Izrael-Iran?

Wiadomości z kraju i ze świata
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Izrael-Iran?

Post autor: azor »

Oczywiście że tak bo nikt nie postępuję w tak prymitywny sposób a nie jest to pierwszy przejaw ataku na naszą wiarę z ich strony oczywiście bez echa w mediach wszystko przeszło bo wiadomo Zydów krytykować nie można bo od razu wepną Ci plakietkę antysemityzm. Masz rację Polsce daleko jeszcze do cywilizowanego kraju niestety. Druga sprawa ja do Ciebie nie piszę i nie mam zamiaru pisze na forum na Twoje odpowiedzi a to różnica chłopie. Widzisz ja wyraźnie Ci napisałem, że nie popieram takich czynów jakich podajesz Ty popierasz w każdym calu politykę Izraela a nie da się zmazać czynów jakich dokonują nagminnie Izraelczycy. Nie będziemy sie licytować o liczbę ofiar bo jak dobrze wiesz a raczej chyba nie Izrael ma o wiele więcej na sumieniu w czasie okupacji. Jestem typem człowieka, który obiektywnie chce poznać prawdę to wszystko, ale prawda nie może być przemilczana jak obecnie sie to czyni w mediach na całym świecie. Ciekawe co by to było gdyby w Polsce publicznie zniszczono Talmud, no, ale sam Talmud zachęca do niszczenia Biblii i Chrześcijańskich pism.



Shabbath 116a (p. 569).

''Żydzi muszą zniszczyć książki chrześcijan, to znaczy Nowy Testament.''



ADAX w tym co napisał ma wiele racji szkoda tylko, że Twoje emocje biorą górę.
Cooba_Com
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: sob lis 27, 2010 8:33 pm
Kontakt:

Re: Izrael-Iran?

Post autor: Cooba_Com »

Arek, nie wiem, o co ci chodzi?



Czyżbyś z nimi trzymał? Bo zachowujesz się jak jakiś adwokat. Gość Podaje mi artykuł, gdzie jest napisane, że jakiś gość zniszczył biblię i tym chce obalić moją tezę o cywilizowanym kraju? Przecież to świadczy o czyimś poziomie. Napisałem mu jak się zachowuje i to nie jest prawda? Uwziął się na Żydów i co znajdzie jakiś artykuł, że jeden żyd coś zrobił, to już dla niego nie jest cywilizowany kraj? No ludzie, jeśli ktoś ma tego typu logikę, to niech kopnie się w głowę, bo z takimi ludźmi na pewno nie będę dyskutował. Jest masa artykułów o Palestyńczykach, którzy robią gorsze rzeczy (np. te dwa moje przykładu o Palstyńczykach modlących się z sprawcę mordu na 5-osobowej rodzinie izraelskiej czy kara śmierci dla Palestyńczyka za sprzedanie domu Izraelczykom). Nie, ale to Izrael nie jest cywilizowany, bo jakiś koleś spalił biblię (czyli Polska to dziki kraj, bo Doda twierdzi, że Biblię napisał napruty koleś, a Nergal bodaj Biblię palił na koncercie), a Pelstyna jest w porządku - ludzie, leczenie!

Pamiętam jak w USA jakiś chrześcijański pastorał chciał palić Koran, i co? USA też nie jest cywilizowanym krajem. Ludzie, nawet nie ośmieszajcie się takimi przykładami, bo nie warto sobie psuć reputacji. Co się stało z retauracji RESTRO w Krakowie? Polska obsługa zwyzywała Żydów od pierd.lonych i potem jeszcze kłamali, że nic takiego się nie stało. To jest brak cywilizacji. Jak Rydzyk cały czas najeżdża na Żydów w swoim Radiu Maryja. Chyba zapominacie, że Jezus był Żydem.



Kiedy powiedziałem, że popieram w każdym calu politykę Izraela? No, kiedy? Nie pamiętam takiego zdania, teraz kłamiesz.



