OOBE - Wasze Doświadczenia

Doświadczenia wyjścia z ciała, stany bliskie śmierci, sny...
Awatar użytkownika
afx
Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: wt gru 30, 2008 5:52 pm
Kontakt:

Re: OOBE - Wasze Doświadczenia

Post autor: afx »

jedna z pierwszych swiadomych eksterioryzacji:



leze na plecach koncentruje sie na oddechu..ktory stopniowo wyplycam

leze i powtarzam afirmacje ktora sobie wczesniej przygotowalem..

po okolo 30 minutach zmienaim pozycje i ukladam sie na boczku

leze dalej afirmacja + plytki oddech przez polotwarte usta..

pojawia sie paraliz przysenny...na chwile trace swiadomosc

aby po chwili ja odzyskac..

nie panuje juz nad cialem fizycznym ale nadal w nim jestem

czuje za to jak zmysl wzroku i sluchu zlewa sie w jednosc

pojawiaja sie mysloksztalty/jakies dzwieki/ktos cos mowi/..a wszystko to niczym spirala

wedroje przez czakre 3go oka prosto do mojej glowy...

okej..bardzo przyjemne uczucie

Ogarnia mnie niebywale cieplo,cieplo tak wieelkie jakiego nie doswiadczalem w Fs

czuje ze powoli sie unosze..

jestem kilkanascie cm nad swoim fizycznym cialem , widze je jak sobie spokojnie spi

nie mam ciala astralnego..jestem kula...kula energii,otacza i przeszywa mnie jakas energia..ta energia to MILOSC... laduje pod sufitem i sie zakotwiczam

wydaje mi sie ze mam zamkniete powieki,a jednak widze ze w pokoju brakuje mebli a te co widze sa rozmieszczone inaczej..wzrok jest poszerzony o dobre kilkadziesiat stopni..widze to co jest z przodu i to co jest po bokach..

za oknem jest piekny zachod slonca

lewituje dalej...na scianie za ktora jest pokoj rodzicow pojawia sie cos co przypomina dziore..szara dziore..zagladam tam i widze pokoj rodzicow.. ustawienie mebli,kolor scian sa identyczne jak w fizycznym swiecie...

patrze na sciane po przeciwnej stronie...za nia jest budynek telekomunikacjii..na scianie zas dziora..zagladam w nia..widze wieklie uzadzenia elektroniczne,komputery...zero ludzi...nie ma tam nikogo...

starczy tego podgladania

chce polatac..gdzies w pieknej krainie

rozpedzam sie powooli...zaczynam czuc wiatr na twarzy,ale nic nie widze..jest ciemno

ciemnosc/ciemnosc/ciemnosc...powoli trace predkosc..jakas sila sciaga mnie spowrotem do FC

jestem spowrotem,budze sie,czuje sie wybitnie wspaniale

musze komus o tym opowiedziec,porozmawiac..przekazac to dalej



:sorka za stylistyke i bledy:
X-COM Defense
Flamerog
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: ndz paź 10, 2010 7:12 pm
Kontakt:

Re: OOBE - Wasze Doświadczenia

Post autor: Flamerog »

Po raz pierwszy przeżyłem ten stan pół roku temu wieczorem leżałem na łóżku i nie chciało mi się spać więc leżałem tak i leżałem z zamkniętymi oczami nagle poczułem chłód chciałem wstać czułem się jakbym próbował wyjść z jakiejś ,,galarety" udało mi się wyjść i ujrzałem całkowicie zmienione wnętrze swojego pokoju (z początku sufit falował) meble były w innych miejscach a na środku stało coś wyglądające jak stół był z takich jakby okręgów(wiem jak wyglądał ale nie potrafię wam go opisać).

Było cicho widziałem wszystko w szarych barwach unosiłem się nad ziemią ale nie latałem normalnie mogłem chodzić gdy spojrzałem za siebie(a miałem taką ochotę od razu po wyjściu z tego galaretowatego czegoś) zobaczyłem siebie leżącego na łóżku podszedłem do łóżka dotknąłem swojej ręki i nagle coś jakby jakaś siła wciągnęła mnie do ciała poczułem jakby to coś wciągało mnie przez tą ,,galaretę" obudziłem się natychmiast po tym nie mogłem złapać oddechu ale czułem spełnienie.

Chciałem ponownie wejść w ten stan i udało mi się jakiś tydzień po pierwszym opuszczeniu ciała(tym samym sposobem co wcześniej czyli leżałem na łóżku z zamkniętymi oczami oddychałem spokojnie) Znowu poczułem chłód znowu wydostawałem się z tej ,,galarety" gdy wstałem zauważyłem brak dziwnego stołu który stał na środku pokoju w poprzedniej podróży sufit nie falował ale meble nadal były w innych miejscach. Panował ten sam spokój i ta sama cisza co w poprzedniej podróży widziałem wszystko w szarych barwach podszedłem do okna i zobaczyłem niebo ciągnące się bez granic szare niebo chciałem wyjść ale bałem się że nie wrócę do ciała chciałem także otworzyć drzwi do następnego pokoju ale trochę bałem się co jest za nimi gdyż to koło nich czułem największy chłód. Zaczęło robić mi się słabo więc szybko podszedłem do łóżka i dotknąłem swojej ręki obudziłem się trochę wystraszony.



Polecam wszystkim osiągnąć ten stan gdyż bardzo fajnie się w nim poruszać może być zimno i strasznie ale po przebudzeniu czujemy się spełnieni.Czytałem że osoby które przeżyły OOBE czuły ciepło albo były kulami energii nie wiem dlaczego ja czułem zimno i miałem swoją postać.

