jak nauczyć się telepati

Siła naszego umysłu, czyli telekineza, lewitacja etc.
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: jak nauczyć się telepati

Post autor: Arek 1973 »

za pomocą telepati można się komunikować na baaardzo dalekie odległości np wielu kontaktowców komunikuje się z obcymi za pomocą telepati
Tak działają różnego rodzaju sekty. I dlatego mamy tak rozpierdziel jaki jest.

Według takich mądrali już nieraz ludzie czekali na przybycie ocych "bo guru tak powiedział i tak będzie", niestety nigdy nie pojawili się w tym zapowiedzianym czasie, a jeżeli podobno przylecieli to tylko guru ich widział i tak dalej i tym podobne pierdoły. Dobrych lat temu było tak samo w Niemczech. Guru miał mieć kontakt telepatyczny, była wyznaczona data, ludzie się zjechali, najpierw śpiewali i cieszyli się nadchodzącym kontaktem a jak nadeszła godzina i nic nie było to z radość zaczęła się przeistaczać w złość . Złość przeistoczyła się w rękoczyny aż poleciały kamienie w szyby domu tego guru, jedynie policja ocaliła telepatycznego guru, obcy nawet palcem nie kiwnęli żeby wybawić go z opresjii.



Tak nawiasem mówiąc sekty tylko niszczą dorobek dobrych ufologów, to przez tych sekciarzy chęć poznania fenomenu ufo jest tak wyśmiewana przez ogół ludzi
Ostatnio zmieniony sob kwie 28, 2012 9:49 pm przez Arek 1973, łącznie zmieniany 1 raz.
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
vrilion
Infrzak
Posty: 33
Rejestracja: wt sty 03, 2012 8:00 am
Kontakt:

Re: jak nauczyć się telepati

Post autor: vrilion »

ja uważam że każdy człowiek ma zakodowaną telepatię lepiej lub gorzej tylko musi ją w sobie odkryć i rozwinąć wiadomo każdy ma inny współczynnik tzw psi co do picia alkocholu i alkocholowych wizji to jestem abstynętem i nie miewam takowych zezwierzęconych zachowań i wizji kto zamierza się w ten sposób szkolić na telepatę to życzę powodzenia w dalszych naukach...
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: jak nauczyć się telepati

Post autor: arek »

Napisałem ,że najłatwiej "słuchać" pijanego ,nie samemu się napić .(czytać i pisać ? oba na raz ?)
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
vrilion
Infrzak
Posty: 33
Rejestracja: wt sty 03, 2012 8:00 am
Kontakt:

Re: jak nauczyć się telepati

Post autor: vrilion »

poieram dlamnie sekty ufologiczne to odwieczni wrogowie ufologi ośmieszają ufologię od lat o pierwszych takich przypadkach pisał już lucjan znicz oczywiście najpierw takie sekty powstały w usa a puzniej rozplemiły się po całym świecie ośmieszając naszą długoletnią pracę i zbieranie doniesień :Angry: ale w sumie nie wiem dlaczego to że chcę się nauczyć telepati miałoby ośmieszyć ufologię ja nie należę do żadnej skety ufologicznej bo takowe organizacje robiące wodę z mózgu mnie irytują sam nieraz słyszałem od wielu ludzi że ufologia to sekta wyznająca obcych a ja jestem jakoby jej członkiem werbującym ludzi poprzez zrobienie wywiadu i poprzez proste pytanie czy ostatnio widzieli coś dziwnego na niebie a jeżeli tak to jak t owyglądało itp idt.... :D
Awatar użytkownika
ADAX
Weteran Infranin
Posty: 1147
Rejestracja: ndz sty 13, 2008 5:54 pm
Kontakt:

Re: jak nauczyć się telepati

Post autor: ADAX »

[quote name='arek']Inna sprawą jest to ,ze w głowie mamy z reguły natłok mysli[/quote]



No właśnie, i teraz wystarczy przyjąć hipotetyczną sytuację w której my posługujemy się telepatią. Dostajemy bzika.



Gdyby matka natura obdarzyła nas telepatią, to po co nam mowa i słuch... Prędzej nauczymy się telepatii gdy nam wszczepią odpowiednie chipy do tego.
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: jak nauczyć się telepati

Post autor: Arek 1973 »

Ponieważ napisałeś
za pomocą telepati można się komunikować na baaardzo dalekie odległości np wielu kontaktowców komunikuje się z obcymi za pomocą telepati
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: jak nauczyć się telepati

Post autor: arek »

Myślę ,że negowanie istnienia telepatii jest jak negowanie istnienia rezonansu .

A ,że ludziska bzikują ,bo nie wiadomo gdzie zaczyna się wyobraźnia a gdzie odczyt ,to trudno.
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
vrilion
Infrzak
Posty: 33
Rejestracja: wt sty 03, 2012 8:00 am
Kontakt:

Re: jak nauczyć się telepati

Post autor: vrilion »

zgadzam się z tobą arek ale niestety takich ludzi nadal jest dużo którzy jak nie zobaczą nie poczują to nie uwierzą a jak nawet uwierzą to powiedzą że mają przeiwdzenia to są własnie nasi odwieczni przyjaciele ufologów tzw sceptycy
Ampa Vatis
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: ndz lip 22, 2012 5:38 pm
Kontakt:

Re: jak nauczyć się telepati

Post autor: Ampa Vatis »

Każdy człowiek jest telepatą. Ludzkie umysły cały czas wysyłają i odbierają informacje z otoczenie, nawet podczas snu.

Telepata to człowiek, który zdał sobie sprawę z możliwości wykorzystania i manipulacji własnym polem energii (Aurą).
Ostatnio zmieniony ndz lip 22, 2012 5:55 pm przez Ampa Vatis, łącznie zmieniany 1 raz.
Chcesz wiedzieć więcej?



http://ampavatis.manifo.com
ODPOWIEDZ

Wróć do „POTĘGA UMYSŁU”