"Nie będziemy sie licytować o liczbę ofiar bo jak dobrze wiesz a raczej chyba nie Izrael ma o wiele więcej na sumieniu w czasie okupacji. " Wolne żarty. Serio w to wierzysz?



"Jestem typem człowieka, który obiektywnie chce poznać prawdę to wszystko, ale prawda nie może być przemilczana jak obecnie sie to czyni w mediach na całym świecie." Tak, jasne, żyjemy w części świata, gdzie mediami sterują Żydzi albo żydofile, którzy chcą robić pranie mózgu, a w Palestynie i krajach arabskich media są na najwyżyszm poziomie

i mówią samą prawdą. Taa... na pewno. Zresztą, co ja ci będę mówił. Przecież jak już piszesz, że chcesz poznać obiektywnie prawdę, to mi się śmiać chcę. Ty nie chcesz, ty już masz swoją prawdę i tylko szukasz dowodów na jej poparcie. Powiedz wprost, a nie ściemniaj o jakieś obiektywnej prawdzie. Nie wiem, jakby się Żydzi dobrze zachowywali, to ty zawsze będziesz przeciw nim.

"Shabbath 116a (p. 569).

''Żydzi muszą zniszczyć książki chrześcijan, to znaczy Nowy Testament.''"



Myślisz, że normalnie ludzi stosują tą zsadę z jakiejś starej księgi. Już coś pisałem o tych starych księgach i ich głupic zasadach. Widać nie chciałeś o tym przeczytać. Zachowujesz się jak jakiś populista. Mówisz o naszej wierze, więc jak rozumiem jesteś katolikiem. Skoro tak, to powiedzi mi - skoro uważasz, że wszyscy Żydzi stosują tą zasadę z tej starek księgi, to czy uważasz, że katolicy stosuja takie zasaday, jak:



"Oko za oko, ząb za ząb"



W czasach, kiedy spisywano te księgi, istniał w świecie powszechny rasizm i ksenofobizm, a ty się tylko ośmieszasz. cytując kilka zdań z jakiejś starej księgi.

W Bibli też jest dużo kontrowersyjnych zdań, ale własnego gniazda nie będziesz kalał.

Skoro już cytujesz Talmud, to może zacytujesz Koran, kolejną świętą księgę? Co tam piszą o innowiercach. I co najważniejsze może nie tylko wspomnisz o jakieś staej księdze muzułmańskiej, tylko o tym co dzisiaj mówią w muzułmańscy duchowni? No proszę, czekam, popisz się swoją wiedzą. Wspomnisz o szatańskich wersetach, za które jeden z pisarzy zachodnich zostały skazany na karę śmierci przez duchownych muzułamńskich? Z tego co wiem, to każdy muzułmanin, który zobaczy tego gościa, ma obowiązake go zabić. Albo ten, bodaj, duński karykaturzysta, który ośmielił się w swojej pracy posłużyć wizerunkiem Mahometa czy Allaha? Wybacz, nie słyszałem o podobnych praktykach ze strony Żydów. Co więcej, żydowscy duchowni pozostają z chrześcijańskimi w dobrych stosunkach, czego nie można powiedzieć o stosunkach obu z muzułmańskimi. Ciekawe, nie? Ale to Żydzi nienawidza chrześcijan, a nie muzułmanie Żydów.



"ADAX w tym co napisał ma wiele racji szkoda tylko, że Twoje emocje biorą górę." Bo tyk napisałeś? Bo ty podzielasz jego zdanie i dlatego to ma być prawda. Co za bezczelność.



Dla ciebie twoje zdanie=prawda. Dla mnie moje zdanie=moje zdanie. Tak właśnie chcesz poznać tą obiektywną prawdę, że na końcu piszesz, że ADAX ma rację, tylko dlatego, że podzielasz jego zdanie. Dziękuje, wszystko już jasne. Prawda jest wtedy, kiedy jest zgodna z twoimi przekonaniami.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Izrael-Iran?

