Rejestracje UFO nad Zakładami Magnezytowymi

Relacje, zdjęcia i doniesienia z kraju.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Rejestracje UFO nad Zakładami Magnezytowymi

Post autor: azor »

Fakt to jest już teoria spiskowa nie poparta dowodami, dowodem były dwa kręgi oraz przeprowadzona analiza - gdybyś potrzebował próbek ziemi z tego miejsca mogę podesłać jeśli masz jakieś warunki lub ktoś inny do wykonania analizy czy w glebie występują związki magnezytu ? Spróbuję poszukać skąd ZM sprowadzają surowiec ? Ciekawe że nie daleko ZM około 900 m za dwa lata budują nowe osiedle bloków to chyba stanowczo za blisko takiego zakładu a przy okazji zabiorą pod budowę teren na ktorym prowadzę czasem noce obserwacje no ale nic na to nie poradze.
Awatar użytkownika
Andrzej 58
Weteran Infranin
Posty: 1041
Rejestracja: sob maja 09, 2009 4:20 pm
Kontakt:

Re: Rejestracje UFO nad Zakładami Magnezytowymi

Post autor: Andrzej 58 »

A wiesz Arku ,że z tą analizą to niezły sposób.Muszę się zorientować ,czy aktualnie nie ma możliwości przebadania takich próbek,Kiedyś dawno temu moja komórka połączona była z laboratorium chemicznym.Zajmowaliśmy się czymś podobnym do magnezytów.Znam człowieka ,który wiele lat był szefem laboratorium,ale czy obecnie się tym zajmuje - nie wiem.Zorientuję się.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Rejestracje UFO nad Zakładami Magnezytowymi

Post autor: azor »

Świetnie Andrzeju w razie czego idę w teren i bawię się w ''kreta'' wówczas dostałem wytyczne z instytutu jak prawidłowo pobierać takie próbki - tak też robiłem m.in w Wylatowie w 2003 roku niestety paczka wysłana do instytutu w dziwny sposób zaginęła a z nią wszelkie próbki, kłosy w tym te z przestrzelinami sporo tego było. Mam Andrzeju do ''przebadania'' te okrągłe drobinki jakby metalu jakie m.in odnajdowano w piktogramach czy miejscach lądowań UFO i pewną rzecz z lądowiska UFO jaką podesłał mi w 1999 roku J. Pająk do analizy, której jednak nigdy nie udało się przeprowadzić
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Rejestracje UFO nad Zakładami Magnezytowymi

Post autor: Arek 1973 »

Azor jak będziesz coś wiedział o tych drobinkach metalu to daj proszę znać
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Rejestracje UFO nad Zakładami Magnezytowymi

Post autor: azor »

Oczywiście w zasadzie samo źródło ich pochodzenia też jest ''kontrowersyjne'' ponieważ zostało znalezione w nieregularnym owalu wyschniętej trawy w centrum Łodzi :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „OBSERWACJE Z POLSKI”