Chrześcijanie i problem z kosmitami

Ufologia, badania, obcy, kontakt i inne kontrowersyjne tematy.
valdemar99
Infranin
Posty: 288
Rejestracja: wt mar 08, 2011 6:58 pm
Kontakt:

Re: Chrześcijanie i problem z kosmitami

Post autor: valdemar99 »

SebaSan1981: :) :) :) ale ja myślę że w tych sprawach kosmici będą wyrozumiali i zarówno Pan jak i ja przeżyjemy ich wizytę...... ;)
argus
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: sob lis 19, 2011 8:05 pm
Kontakt:

Re: Chrześcijanie i problem z kosmitami

Post autor: argus »

Zakładanie że ktoś kto mieni nazywać się bogami, Bogiem może potrzebować do czegoś religii czy w o gule wiary w Istotę Wyższą jest bezpodstawne. Wiara nie jest im potrzebna, posiadają wiedzę. Łudzenie się, że mogą próbować przejść na chrześcijaństwo, religię, którą tysiące lat temu sami zainspirowali jest niedorzeczne. Samo to,że mogli by potrzebować do czegoś religii -mniej istotne już jakiej- ,czcić coś lub kogoś - dla mnie, osobiście - wydaja się idiotyczne i śmieszne. Religii potrzebują istoty słabe psychicznie, ułomne fizycznie, bezustannie lękający się kresu swoich dni, niepewne jutra. Rozchwiany emocjonalnie, agresywny, schorowany - niedorozwinięty gatunek ludzki - jest tego dobrym przykładem. Wiele się zmienia i u nas, coraz więcej ludzi, zwłaszcza młodych rezygnuje z religii. Niestety u większości pozostaje wiara -wiara w Istotę Wyższą. W zderzeniu religii z wiedzą - religia nie ma szans. W zderzeniu wiedzy i wiary wynik jest wyrównany. Zderzając ze sobą wiarę i kolosalną wiedzę nawet wiara ostatecznie przegra. Sugerując, że rasa -rasy, nieporównywalnie z nami zaawansowane technicznie, zdolne dotrzeć na Ziemię milenia temu, doraźnie ingerujący w rozwój życia na tej planecie i bezustannie ingerujący w rozwój człowieka potrzebują wiary czy religii obraża ich rozum. Myślę, że w tej kwestii Kościół Katolicki jak i inne religie, gdy ewentualny kontakt nastąpi, nic nie zyskają.
vrilion
Infrzak
Posty: 33
Rejestracja: wt sty 03, 2012 8:00 am
Kontakt:

Re: Chrześcijanie i problem z kosmitami

Post autor: vrilion »

a ja mam jedną zasadę nie mieszam religi z ufologią nie podoba mi się gdy ktoś najezdża na kościół a sam należy do nie dużo lepszej religi albo sekty która wypaczyła mu mózg jeżeli ktoś chce sobie dyskutować na tematy religijne to zapraszam na forum jechowców a nie na forum infra... :Angry:
Ostatnio zmieniony czw kwie 26, 2012 1:55 pm przez vrilion, łącznie zmieniany 1 raz.
vrilion
Infrzak
Posty: 33
Rejestracja: wt sty 03, 2012 8:00 am
Kontakt:

Re: Chrześcijanie i problem z kosmitami

Post autor: vrilion »

wiadomo nie chodzi mi oto jakoby obcy byli boskimi istotami lecz o mieszanie wątku ufologicznego z polityką kościelną typu kościół się rozpadnie kiedy przybędą obcy :NotDoneCare:

po pierwsze obcy są tutaj na ziemi od dawna tylko że rządy to ukrywają po drugie kościół fakt mógłby się rozpaść ale tak się by nie stało ze względu nato że kościół jest niezwykle silny i to że watykan przyznał że wiara w cywilizacje pozaziemskie nie koliduje z wiarą w boga który nie stworzył tylko nas ziemian ale wiele innych ras w bibli jest wiele śladów obcych odwiedzin tylko że mało kto potrafi to odczytać a problemy z wiarą w swoją religię i ufo mają ludzie przedewszystkim należący do sekt które swoim wyznawcą zabraniają nawet korzystać z internetu żeby czasami nie dowiedzieli się prawdy o tym że są w sekcie wiadomo wielu ateistów i fanatyków by się cieszyło z rozpadu kościoła katolickiego ale kościół ma podobno tagże plany ewangelizacji obcych którzy ewentualnie przybędą na ziemię.... pozdrawiam :AlienGreen:
Ostatnio zmieniony czw kwie 26, 2012 7:13 pm przez vrilion, łącznie zmieniany 1 raz.
Lifoprorue
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: wt lip 17, 2012 3:17 pm
Kontakt:

Re: Chrześcijanie i problem z kosmitami

Post autor: Lifoprorue »

Może się też okazać , że randez - vous z ''obcymi' to randez - vous z diabłem.
Ostatnio zmieniony wt lip 17, 2012 5:56 pm przez Lifoprorue, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „UFOLOGIA I INNE ZAGADNIENIA”