Czytałem że podczas OOBE pojawić się mogą nasza lęki pewna kobieta pisała że podczas podróży nagle zaczęły się pojawiać dzikie psy które biegały na około jej gdy to przeczytałem zaprzestałem wchodzenia w OOBE gdyż boje się że moje lęki pojawią się i będę musiał stawić im czoła.



Pisałem tak jak było przepraszam z góry za błędy brak przecinków i małą ilość kropek ale ja tu nie pisze poezji tylko własne przeżycia.
Korybut
Infrańczyk
Posty: 107
Rejestracja: czw lut 25, 2010 12:43 pm
Kontakt:

Re: OOBE - Wasze Doświadczenia

Post autor: Korybut »

No i który to już raz miałem okazję doświadczyć OOBE i znów wszystko zepsułem. Tym razem obudziłem się dziś w nocy i starałem się znów zasnąć. Jednak od razu poczułem, że moje ciało już śpi a "ja" nie. Zasypianiu ciała towarzyszył trochę drażniący szum w uszach. No i bardzo intensywnie czułem tzw. "wibracje" od czubka głowy do samych stóp, mimo że nie mogłem niczym ruszyć. Jednak gdy już chciałem się zabrać za eksperymentowanie niepotrzebnie skupiłem się na oddechu. Gdy tylko się na nim skupiłem, przestałem oddychać i przez to ze wszystkich sił próbowałem się obudzić. Moment przebudzenia z takiego stanu jest dosyć nieprzyjemny. Z resztą sama utrata kontroli nad oddechem też nie była ciekawym doświadczeniem. No nic.. trzeba spróbować innym razem.

Co ułatwiło mi wejście w ten stan? Zapewne gorzka żołądkowa z dnia poprzedniego ;)
Dzielmy się wiedzą, bo ona jest kluczem do wszystkiego
matino3
Infranin
Posty: 241
Rejestracja: pn kwie 27, 2009 7:45 pm
Kontakt:

Re: OOBE - Wasze Doświadczenia

Post autor: matino3 »

[quote name='mandarin' post='86513' date='05 lipiec 2011 - 01:16']Znam te stany choć pamiętam je tylko fragmentarycznie. Tych najmocniejszych przeżyć wogule nie zapamiętałem, a dowiedziałem sie o tym że zaszły, po tym że rodzina widziała dwa razy mojego ducha - a nawet wtedy nie mieli bladego pojęcia że w tej chwili w innym miejscu próbowałem wyjść z ciała.



Warto też wiedzieć o tym:



http://www.egzorcyzmy.katolik.pl/index.php...body-experience[/quote]





Jestem pod wielkim wrażeniem samego siebie, że udało mi się przeczytać chociaż połowę ww artykułu. Naprawdę nie lubię, kiedy w jakiekolwiek sprawy wpycha się na siłę Jezusa, Boga, kościół, grzechy i inne. Niestety dla mnie jest to pseudoartykuł pseudokatolików, którzy z pewnością z wielką chęcią by spalili jakąś "czarownicę" na stosie na rynku.
Ostatnio zmieniony pn lip 04, 2011 9:31 pm przez matino3, łącznie zmieniany 1 raz.
:)

Kajsaki
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: pt lip 29, 2011 6:48 pm
Kontakt:

Re: OOBE - Wasze Doświadczenia

Post autor: Kajsaki »

No wlasnie,tez wytrwalem do konca tego artykulu.Facet chce dobrze i nie mozna mu tego brac za zle,jest tylko pytanie do niego skoro za pare lub paredziesiat lat i tak przeniesie sie do astralu,to czy nie lepiej byloby sie na to juz teraz przygotowac.Dobre uczynki wykonywane ze strachu przed "kara boska" niczego nie zmienia,natomiast podniesienie swojej swiadomosci poprzez wspolczucie(czucie wespol-nie mylic z litoscia) i milosc z rownoczesnymi probami zbadania tamtych planow moga przyniesc pozytywne rezultaty.Poza tym Kosciol jako urzad manipulujacy umyslami milionow "barankow" na calym swiecie od wiekow, przestaje byc w dzisiejszych czasach przykladem moralnosci a tym bardziej przetal byc juz dawno wiarygodnym przedstawicielem oswieconej istoty jaka byl Chrystus.
Awatar użytkownika
Sandra
Homo Infranius
Posty: 429
Rejestracja: pt lut 12, 2010 2:05 pm
Kontakt:

Re: OOBE - Wasze Doświadczenia

Post autor: Sandra »

Tak mi się przypomniało, po tym jak Zbyszek o tych swoich ciałkach mówił :D





Śniło mi się że schodzę po schodach na swojej klatce. Na półpiętrze mijam się z jakimś facetem, i on nagle cały we mnie wniknął, okropne to było uczucie, zaraz się obudziłam bo to był szok i zaskoczenie.



Zbyszek w swoich audycjach wspominał o ciałkach i tych nachalnych po drugiej stronie. ;)



Albo następne zdarzenie, leżę w takim półśnie, nagle czuje że od nóg zalewa mnie taka jakaś gęsta masa coś ala smoła, zaczynam krzyczeć, a ta masa wyżej się przemieszcza w stronę głowy, więc zaś krzyczę, potem to już nie mogę krzyczeć bo ta masa całą mnie pokryła i nie mogłam się ruszyć, masakra strach okropny, czułam jak krzyk zamiera mi w gardle, obudziłam się.
ODPOWIEDZ

Wróć do „OOBE, LD, NDE, HIPNOZA”