, 2012 1:53 pm przez Zbyszek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Andrzej 58
Weteran Infranin
Posty: 1041
Rejestracja: sob maja 09, 2009 4:20 pm
Kontakt:

Re: Zwierciadła - przełamać przyszłość

Post autor: Andrzej 58 »

Ale się porobiło :D Rosjanie wpadli na trop - i bardzo dobrze.Pod koniec trzeciej części autor cytuje Nostradamusa(mój konik ostatnio).Rzeczywiście Nostradamus wskazuje miejsce( a nawet trzy) .Pada nawet liczba 70 w odniesieniu do pozycji geograficznej.Ale to nie wszystko ,Michel napisał też ,kto to robi i w jaki sposób.Zwierciadło to tylko jeden z typów reflektora.Aluminium może być ,bo dotyczy to promieniowania nie wydzielającego ciepła.Antena Nostradamusa była żelazna-podobna do mojej w czasie opisanego w pierwszej centurii pierwszego czterowiersza zdarzenia.Opisany tam człowiek sam mógł formować fale drżącą ręką.To elektromagnetyzm i możliwość wpływania na umysł ludzi tą drogą i tworzenie zaprogramowanych wydarzeń.Stąd wrażenie przesunięcia czasu i istnienia możliwości wędrówki w czasie.
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Zwierciadła - przełamać przyszłość

Post autor: danut »

Andrzeju o to chodzi, że nie wrażenia ale prawdziwe przesunięcia, nakładania, przesuwania czasu- przekierunkowania czasu i rzeczywistosci- w tym rzecz i sedno!
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Zwierciadła - przełamać przyszłość

Post autor: Katarzyna_1 »

[quote name='Andrzej 58' post='98250' date='23 czerwiec 2012 - 20:20']Ale się porobiło :D Rosjanie wpadli na trop - i bardzo dobrze.Pod koniec trzeciej części autor cytuje Nostradamusa(mój konik ostatnio).Rzeczywiście Nostradamus wskazuje miejsce( a nawet trzy) .Pada nawet liczba 70 w odniesieniu do pozycji geograficznej.Ale to nie wszystko ,Michel napisał też ,kto to robi i w jaki sposób.Zwierciadło to tylko jeden z typów reflektora.Aluminium może być ,bo dotyczy to promieniowania nie wydzielającego ciepła.Antena Nostradamusa była żelazna-podobna do mojej w czasie opisanego w pierwszej centurii pierwszego czterowiersza zdarzenia.Opisany tam człowiek sam mógł formować fale drżącą ręką.To elektromagnetyzm i możliwość wpływania na umysł ludzi tą drogą i tworzenie zaprogramowanych wydarzeń.Stąd wrażenie przesunięcia czasu i istnienia możliwości wędrówki w czasie.[/quote]

No właśnie, dlatego napisałam, że w tym filmie każdy znajdzie coś dla siebie ciekawego. :Geek:
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
ODPOWIEDZ

Wróć do „NAUKA”