Post autor: azor »

[quote name='Cooba_Com' date='19 lipiec 2012 - 19:06' post='99154']











Ty nie popierasz polityki obu państw, bardziej Izraela, ja nie popieram polityki Iranu, Izrael jak najbardziej popieram.

[/quote']



Skoro Izrael popierasz to i politykę proste i logiczne - chyba faktycznie szkoda czasu na dyskusje z Tobą. Jestem bezczelny bo zgadzam się z częścią opinii ADAX a to dobre, to świadczy o twoim niestety poziomie Coobaa wybacz nie chcę się do takiego zniżać i użyć określonych słów...
Ostatnio zmieniony ndz lip 22, 2012 10:13 am przez azor, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Izrael-Iran?

Post autor: arek »

Ja po prostu nie che dopuścić do potyczek personalnych. Z jednej strony Izrael dopuszcza instytucjonalnego rugowania obywateli własnego państwa ze względy na pochodzenie ,np. w Hollandi mozna kupić drzewa oliwne z Izraela ,nie drzewka a drzewa liczące nawet kilkaset lat ,z drugiej są informacje ,że gaje oliwne Palestyńczyków są niszczone ,w ten sposób że drzewa są usuwane razem z korzeniami i wywożone gdzieś ,bez zadośćuczynienia właścicielom. Izrael jako jedyny kraj ma w swej konstytucji zapisane ,że mogą sprowadzić do Izraela i osądzić ,obywatela obcego państwa ,wobec którego są podejżenia ,że jego działania są wymierzone prziciwko Izraelowi i Żydom. Ustawa ta miała sankcjonować osądzanie twórców holokaustu ale pozostała.

Z drugiej strony olbrzymia kasa jaką przesłała autonomii palestyńskiej UE wsiakła .Zamiast budować szkoły ,przedsiebiorstwa ,infrastrukturę, przeznaczyli kasę na zwiększenie stanu kont administracji, dofinansowanie obozów terrorystów .

Nie wiem czy zwróciliście uwagę ,na ostatnio publikowaną wypowiedź przywódcy duchowego Iranu. Cytat z pamięci : wzniecimy wojne z niewiernymi by jedynie słuszna religia proroka Mahometa objeła swym władaniem cały świat. " Jeśli dołaczyc do tego tekst że po smierci za wiarę ,bohatera czeka raj gdzie bedą mu usługiwać piekne dziewice (i tym podobne dyrdymaly) to sorki ,ale sam dołożę sie do uzbrojenia Izraela.

Niemniej nie lubie wyzywania od psychicznych na forach ,chciałbym by na tym nie było tego.

Nie jestem i nie mam zapedów by zostać modem ,ale na ich miejscu wyciałbym ci Coobo 3/4 postu.

Azor nie raz dostawał bęcki za wpisy .
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Cooba_Com
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: sob lis 27, 2010 8:33 pm
Kontakt:

Re: Izrael-Iran?

Post autor: Cooba_Com »

A czytałeś post ADAXa? Czytałeś w jaki sposób się do mnie odzywał? Nie, to nie przeszkadza, ale mój post jak najbardziej.

Ja nazywam rzeczy po imieniu, skoro masz z tym problem, to masz problem. Jak inaczej można nazwać kogoś, kto podaje artykuł, gdzie jeden Żyd zniszczył Biblibę i dopisuje, a propos cywilizowanego kraju, jakim jest Izrael.



Przecież to nie jest normalne, żaden zdrowy człowiek nie posługuje się jednostkowym przykładem, żeby stwierdzić, iż jakiś kraj nie jest cywilizowany. W takim razie USA to homo erectus, bo tam koleś zabił 14 osób, a chciał więcej. Zniszczenie jednej bibli, a zniszczenie 14 ludzkich żyć. Palestyńczycy ilu już izraelskich cywili (w tym sportowców) zabili? Nie, ale wg Azora, to Izrael jest niecywilizowanym krajem. No, wiesz co? Jak ktoś ma taką logikę, to ja mam o kimś, takim zdanie tylko jedno: psychol i nie będę się z tym krył. Trzeba mieć jakieś postrzeganie świata, albo wszystkich traktujemy równo, albo nie, ale wtedy się przyznajemy do tego.



"To tak a propo kraju ''cywilizowanego'' o jakim wspominasz ? Tak postępuje kraj cywilizowany z Biblią ?" Proszę cię, niech ten człowiek nawet się nie ośmiesza.



"Aha, wg ciebie zniszczenie przez deputowanego bibli to dowód na to, że moja teza jest mylna. W takim razie, Polska jest dzikim krajem, bo u nas dzieją się, co najmniej dziwniejsze rzeczy. Jeśli zmierzasz obalać moje tezy historiami o jakichś jednostkowych przypadkach, to lepiej w ogóle do mnie nie pisz. Rysiek miał, co do ciebie rację. Ja też ci mogę podać przykład, jak Palstyńczycy dzwonili do palestyńskiej telewizji i obiecali modlitwę z sprawcę zabójstwa pięcioosobwej rodziny (w tym trójki dzieci, gdzie jedno miało 2 miesiące), ale nie - ciebie obchodzi, co robią źle Izraelczycy, tak jakbym twierdził, że to jakieś anioły. Jesteś chyba takim typem człowieka, że jak na kogoś się uweźmiesz, to tylko czekasz na jego błąd.

Izraelski deputowany potraktował chrześcijan niewiele lepiej niż politycy PIS-u mówią o Żydach."



To była treść w tamtym poście skierowana do Azora, gdzie tu widzisz osobiste wycieczki?



Bo mu napisałem, jakim typem człowieka jest? No jeśli uważasz, że pisanie o kimś prawdy jest osobistą wycieczką, to chyba nie dojdziemy do zgody. Jeśli nie uważasz, że jego post świadczy o tym, iż się uwziął na Żydów, to ja nie wiem, co by mu koleś musiał zrobić, chyba zabić jednego. Wtedy byś powiedział, że miał motyw.







EDIT:



Azor, a ty popierasz Polskę i popierasz jej politykę? Bo ja popieram Polskę, ale nie popieram jej całej polityki, więc chyba nie takie proste i logiczne, jak ty to twierdzisz.

Widzę, że twoje rozumowanie jast nadzwyczaj proste. Jak się kogoś lubi, to się lubi w każdym calu? Ciekawe.

"Jestem bezczelny bo zgadzam się z częścią opinii ADAX a to dobre" To ty tak twierdzisz, ja tego nie powiedziałem.



"to świadczy o twoim niestety poziomie Coobaa wybacz nie chcę się do takiego zniżać i użyć określonych słów..." No wiesz, nie będziesz, nie dlatego, że nie chcesz się zniżać jeszcze bardziej niż jesteś, tylko dlatego, że nie masz jak. Ja nie pisałem bzdur w stylu: Żydowski poseł spalił Biblię, więc tak wygląda cywilizowany kraj? Śmiechu warte.



Palestyńczyk zabił 5-osobową rodzinę, w tym 3 dzieci i oni mają czelność walczyć o wolne państwo? Taka sama logika, jak twoja. Pasuje?



Arek, myślisz, ze to prawo pozwalające osądzać obywatela jakiegoś kraju za działanie na szkodę Izraela jest gdzieś stosowane niewłaściwe? Nie słyszałem, gdyby było, to by taki kraj się upomniał o takiego gościa albo zerwał by stosunki z takim pańśtwem. Ja natomiast ostatnio słyszałem o zbrodniarzu wojennym, 97-letnim Laszlo Csatary'ym ukrywającym się Węgrzech. Służby węgierskie o tym wiedziały i pozwalały mu spokojnie egzystować.



Już prędzej złe prawo jest w Azji, że za posiadanie narkotyków (np. ktoś ci podrzuci narkotyki na lotnisku) idzie się do więzenia na całe życie. A jak jakiś muzułmanin głosi, że trzeba wymordować wszystkich Żydów (albo jakiś neonazista), Izrael go aresztuje i zamknie, to nie mam z tym problemów.



"Z jednej strony Izrael dopuszcza instytucjonalnego rugowania obywateli własnego państwa ze względy na pochodzenie ,np. w Hollandi mozna kupić drzewa oliwne z Izraela ,nie drzewka a drzewa liczące nawet kilkaset lat ,z drugiej są informacje ,że gaje oliwne Palestyńczyków są niszczone ,w ten sposób że drzewa są usuwane razem z korzeniami i wywożone gdzieś ,bez zadośćuczynienia właścicielom" Nie rozumiem, pisz składniej i z interpunkcją. Jakie rugowanie? Kupowanie drzew oliwnych z Izraela, to jest rugowanie?
Ostatnio zmieniony ndz lip 22, 2012 12:22 pm przez Cooba_Com, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Izrael-Iran?

Post autor: azor »

Kolego widać że Twoja argumentacja sięgnęła największego szamba bo na moje argumenty piszesz ze jestem psychol na akceptacje innej opinii ,że bezczelny co dodatkowo podkreśla moją rację a Twoją prostacką kulturę a ja z człowiekiem, który jest jak widać zwyczajnym prostakiem nie mam zamiaru pisać.
Cooba_Com
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: sob lis 27, 2010 8:33 pm
Kontakt:

Re: Izrael-Iran?

Post autor: Cooba_Com »

Ja, prostacki? Sięgasz dna. Prostackie to są twoje argumenty i twój sposób prowadzenia rozmowy. Podajesz jakiś artykuł i dopisujesz: To jest wg ciebie cywilizowany kraj? Co to w ogóle za poziom dyskusji. Większego szamba niz twoje argumenty, to ja nie wiedziałem.

Napisałem, że jesteś bezczelny, bo argumentację ADAXa nazywasz właściwą, a moją emocjonalną. Radzę ci wrócić do przedszkola i rozpocząc edukację od nowa, bo to ADAX w swoim poście pierwszy zaczął pisać emocjonalnie w stylu: spałeś na historii, urodziłeś się wczoraj. Nie, oczywiście, ale to ja jestem emocjonalny. I dlatego jesteś właśnie bezczelny. Poza tym na jakiej podstawie piszesz, że on ma racją? Na podstawie tego, że się z nim zgadzasz. Ja chcesz coś powiedzieć, to powiedz, a nie baw się w przyznawanie racji innym użytkownikom. Twoja racja polega na tym, że Izraelczycy są źli, a Palestyńczycy dobrzy.



Nerwy ci już puszczają, że takimi dużymi literami piszesz?



"co dodatkowo podkreśla moją rację a Twoją prostacką kulture"



Nie ośmieszaj się. Dodatkowo podkreśla twoją rację? Nie, to już ludzkie pojęcie przechodzi. To nie pisz. Kto ci kazał wylewać te swoje brednie na forum.



I pisz po polsku, bo ciężko coś zrozumieć. Prostakiem jesteś ty.
Ostatnio zmieniony ndz lip 22, 2012 1:07 pm przez Cooba_Com, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Izrael-Iran?

Post autor: azor »

Prostak to taki typ który gdy nie ma żadnych argumentów zaczyna wyzywać innych a Ty jako pierwszy wyzwałeś mnie od psycholi nie ja bo nie twierdze, że jesteś psychol nie jestem lekarzem - skoro nie umiesz czytać to się naucz żyjesz w cywilizowanym kraju.
Ostatnio zmieniony ndz lip 22, 2012 2:05 pm przez azor, łącznie zmieniany 1 raz.
Zablokowany

Wróć do „WYDARZENIA I POLITYKA”